Results 1 to 10 of 10

Thread: Co zrobiliscie z Zapomnianymi Ziemiami ?

Vaneal's Avatar
    Server
    CLA01

Thumbs down Co zrobiliscie z Zapomnianymi Ziemiami ?

Musze oglosic wszem i wobec ze ZZ to teraz wielka strata czasu i cierpliwosci zarowno dlaczego?

-Chociazby dlatego iz tzw nagroda za nie to beznadziejny artek nawet wioselko go bilje na glowe jak i 1000 innych z 1 tieru czy wypraw 1 -nek to po prostu jakas zenada nie wspominajac juz ze 150 SS serio na 1500 was nie stac 500 za odblokowanie wyprawy a jest ich 29 to po co ktokolwiek teraz mialby robic ZZ skoro nagrody to jedna wielka lipa 1000 drewna mam max limit caly czas po co mi te drewno chatki nie buduje :mad:
    [IMG]<a href=http://zapodaj.net/bb50eda0f2dea.jpg.html>Nagroda Zapomniane LvL29.jpg</a>[/IMG]
    -Poziom albo ktos zanizyl i zrobil to nazbyt lub mialem jakiegos buga no nie wiem po prostu za latwe 5 walk zero strat RM 30+29 spodziewalem sie ze bedzie smiertelnie a bylo jak z tygodniowkami :( Walke finalowa to nawet nowicjusz po 2 dniach grania by wygral nawet jakby na offensa sie do ataku wszystkim rzucil
    [IMG]<a href=http://zapodaj.net/e9ce081b9da3a.jpg.html>Zapomniane LvL 29.jpg</a>[/IMG]

Pamietam dzieje gdy z ZZ lecialy legendy skoro nie idzie ani krysztalow dostac ani artkow juz nawet o expie nie wspomne bo odlamki na zz nie dzialaja wiec 300k expa to nawet 3 x mniej niz na 1 wyprawie mozna zgarnac wiec naprawde nie widze sensu latania za obeliskami po prostu bezcelowe tracenie czasu

Vaneal's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Vaneal View Post
    Musze oglosic wszem i wobec ze ZZ to teraz wielka strata czasu i cierpliwosci zarowno dlaczego?

-Chociazby dlatego iz tzw nagroda za nie to beznadziejny artek nawet wioselko go bilje na glowe jak i 1000 innych z 1 tieru czy wypraw 1 -nek to po prostu jakas zenada nie wspominajac juz ze 150 SS serio na 1500 was nie stac 500 za odblokowanie wyprawy a jest ich 29 to po co ktokolwiek teraz mialby robic ZZ skoro nagrody to jedna wielka lipa 1000 drewna mam max limit caly czas po co mi te drewno chatki nie buduje

-Poziom albo ktos zanizyl i zrobil to nazbyt lub mialem jakiegos buga no nie wiem po prostu za latwe 5 walk zero strat RM 30+29 spodziewalem sie ze bedzie smiertelnie a bylo jak z tygodniowkami Walke finalowa to nawet nowicjusz po 2 dniach grania by wygral nawet jakby na offensa sie do ataku wszystkim rzucil

Pamietam dzieje gdy z ZZ lecialy legendy skoro nie idzie ani krysztalow dostac ani artkow juz nawet o expie nie wspomne bo odlamki na zz nie dzialaja wiec 300k expa to nawet 3 x mniej niz na 1 wyprawie mozna zgarnac wiec naprawde nie widze sensu latania za obeliskami po prostu bezcelowe tracenie czasu
    Wlaczcie edytowanie

Vaneal's Avatar
    Server
    CLA01
    Zdjecie nr 1

Zdjecie nr 2

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    cos ci nie idzie to pomoge
    1ka

2ka

taki ze mnie moderator
    Last edited by okogi; 15.05.15 at 21:42.

Server
    CLA01
    No artefakt wypadający z zapomnianych ziem powinien mieć taką wartość jak artefakty z tieru 13, wtedy to miałoby sens. No i alternatywa dla graczy, którzy jeszcze nie mają 13 tieru.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    wtedy nikt by tierow nie robil ....

temat poruszany wielokrotnie , daliby banke expa , 1500 stali , a zamiast arta jakies portrety , pety , ulepszenia dla 30+ , napewno byloby wiecej chetnych
    na zz nie chodzi sie codziennie a odblokowanie kosztuje chyba ze 3k pieczeci , moglaby sie choc czesc zwracac w stali , a czesc osob nawet tych zz nie przechodzi

Server
    CLA01
    Nie zgodziłbym się z twoją opinią Okogi, gdyż do zapomnianych ziem zagląda się stosunkowo rzadko, a pamiętaj że zanim dostałbyś dobry niebieski(większy) albo pradawny artefakt z zapomnianych ziem to i tak musiałbyś ich sporo natłuc. (Z 13 tieru około 80% artefaktów jakie wypadają są prawie wyrównane w statach, czyli bezużyteczne)

Server
    CLA01
    ZZ mogłyby oferować coś gdzie nigdzie nie można zdobyć, portrety, zwierzaki, barwniki itp. Bo jak na razie to nawet nie ma po co się po mapie uganiać za obeliskami bo szkoda czasu.

Server
    CLA01
    zapomniane ziemie są nagrodą samą w sobie za chodzenie po obeliskach, jakąś odmianą od standardowych bitew bliźniaczo do siebie podobnych. Kiedyś było sporo narzekania na wysoki poziom i marne nagrody, więc zamiast poprawić nagrody, znerfili poziom

kirkus132
    Guest
    Dlatego nie odwiedzam ZZ chyba że dadzą odłamki, ta gra jest nie dopracowana i jak widzęznowu mam 10 dni urlopu, bo w kocu event to wyjątkowe wydarzenie które pojwia sięco tydzień a kaska leci