Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 41 to 50 of 67

Thread: rycerz przystani - ulepszenie

Server
    CLA01
    Klaudia00
    Żadna z proponowanych prze zemnie zmian nie osłabiła by rycerza, wręcz przeciwnie, wzmocniła by go bo taki jest cel tego tematu.
    To, że kleryk to moją główna postać, nie znaczy że nie grałem rycerzem - mam kilka postaci.

Rycerz przystani jest kiepski i na wyprawy wysokiego poziomu i na pvp. Dlatego proponowane zmiany mają na celu go wzmocnić w tych tematach.
    Jeżeli chodzi o pvp to nawet jak rycerz przystani miał 2 razy lepsze ode mnie artefakty to i tak jego szanse na wygranie walki były zerowe. I to nawet nie musiałbym używać obszarówek,
    Przekleństwo, czy jakaś zmiana umiejętność na stałą mogłaby tu pomóc.
    Jeżeli chodzi o wyprawy też jest duży brak bo rycerz śmierci ma pustkowie a magowie zaklęcia.
    Tutaj mogłaby pomóc pacyfikacja, ponieważ można bić wtedy jeden silny odział na spokojnie przez 2 rundy bez odwetu, a on i tak nie zaatakuje, dlatego to by naprawdę dużo dało na wyprawach.

Co do propozycji zmiany oporu - również podoba mi się ten pomysł. (Oczywiście nie wszystko naraz, bo by było przegięcie w 2 stronę - albo opór podkoksać albo heroizm)

Server
    CLA01
    alternatywnym rozwiazaniem dla zatrzymania konkretnej jednostki mogloby byc zastraszenie( zmiana zasady dzialania- oddzial nie moze podjac dzialania) badz tez nadanie ogluszenia dla poteznego ciosu

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by j4r0szx View Post
    1 zbita jednostka daje 2% do obrazen i 1% do crita i tak ja pustkowie w duo podwojnie.(podaje wartosc wyjsciowa przy minimalnej magii)
    Jak juz wiekszosc zauwazyla zazwyczaj rycerze przystani ida w moc/szczescie pomijajac przy tym magie czy bohaterskie wsparcie poniewaz nie maja po co podnosic magii.

PS. Klaudia00 nie zrozum mnie zle ale bredzisz^^
    o to właśnie chodzi, jarosz o tym samym mówiłem, bazowo 2 ataku+ 1 kryta i za każde kolejne 500 magii (tak jak u ryca nekro) kolejna wartość 2+1

Klaudia00 uważam, że Ty na prawdę nie rozumiesz o czym my piszemy więc może pokrótce Ci wyjaśnie

Heroizm stał by się umiejętnością pasywną aktywowaną automatycznie po każdorazowym zniszczeniu oddziału na mapie, czy to Twojego czy przeciwnika
    teoretyzując
    posiadałabyś przy mocno dobrym ubiorze 4k mocy i 2,5k magii, Heroizm na poziomie 12+6, za każdego zniszczoną jednostkę na mapie Twoje oddziału otrzymują +12 do mocy i +6 do kryta, zakłądając, że zabijesz jedynie 3 jednostki juz masz +36% do mocy i 18% do kryta 3 zniszczone jednostki to dopiero początek walki

swoją drogą szybko licząc i zastanawiając się to troche za dużo tego kryta byś chciał jarosz :P

Quote Originally Posted by stoprowarrior View Post
    Klaudioa00 ubierz się najlepiej jak potrafisz, dobierz najlepsze wojsko jakie potrafisz, weź wszystkie możliwe kapliczki, kup wszystkie możliwe zwoje których używasz i idź na pvp z graczami takimi jak RolniQ, iSKYLER czy Mistiavra
    dziękuje za wyróżnienie bardzo mi miło

Server
    CLA01
    A może po prostu dać serafom wskrzeszenie jak w normalnym heroes. Bo przecież nikt nie ciąga na pvp inkwizytorow. A rycek ma za mało ruchów aby marnować je na drenaż. I zmienić mapę na okrągłą arenę aby ci unikający walki nie mogli się chować w narożnikach. A leczenie elitarnych powinno być bezwzględnie przyznane.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Dust View Post
    o to właśnie chodzi, jarosz o tym samym mówiłem, bazowo 2 ataku+ 1 kryta i za każde kolejne 500 magii (tak jak u ryca nekro) kolejna wartość 2+1

Klaudia00 uważam, że Ty na prawdę nie rozumiesz o czym my piszemy więc może pokrótce Ci wyjaśnie

Heroizm stał by się umiejętnością pasywną aktywowaną automatycznie po każdorazowym zniszczeniu oddziału na mapie, czy to Twojego czy przeciwnika
    teoretyzując
    posiadałabyś przy mocno dobrym ubiorze 4k mocy i 2,5k magii, Heroizm na poziomie 12+6, za każdego zniszczoną jednostkę na mapie Twoje oddziału otrzymują +12 do mocy i +6 do kryta, zakłądając, że zabijesz jedynie 3 jednostki juz masz +36% do mocy i 18% do kryta 3 zniszczone jednostki to dopiero początek walki

swoją drogą szybko licząc i zastanawiając się to troche za dużo tego kryta byś chciał jarosz :P

dziękuje za wyróżnienie bardzo mi miło
    Zapominasz o tym że rycek nie walczy magią i nie ma chyba rycka co by miał 2,5k magii. Najczęściej rezygnuje się z magii na korzyść mocy i obrony. Więc z tych planów będą nici. Rycek powinien mieć po zabraniu oślepienia płomykom możliwość powstrzymania przeciwnika więc pacyfa i spowolnienie byłyby absolutnie na mscu. Heroizm koszt many powinien wynosić 100 i trwać 3 tury.

Server
    CLA01
    Właśnie po to ma być ta premia od magi tixak, żeby nie ustawiać się tylko artefaktami pod moc i żeby magia czy heroiczne wsparcie też miało znaczenie u rycka przystani. Ja widziałem rycka co ma 4k mocy i 3k magii.
    Bez sensu jest łazić z artefaktami na 20lv tylko dlatego że dają do mocy zamiast do magi np. U rycka śmierci już jest to rozwiązane, teraz tylko dla rycka przystani coś podobnego zrobić i będzie w końcu ta postać użyteczna.

Painful's Avatar
    Server
    CLA01
    Witam był jakiś odzew kogoś "kompetentnego" w tej sprawie ? Podobno polski team ma jakiś wpływ na rozwój tej gry A więc większości nie podoba się odebranie rycerzom ich kluczowych umiejętności lub też zrobienie ich bezużytecznymi (Heroizm),to już jest jakiś powód do zmian.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    rycek przystani juz mial swoj czas , niestety dla niektorych znudzil sie dzieciakowi ktoregos z tworcow to musieli lekko pozmieniac
    tak to juz tu jest z balansem ze skrajnosci w skrajnosc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Painful View Post
    Witam był jakiś odzew kogoś "kompetentnego" w tej sprawie ? Podobno polski team ma jakiś wpływ na rozwój tej gry A więc większości nie podoba się odebranie rycerzom ich kluczowych umiejętności lub też zrobienie ich bezużytecznymi (Heroizm),to już jest jakiś powód do zmian.
    spoko, ale to zabrali w październiku więc do tego czasu już powinieneś umieć grać bez heroizmu

Painful's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    spoko, ale to zabrali w październiku więc do tego czasu już powinieneś umieć grać bez heroizmu
    Nie chodzi o to, problem w tym , że ktoś źle to sobie rozplanował, a ja się z tym nie mogę pogodzić i chce zmian ( to chyba normalna reakcja), takie jest moje zdanie i nie tylko moje.

Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast