Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 67

Thread: rycerz przystani - ulepszenie

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Artur_Scubi View Post
    Myślę, że powinni coś zadziałać w kwestii oporu dla rycka przystani.Coś podobnego do pustkowia u rycerza śmierci.Taka pasywka miała by sens, tylko odpowiedni mnożnik procentowy trzeba by dobrać
    o to właśnie chodzi, coś w deseń pustkowia, które będzie posiadało bonus od magii, tak jak pustkowie zwiększa się o 1% co 500 magii i wyjściowo przy 0 magii posiada się już 1% tak i Heroizm powinien działać tylko z sensownym mnożnikiem powiedzmy 2%? naturalnie tak jak pustkowie powinien być podatny na rozproszenie magii

Server
    CLA01
    heroizm to najmocniejsze co ma rycek swietny na wyprawach na próbie żołnierza czy na pvp. i proszę aby nie kombinować z jego zmianą. jedynie można obniżyć koszt many. dla osób grających ofensywnie mało przydatny jest atak prewencyjny chociaż przydaje się na wyprawach na obronie. dajcie ryckowi spowolnienie obszarowe i nawet ci o slabszych artach poradza sobie z wys lvl wypraw. pacyfa jest średnio przydatna dla rycka bo dziala na jedna jednostke i mozna ja zastapic zwojem otepienia - bardziej jest dla klerow co maja slabe bicie i obrone. ja wykorzystuje zastraszanie i osłabienie umyslu. spowolnienie obszarowe ot to czego brakuje najbardziej przy masowym przeciwniku albo po prostu oddajcie oślepienie płomykom.

Server
    CLA01
    przypominam klerom ze rycek nie walczy magia tylko wojskiem. wiec zaklecia z bonusem od magii sa dla niego bezuzyteczne.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Lepiej by było całkowicie mu zabrac księgę czarów :P

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Klaudia00 View Post
    mało przydatny jest atak prewencyjny chociaż przydaje się na wyprawach na obronie
    przecież na próbie obrony i tak i tak posiada się atak prewencyjny...

heroizm to najmocniejsze co ma rycek swietny na wyprawach na próbie żołnierza czy na pvp. i proszę aby nie kombinować z jego zmianą
    nie masz zielonego pojęcia, bladego pojęcia ani jakieogokolwiek innego pojęcia o czym my tutaj w ogóle dyskutujemy a wypowiadasz się juz 3ci raz

tak jak już gdzieś tu wcześniej napisałem głupota powinna boleć a w późniejszym stadium uśmiercać w męczarniach a świat byłby lepszy

Server
    CLA01
    Żeby zdobyć zwoje otępienia trzeba grać w rosyjską ruletkę kupując skrzynie ze środkami jednorazowymi Ja podziękuje za takie zwoje :P Przy wyprawach i całym pve rycek nie ma żadnych problemów z wygrywaniem, oczywiście jak pogodzisz się ze stratami My chcemy rycka przystani, który będzie walczyć w pvp i mieć jakieś szanse na zwycięstwo z ogarniętymi graczami.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Gram ryckiem przystani mam 50smoczy i 26lvl wyprawy wiec chyba wiem co mówię.
    ....

Server
    CLA01
    to ty nie wiesz jak działa heroizm chyba. jest to takie silne wzmocnienie jakby szczęścia dla jednej jednostki. przy wysokiej mocy i szczęściu pozwala zadać obrażenia nawet rzędu 100k. czyli jednym ciosem skasować jednostkę przeciwnika. obszarówkę z tego co za chory pomysł. to ma być właśnie silne uderzenie decydujące w pvp a nie obszarowe głaskanie. a najlepiej polaczyc go z pietnem. a ty dust to po prostu strasznie cienkie arty masz i tyle pod bajlifem jak stałeś można było zobaczyć. i nie porównujcie klera z 13t do rycka z 6t. A rycek na 13t z artami po 1100 i odpowiednia taktyką i wojem też poszaleje w pvp. ale większość ryckow robi bardzo dużo błędów i przyjmuje postawe defensywna dając klerom chować się po kątach i walić magią przez 10 tur.

Server
    CLA01
    i polecam zwoje otepienia sa super

Server
    CLA01
    Klaudia masz absolutna rację znowu klery chcą w perfidny sposób ryckow osłabić. Dodajcie tylko nowe arty dla ryckow z mocą na głowę i poboczny i będzie git. Żaden kler wtedy nie podskoczy.

Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast