Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 41 to 50 of 88

Thread: Nasza nowa PCMka , BB_Penelopa

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    Witam
    To i ja mam kilka pytań odnośnie rozumienia regulaminu bo sporo kwestii brakuje
    Czy zakazane jest pisanie o bugach i oszustwach w grze heroes online??
    Czy zakazane jet w regulaminie pisanie o bugach i możliwościach oszukiwania w grach innych niz heroes online(na przykład cs)?
    Czy zakazana jest zmiana przez graczy adresu ip??
    Czy zakazane jest pisanie odnosnie sposobnów zmiany ip??
    Dodam tylko że 2 ostatnie pytania sa ogólnoświatowa możliwoscią którą oferuje swoim graczom taka sieć jak internet, licze na szybką odpowiedźktóra wyjaśni moje wątpliwości
    Witaj kirkus132,

Podaję link do regulaminu.

Pozdrawiam serdecznie.
    BB_Penelopa.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Witaj kirkus132,

Podaję link do regulaminu.

Pozdrawiam serdecznie.
    BB_Penelopa.
    witam
    w regulaminie nie ma odpowiedzi na zadane wyżej pytania, nie rozumiem kwestii o które się pytam dlatego prosze o wyjaśnienie, chyba że to problem, a twoja wypowiedź wcale mnie nie satysfakcjonuje,

Server
    CLA01
    Sztuka tylko, polega na tym żeby kulturalnie przywołać do porządku Twojego pracodawcę i tutaj chyba jest największe wyzwanie, bo nikt nie lubi gdy ktoś mu wytyka błędy

Konstruktywna krytyka jest bardzo mile widziana, wręcz pożądana.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    O to wielka zmiana poprzednia Community Manager unosiła się swoim ego a zbyt duża ilość krytyki kwitowała banami.
    Korzystając z okazji to dzięki za pozytywne zakończenie sprawy Oby tak dalej.
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by pitikamiti View Post
    Mój post też usunęli bo zapytałem czy te panie z Twojego Avatara to zakładają czy ściągają tę skąpą część garderoby. I im dłużej patrzę i czekam, tym bardziej nie wiem.
    ściągają to jest .git tylko nie działa nie wiedzieć czemu

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Rozrywnik View Post
    O to wielka zmiana poprzednia Community Manager unosiła się swoim ego a zbyt duża ilość krytyki kwitowała banami.
    Zapewniam Cię, że jedyna słuszna linia został podtrzymana, a działania wręcz się nasiliły. Krytyczne posty lądują błyskawicznie w koszu z adnotacją "obrażanie", ale jak poprosisz aby wskazano gdzie i w jaki sposób "obrażono" to... cisza.

torewski's Avatar
    Server
    CLA01
    widze poscik moj zostal usuniety to teraz tak pytanie odnosnie regulaminu
    czy gracze nie powiny dostac nowej notki o tym ze regulamin zostal zmieniony bo jak widze zaczynalem gre dawno temu
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 11.05.15 o 13:33
    wiec jaka jest roznica pomiedzy nowym a starym
    Last edited by torewski; 18.05.15 at 18:12.

kirkus132
    Guest
    I czy dostanę w końcu odpowiedź na zadane wyzej pytania?? nagle zmienia sobie ot tak regulamin i nikomu nic nie mówi, powinna siępojawiaćjakaś notka zmiana regulaminu lub coś, zgodnie z przyjętymi normami, zastrzegacie sobie prawo do zmiany regulaminu, to jest proste, ale ja sobie zastzregam prawo do tego że w pewnym momencie mogęgo już nie akceptować, zwłaszzca ze jest on zmieniany potajemniem opo każdej zmianie regulaminu każdenmu graczowi powinien pojawiać sięprzycisk akceptuję ten regulamin(bez rozumiem, bo kazdy ma inne rozumowanie)
    Last edited by Penelopa9; 19.05.15 at 17:28.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    I czy dostanę w końcu odpowiedź na zadane wyzej pytania?? i dlaczego BB manipuluje graczmi, nagle zmienia sobie ot tak regulamin i nikomu nic nie mówi, powinna siępojawiaćjakaś notka zmiana regulaminu lub coś, zgodnie z przyjętymi normami, zastrzegacie sobie prawo do zmiany regulaminu, to jest proste, ale ja sobie zastzregam prawo do tego że w pewnym momencie mogęgo już nie akceptować, zwłaszzca ze jest on zmieniany potajemniem opo każdej zmianie regulaminu każdenmu graczowi powinien pojawiać sięprzycisk akceptuję ten regulamin(bez rozumiem, bo kazdy ma inne rozumowanie)
    Kolejny raz zachęcam do przeczytania regulaminu

Cytat: "OSTRZEŻENIE:

Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany lub dodania zasad w regulaminie. Chcemy również prosić aby nie testować/naginać poziomu naszej tolerancji. Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikowania oficjalnego Forum oraz Czatu według własnego uznania, w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. "

Pozdrawiam
    BB_Penelopa

Server
    CLA01
    Kolejny post z rzeczowymi uwagami i konkretnymi zapytaniami w kosmos...
    Co tym razem Was "uraziło"?

Server
    CLA01
    [I]Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany lub dodania zasad w regulaminie. [l]
    Szanowna Pani,

Oczywiście mogą Państwo zmienić regulamin. Jednak nie jest to tak całkiem dowolne jak Wam się wydaje. Regulamin jest formalnie zapisem zawarcia umowy pomiędzy stronami.

Przypominam: zgodnie z obowiązujacymi przepisami na terenie RP zmiana treści umowy - więc w tym przypadku regulaminu - wymaga skutecznego powiadomienia drugiej strony.
    Strona musi mieć czas do zaznajomienia sie z nowymi/zmodyfikowanymi zapisami. Strona musi zaakceptować wprowadzone zmiany, w przeciwnym razie umowa tracie ważnośc - jest automatycznie rozwiazywana.

Wobec tego proszę o odwrotne odpowiedzi:
    1. Dlaczego nie dopełniono wymogu skutecznego powiadomienia drugiej strony o zmianie regulaminu?
    1a. Dlaczego np. nie skorzystano z banalnej opcji powiadomienia o zmianie graczy forumowiczów poprzez PW czy skrzynkę w grze? To zajmuje 5 minut.
    2. Dlaczego nie dano czasu na podjecie decyzji?
    3. Dlaczego założono, że każdy z graczy zaakceptuje wspomniane zmiany?
    4. Dlaczego zamiast udzielenia odpowiedzi na w/w zapytania wykasowan post?

Informuję, że nieniejszy post zostanie zarchiwizowany jako dowód skutecznego przesłania zapytania do osoby odpowiedzialnej za przyjmowanie zgłoszeń i zażaleń od graczy.
    Informuję, że niniejszy post to oficjalna reklamacja/zażalenie na złamanie praw konsumenckich, kierowana jedyną przedstawioną/umożliwioną mi drogą.
    Informuję, że oczekuję odpowiedzi w ustawowym termnie, tj. maksymalnie 2 tygodnie.

Informuję również, że ewentualne usunięcie zgłoszenia nie może być traktowane jako brak doręczenia reklamacji.
    Last edited by marianescu; 19.05.15 at 15:56.

Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast