Page 4 of 9 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 88

Thread: Nasza nowa PCMka , BB_Penelopa

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Czy jeszcze nie zauważyłaś, że to co dla graczy jest bardzo oczywiste budzi w BB niezrozumiałe zdumienie?
    Szkoda, pytania rzeczowe - odpowiedź, niestety jak zwykle jest laniem wody.
    Forum istnieje między innymi po to abyście opisywali swoje pomysły i sugestie, gra jest tworzona dla Was, dlatego marianescu, jeżeli masz jakikolwiek sugestie dotyczące gry chętnie je zobaczę, skupmy się moi drodzy na budowaniu czegoś dobrego.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Forum istnieje między innymi po to abyście opisywali swoje pomysły i sugestie, gra jest tworzona dla Was, dlatego marianescu, jeżeli masz jakikolwiek sugestie dotyczące gry chętnie je zobaczę, skupmy się moi drodzy na budowaniu czegoś dobrego.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    hej, mam pewne wątpliwości dlatego 3 posty wyzej zadałem ci parę pytań? moze pomozesz i na nie odpowiesz?

AcidDragon's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj AcidDragon

Miło mi Cię poznać.

1. Dodatkowe frakcje są czymś co naprawdę chcielibyśmy wdrożyć. Ale na chwilę obecną nie ma jeszcze ustalonej daty. Jaką frakcja chciałbyś zobaczyć w grze? Z przyjemnościa przekaże Twoje sugestie do deweloperów

2. Nie ma jeszcze ustalonej daty.

3. Oczywiście planujemy dalszy ciąg fabuły, jednak w chwili obecnej skupiamy się na Prowincji Gildii. Jeżeli masz pomysły dotyczące fabuły, proszę daj znać

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    Cóż... dzięki za odpowiedzi, mimo iż nie niosą ze sobą żadnej informacji. Wg moich obserwacji - chociażby z tworzenia Heroes VII - fani prawdopodobnie najchętniej jako nowe frakcje widzieliby Sylvan (leśne elfy) oraz Twierdzę (orki). Jestem jednak pewien, że każda nowa frakcja przyjęta by została z entuzjazmem fanów i pozwoliłaby części zniechęconych powrócić do gry.

Zaś odnośnie pomysłów na fabułę, to jestem całkiem pewien, że jest ona ograniczona "biblią Ashanu" ze strony Ubisoftu. Kompendium Ashanu (czyli jej skrócona, opublikowana wersja) powiada, że w okolicach czasów fabuły Heroes Online ma miejsce m.in. śmierć Vaniela, króla elfów i jego sukcesja przez Alarona oraz zbliżenie się Leśnych Elfów do Magów w ich wojnie z Nekromantami. To byłoby ciekawym tłem historycznym i pozwoliłoby na wprowadzenie dwóch frakcji (Sylvanu i Akademii), które zaczynają oddzielnie, rozwiązując własne problemy, a potem przystępują do sojuszu przeciw wspólnemu wrogowi.

Server
    CLA01
    1. Brak targowiska - zawsze było i powinno i tutaj być. Razem z lvl powinien być korzystniejszy współczynnik wymiany.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja myślę że brak smoków. Są smoczy rycerze , smocza stal i smocze różne rzeczy ale smoków ani widu ani słychu?

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    - Jedz ten bigos przecież lubisz
    - Tak mamo lubię, ale nie w kinie
    A dasz sie namówic na wspólna kawe etc.
    Chcialbym blizej poznac nasza Comumunity Manager i osobiscie przedstawic moje pomysly co do gry i jej rozwoju.
    -wczesniejsze wpisy co do zmian i moje proojekty nic nie zmienily ,watpie zeby nawet dotarly do twórców gry...

Pozdro,chyba sie domyslam kim jestes

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    A dasz sie namówic na wspólna kawe etc.
    Chcialbym blizej poznac nasza Comumunity Manager i osobiscie przedstawic moje pomysly co do gry i jej rozwoju.
    -wczesniejsze wpisy co do zmian i moje proojekty nic nie zmienily ,watpie zeby nawet dotarly do twórców gry...

Pozdro,chyba sie domyslam kim jestes
    Detektyw oczko podryw na maksa widzę, trochęavatar zniechęca ale co tam, do dzieła hrabio

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    ??to troche sprzeczne z twoim potepowaniem
    kazdy krytyczny post jest kasowany ( kazde zle slowo mozna podpiac pod regulamin bo to obraza gry lub producenta )

po 2woch tygodniach zaznacze pojedym + i -
    + w ciagu 2tyg Penelopa napiala wiecej potow niz poprzedniczka czasami przez 2 miesiace duzy plus , choc moglyby byc bardziej merytoryczne posty
    - w ciagy 2tyg cala masa postow zotala skasowana , jakakolwiek krytyka konczy sie usunieciem wpisu , zamiast skalpela uzywamy kosy
    nie myślałem, że kiedyś to napisze ale w pełni zgadzam się z Panem Okogi

każda, nawet konstruktywna krytyka oznacza usunięcie wpisu z forum? czy to przedszkole? plose pani plose pani a on napisał na mnie bzydko, nio to usuwamy.
    Last edited by Penelopa9; 15.05.15 at 15:18.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

xD

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Dust View Post
    nie myślałem, że kiedyś to napisze ale w pełni zgadzam się z Panem Okogi

każda, nawet konstruktywna krytyka oznacza usunięcie wpisu z forum? czy to przedszkole? plose pani plose pani a on napisał na mnie bzydko, nio to usuwamy i już nie płacz dziewczynko..

żałosne
    Mój post też usunęli bo zapytałem czy te panie z Twojego Avatara to zakładają czy ściągają tę skąpą część garderoby. I im dłużej patrzę i czekam, tym bardziej nie wiem.

Page 4 of 9 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast