Page 1 of 9 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 88

Thread: Nasza nowa PCMka , BB_Penelopa

okogi's Avatar
    Server
    CLA01

Question Nasza nowa PCMka , BB_Penelopa

Witajcie Bohaterowie!

Miło mi jest przywitać Was, jestem nowym Community Managerem polskiej społeczności gry Might&Magic Heroes Online.

Mam nadzieję, że wkrótce lepiej się poznamy, a nasza współpraca będzie owocna. :-)

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Might&Magic Heroes Online
    a wiec tak

witamy

minal wlasciwie tydzien , bana mi zdjeli , to sobie ten watek zaloze
    zmiana PCMa to chyba najlepsza z ostatnich zmian ostatnio ( opinia obiektywna, mimo ze subiektywnie tez mam sporo do zarzucenia )
    gorzej niz bylo chyba byc nie moze , choc moge sie mylic
    wiec

Penelopo , kto ty wogole jestes ??

czy masz pojecie o grze i grasz w nia ? czy tylko jestes od kontaku z graczami i przekazywania informacji ?

czy masz kotakt z zespolem budujacym ta gre ? czy tylko bedziesz przekazywac info wyssane z palca ( domysly) ?

czy jestes w stanie przekazac rzetalna i pelna informacje? czy jestes w stanie odpowiadac na pytania dotyczace gry ?

czy umiesz przetlumaczyc tekst angielski nie tracac jednoczesnie jego przekazu ?

czy potrafisz reagowac na zmiane sytuacji i poinformowac nas na czas??

czy jestes osoba choc troche kompetentna ??

na czesc tych pytan zapewne nie uzyskam odpowiedzi , poki co zdazylem na minus zauwazyc to:
    - kasowanie postow , wyjatkowo szybkie ( juz pare osob zwrocilo uwage na to ) , zamiast edycji ( tak , mamy taka opcje )
    - albo brak komunikacji albo nie wiem co , np na tym samym serwerze mamy konkurs ale widocznie nie dla wszytkich
    przyklad : http://forum.cla.heroes-online.com/threads/4888

pozdrawiam
    okogi

zobaczymy ile z tego zostanie i czy bedzie jakas odpowiedz, jesli macie jakies pytanie piszcie moze jak mi sie cos przypomni to tez dorzuce
    Last edited by Penelopa9; 11.05.15 at 11:50.

Server
    CLA01
    Okogi nie wymagasz trochę za dużo?
    Ale fakt faktem pytania do BB jak najbardziej słuszne, dorzucę swoje:
    Nad jakimi zmianami obecnie pracuje zespół poza prowincja gildii?
    Czy kiedyś ponownie zawita do nas kalendarz wydarzeń?
    Dlaczego obecne wydarzenie w grze nie jest tym wydarzeniem, które wygrało w ankiecie?

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    na jedno ci odpowiem wyczerpujaco
    zanim Penelopa sie obudzi

Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    Dlaczego obecne wydarzenie w grze nie jest tym wydarzeniem, które wygrało w ankiecie?
    zalozylem temat i tam wszystko wyjasnilem , info potwierdzone przez BB_managera i nie byla to nasza PCM
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...-strona-eventu

aha , na serwerze ang , mozna porozmawiac z BB na czacie , u nas takiego czegos nie ma .. no ale by sie wypowiadac bezposrednio , to trzeba miec wiedze , Naerjan takowej nie miala , moze z Penelopa bedzie inaczej ( oby )

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    a wiec tak

witamy

minal wlasciwie tydzien , bana mi zdjeli , to sobie ten watek zaloze
    zmiana PCMa to chyba najlepsza z ostatnich zmian ostatnio ( opinia obiektywna, mimo ze subiektywnie tez mam sporo do zarzucenia )
    gorzej niz bylo chyba byc nie moze , choc moge sie mylic
    wiec

Penelopo , kto ty wogole jestes ??

czy masz pojecie o grze i grasz w nia ? czy tylko jestes od kontaku z graczami i przekazywania informacji ?

czy masz kotakt z zespolem budujacym ta gre ? czy tylko bedziesz przekazywac info wyssane z palca ( domysly) ?

czy jestes w stanie przekazac rzetalna i pelna informacje? czy jestes w stanie odpowiadac na pytania dotyczace gry ?

czy umiesz przetlumaczyc tekst angielski nie tracac jednoczesnie jego przekazu ?

czy potrafisz reagowac na zmiane sytuacji i poinformowac nas na czas??

czy jestes osoba choc troche kompetentna ??

na czesc tych pytan zapewne nie uzyskam odpowiedzi , poki co zdazylem na minus zauwazyc to:
    - kasowanie postow , wyjatkowo szybkie ( juz pare osob zwrocilo uwage na to ) , zamiast edycji ( tak , mamy taka opcje )
    - albo brak komunikacji albo nie wiem co , np na tym samym serwerze mamy konkurs ale widocznie nie dla wszytkich
    przyklad : http://forum.cla.heroes-online.com/threads/4888

pozdrawiam
    okogi

zobaczymy ile z tego zostanie i czy bedzie jakas odpowiedz, jesli macie jakies pytanie piszcie moze jak mi sie cos przypomni to tez dorzuce
    Z grubej rury jak na początek. Ja daję miesiąc "rozruchowy" zanim będę miał jakąś opinię na temat nowej CM. Jak to mawiają "po owocach pracy ich poznacie". Na razie za mało danych.

Rzeczy, o które się pytasz są pewnie top secret. Pytania prawie jak z rozmowy rekrutacyjnej. Zauważ, że w dużym korpo często jest tak. Nie ma imienia i nazwiska, jest tylko imię / pseudonim. Oczekiwanie transparentności od korpo jest jak oczekiwanie, że Polska wygra MS w nogę.

Pozostaje tylko stanie z boku i przyglądanie się temu co się dzieje.
    Last edited by Penelopa9; 11.05.15 at 11:52.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    Oo temacik idealny dla nowej ComuunityMenager by sie wykazac lub pokazac ze sie nic nie zmienio (zaleznie ktora opcja jest prawdziwa)

Edit: PS: BB_Penelopo ciezka droga przed Toba, gracza sa troszke rozgoryczeni i rozczarowni (i klka mocniejszych slow) poczynianami poprzedniej Community Menager aczkolwiek niektorzy maja nadzieje na lepsza przyszlosc Jak ci sie uda to niezapomij poprosic o podwyzke (za szkodliwe warunki pracy)
    Last edited by Vishar; 07.05.15 at 17:56.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    acha , aby nie bylo , ze ja takich cudow wymagam a nie mowie nic o sobie

moj nick OKOGI ( imienia nie musze zdradzac i nie oczekuje tego od kogokolwiek )
    w Herosow gram od samego poczatku , tj gdy pojawila sie Jedynka , pozniej gdy pojawilo sie H3 , to juz inna bajka , pozarlo mnie na calego potrafilem grac dniami i nocami , najdluzszy maraton to chyba 3 dni bez przerwy na 'hot seat' , z kumplami , o grze wiedzielimy chyba wszystko , dodatkowo wprowadzajac zmiany i ograniczenia w rozgrywke ( bo za latwo bylo ) , pozniejsze czesci niestety nigdy nie oiagnely poziomu miodnosci H3 , moze i subiektywna ocena ale taka prawda

projekt HMMO ,
    Twoje zaproszenie do zamkniętej Bety Might & Magic® Heroes Online

Serdecznie gratulujemy! Zostałeś wybrany do udziału w zamkniętej becie
    Might & Magic® Heroes Online. Rozpocznij wielką przygodę w krainie Ashan
    i pomóż nam ulepszyć grę - czekamy na Twoje uwagi i sugestie!
    dolaczylem w lipcu 2013 , niedlugo 2wa latka stukna , na poczatku byly jajca nieziemskie , wiele zmian i bugow , jakos dalismy rade , poznalem wiele osob z calego swiata prawdziwych fanatykow Herosow ( pozdrawiam BB_Kuby , community manager z prawdziwego zdazenia )
    nadal uwazam zamkniecie testowego za najwiekszy blad BB ( wytarczyla selekcja 50 ludzi na ten serwer , zrobiliby porzadna robote , tworca nie zauwazy bledu bo patrzy subiektywnie , ze cos zadziala tak jak zalozyl )
    jak tylko otworzyli polski serwer to od razu dolaczylem tutaj i zaczalem udzielac sie troszke na forum , bazujac na mojej wiedzy z testowego , jak i kazdej zmiany wprowadzonej
    staralem sie pomagac tworcom i walczyc z bugami i exploitami ( ostatnio zotalem zbanowany za to )
    moze i nie wiem wszytkiego o grze ale staram sie wszystko opisac jak to mozliwe , staram sie nikogo nie obrazac , mam niska tolerancje na ''debilizm ortograficzny''
    gram tutaj wszystkimi 4ema bohaterami, wiec mam ''jako takie pojecie'' o kazdym z nich i nie mozna mi zarzucic ze mowie cos czego wczesniej nie sprawdzilem ,
    jak zauwazylem zotalem zauwazony przez graczy na tym forum dziekuje
    mysle ze mozemy sobie pomoc nawzajem , jesli tylko bedzie taka wola z obu stron

pozdrawiam okogi
    Last edited by okogi; 07.05.15 at 18:08.

Server
    CLA01
    Cześc Okogi weteranie juz na Tobie krzyżyk ludzie stawiali a inni chcieli pomniki stawiać jako symbol walki z systemem propagandy i cenzury.

Ja do dzisiaj jeszcze pogrywam w heroes 3 jak mnie najdzie.

Server
    CLA01
    Okogi dobrze cie widziec spowrotemZnowu troche forum ozylo za twoja sprawka i az bylo co w robocie poczytac hehe
    BB_Penelopa Okogi zadal dobry zestaw pytan i moglabys chociaz odpowiedziec na te pytania tehcniczne jak twoj aniegielski,bezposredni kontakt z przlozonymi/tworcami,i czy ogarniasz troche ta gre?Czy jak my o czyms wam piszemy to to jest czarna magia i napierw tracicie 2 dni zeby zrozumiec pytanie czy nasz jezyk jest dla was zrozumialy?

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Podejrzewam, że niczego się nie dowiesz bo pytania sa tendencyjne. Mamy po prostu nowego kolejnego nołnejma. Ni imienia, ni nazwiska, ni płci nawet. Sadząc po podobnej stosowanej retoryce może to być nawet ta sama osoba lub grupa osób. Z pewnością poprzedni manadżer nie miał/o bladego pojęcia o co w tym wszystkim biega.

Server
    CLA01
    "– Pani Iwonko (BB_Penelopa)! Pani wytrze tą niefortunną wypowiedź, bo klient znów się będzie pieklił.
    – Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się. "

o!

Page 1 of 9 1 2 3 ... LastLast