Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 88

Thread: Nasza nowa PCMka , BB_Penelopa

Server
    CLA01
    Sztuka tylko, polega na tym żeby kulturalnie przywołać do porządku Twojego pracodawcę i tutaj chyba jest największe wyzwanie, bo nikt nie lubi gdy ktoś mu wytyka błędy

Konstruktywna krytyka jest bardzo mile widziana, wręcz pożądana.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Sztuka tylko, polega na tym żeby kulturalnie przywołać do porządku Twojego pracodawcę i tutaj chyba jest największe wyzwanie, bo nikt nie lubi gdy ktoś mu wytyka błędy

Konstruktywna krytyka jest bardzo mile widziana, wręcz pożądana.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    ??to troche sprzeczne z twoim potepowaniem
    kazdy krytyczny post jest kasowany ( kazde zle slowo mozna podpiac pod regulamin bo to obraza gry lub producenta )

po 2woch tygodniach zaznacze pojedym + i -
    + w ciagu 2tyg Penelopa napiala wiecej potow niz poprzedniczka czasami przez 2 miesiace duzy plus , choc moglyby byc bardziej merytoryczne posty
    - w ciagy 2tyg cala masa postow zotala skasowana , jakakolwiek krytyka konczy sie usunieciem wpisu , zamiast skalpela uzywamy kosy

Server
    CLA01
    No właśnie, co zajrze na forum to nie znajduje tematu gdzie ostatnio jakas ognista dyskusja sie zaczeła wykluwać. To forum strasznie cuchnie cenzurą. Dyskusja przestała byc dyskusją a stala się pianiem zachwytów jak na cześc jedynej partii w Rosji. Co oni z wami robia na tych szkoleniach z propagandy w blubajtach Penelopo?

Opinie w internecie beda sie czesciej pojawiac gdzie indziej zamiast tutaj.

AcidDragon's Avatar
    Server
    CLA01
    Niechaj to będzie okazja do zadania trzech krótkich pytań.

Na wstępie, cześć, jestem Acid Dragon, reprezentuję Kwasową Grotę (http://www.acidcave.net/) oraz nieformalnie polskich fanów M&M przed Ubisoftem jako jeden z tzw. VIP-fanów.
    Miałem okazję obserwować rozwój Heroes Online od samego początku, jako jedna z pierwszych osób, które widziały grę poza twórcami. Rozwój ten był całkiem udany... do października zeszłego roku, kiedy wg mnie kompletnie spieprzono rozgrywkę. Wciąż jednak tli się we mnie nadzieja, że gra się jeszcze odrodzi.

Moje trzy pytania są następujące:

1. Ponad dwa lata temu zapewniano nas, że oprócz dwóch frakcji (Przystań i Nekropolia) w przyszłości planowane są kolejne. Czy podjęto w tym kierunku jakiekolwiek działania? Czy też zrezygnowano z tego pomysłu całkowicie?

2. Czy gra oficjalnie - po dwóch latach - ciągle ma status "beta" (co samo w sobie jest raczej niezbyt mądrym usprawiedliwieniem dla ciągle pojawiających się błędów) i jeśli tak, to kiedy można się spodziewać wersji "ostatecznej"?

3. Czy poza rozwijaniem(?) pojedynków i gildii planowany jest jakiś dalszy ciąg fabuły / kampanii?
    Last edited by AcidDragon; 13.05.15 at 23:32.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by AcidDragon View Post
    Niechaj to będzie okazja do zadania trzech krótkich pytań.

Na wstępie, cześć, jestem Acid Dragon, reprezentuję Kwasową Grotę (http://www.acidcave.net/) oraz nieformalnie polskich fanów M&M przed Ubisoftem jako jeden z tzw. VIP-fanów.
    Miałem okazję obserwować rozwój Heroes Online od samego początku, jako jedna z pierwszych osób, które widziały grę poza twórcami. Rozwój ten był całkiem udany... do października zeszłego roku, kiedy wg mnie kompletnie spieprzono rozgrywkę. Wciąż jednak tli się we mnie nadzieja, że gra się jeszcze odrodzi.

Moje trzy pytania są następujące:

1. Ponad dwa lata temu zapewniano nas, że oprócz dwóch frakcji (Przystań i Nekropolia) w przyszłości planowane są kolejne. Czy podjęto w tym kierunku jakiekolwiek działania? Czy też zrezygnowano z tego pomysłu całkowicie?

2. Czy gra oficjalnie - po dwóch latach - ciągle ma status "beta" (co samo w sobie jest raczej niezbyt mądrym usprawiedliwieniem dla ciągle pojawiających się błędów) i jeśli tak, to kiedy można się spodziewać wersji "ostatecznej"?

3. Czy poza rozwijaniem(?) pojedynków i gildii planowany jest jakiś dalszy ciąg fabuły / kampanii?

Witaj AcidDragon

Miło mi Cię poznać.

1. Dodatkowe frakcje są czymś co naprawdę chcielibyśmy wdrożyć. Ale na chwilę obecną nie ma jeszcze ustalonej daty. Jaką frakcja chciałbyś zobaczyć w grze? Z przyjemnościa przekaże Twoje sugestie do deweloperów

2. Nie ma jeszcze ustalonej daty.

3. Oczywiście planujemy dalszy ciąg fabuły, jednak w chwili obecnej skupiamy się na Prowincji Gildii. Jeżeli masz pomysły dotyczące fabuły, proszę daj znać

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.

Server
    CLA01
    Tak żem czuł...

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Przecież to jest oczywiste że większość chce zobaczyć w mmho pozostałe zamki znane nam z homm3, oprócz tego do każdego zamku dodatkowa fabuła, lub tak jak jest do tej pory, 2 zamki 1 fabuła. Fabuły byłyby od siebie niezależne, przenoszenie postaci i artefaktów byłoby niemożliwe, ewentualnie po ukończeniu wszystkich kampanii otwierałaby się dodatkowa mapa dla wszystkich i tam można by było wybrać postacie z różnych zamków, na tej mapie powinny znajdować się areny pvp (do zdobycia ciekawe nagrody) oraz market, lub coś co moja mało kreatywna głowa nie jest w stanie wymyślić.

Na obecną chwilę rozwijanie pvp jest błędem, bo mało kto z niego korzysta, a wszyscy grają bosy, roje i dropią artefakty, to jest to co przyciąga graczy, fabuła.. Na niej należałoby się skupić

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Gra nie ma przyszłości...

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Witaj AcidDragon

Miło mi Cię poznać.

1. Dodatkowe frakcje są czymś co naprawdę chcielibyśmy wdrożyć. Ale na chwilę obecną nie ma jeszcze ustalonej daty. Jaką frakcja chciałbyś zobaczyć w grze? Z przyjemnościa przekaże Twoje sugestie do deweloperów

2. Nie ma jeszcze ustalonej daty.

3. Oczywiście planujemy dalszy ciąg fabuły, jednak w chwili obecnej skupiamy się na Prowincji Gildii. Jeżeli masz pomysły dotyczące fabuły, proszę daj znać

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    Witam
    To i ja mam kilka pytań odnośnie rozumienia regulaminu bo sporo kwestii brakuje
    Czy zakazane jest pisanie o bugach i oszustwach w grze heroes online??
    Czy zakazane jet w regulaminie pisanie o bugach i możliwościach oszukiwania w grach innych niz heroes online(na przykład cs)?
    Czy zakazana jest zmiana przez graczy adresu ip??
    Czy zakazane jest pisanie odnosnie sposobnów zmiany ip??
    Dodam tylko że 2 ostatnie pytania sa ogólnoświatowa możliwoscią którą oferuje swoim graczom taka sieć jak internet, licze na szybką odpowiedźktóra wyjaśni moje wątpliwości

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lady_Nika View Post
    Przecież to jest oczywiste że większość chce zobaczyć w mmho pozostałe zamki znane nam z homm3, oprócz tego do każdego zamku dodatkowa fabuła, lub tak jak jest do tej pory, 2 zamki 1 fabuła.
    Czy jeszcze nie zauważyłaś, że to co dla graczy jest bardzo oczywiste budzi w BB niezrozumiałe zdumienie?
    Szkoda, pytania rzeczowe - odpowiedź, niestety jak zwykle jest laniem wody.

Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast