Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 88

Thread: Nasza nowa PCMka , BB_Penelopa

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hape View Post
    Podejrzewam, że niczego się nie dowiesz bo pytania sa tendencyjne. Mamy po prostu nowego kolejnego nołnejma. Ni imienia, ni nazwiska, ni płci nawet. Sadząc po podobnej stosowanej retoryce może to być nawet ta sama osoba lub grupa osób. Z pewnością poprzedni manadżer nie miał/o bladego pojęcia o co w tym wszystkim biega.
    Ja bym dodał że nie koniecznie to musi być "nowy" manager, sama zmiana nicka na forum nic nie udowadnia.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    2-3 tygodnie i bedzie wszystko wiadomo w sensie czy naprawde jej nowa CMka czy tylko nowy nick
    jest tez 3cia opcja ze naprawde jet nowa CMka ino prawie niczym sie w podejsciu do swojej funkcji od poprzedniej nie rozni
    no ale jak sie mowi 'wyjdzie w praniu'

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Czy ta pani jest ta sama pani co wczesniej czy nie ,dla mnie nic to nie zmienia nadal mieszam lokciem bigos

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Od rana już postanowiłem juz nie wchodze do gry...
    Gra odpycha brak zmian...
    Przykro mi...
    N.U.D.A
    Wejdę jak będą mega zmiany...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Vishar View Post
    2-3 tygodnie i bedzie wszystko wiadomo w sensie czy naprawde jej nowa CMka czy tylko nowy nick
    jest tez 3cia opcja ze naprawde jet nowa CMka ino prawie niczym sie w podejsciu do swojej funkcji od poprzedniej nie rozni
    no ale jak sie mowi 'wyjdzie w praniu'
    Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w Koszykówkę.

Server
    CLA01
    Witajcie

'Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie, skąd się wziąłem?!"

Na początku zaznaczę fakt (wielu z Was wątpi nie wiem dlaczego :P ) iż, jestem kobietą i nie zmienił się tylko nick Community Managera ale i osoba. Gram w Might&Magic Heroes Online praktycznie od początku. Jestem więc graczem tak samo jak Wy. Jak już niejednokrotnie pisałam bardzo ważne są dla mnie Wasze opinie, są one przeze mnie skrupulatnie przekazywane do deweloperów, jednak musicie wiedzieć, że ewentualne zmiany muszą zająć trochę czasu. To dla Was tworzymy grę. Cieszy mnie fakt iż jesteście aktywni na forum. Jednym z moich zadań jest utrzymanie porządku na pokładzie dlatego jak już Okogi zauważył kasuje wątki które są niezgodne z regulaminem. -i zauważyłam opcję 'edytuj'- Czasem jednak trzeba podjąc radyklane kroki. Widzę, po kilku cytatach, że jesteście tak samo jak i ja fanami "Misia" oraz Stanisława Barei. Dlatego wiem, że się dogadamy i będzie nam ze sobą dobrze.

Pozdrawiam serdecznie.
    BB_Penelopa.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Czy ta pani jest ta sama pani co wczesniej czy nie ,dla mnie nic to nie zmienia nadal mieszam lokciem bigos

- Jedz ten bigos przecież lubisz
    - Tak mamo lubię, ale nie w kinie

Server
    CLA01
    Skoro jesteś graczem, jak piszesz, to zapraszam wpadnij czasami na pvp, żeby naocznie przekonać się jak działa ten system.Bez sprawnego systemu pvp gra ugrzęźnie w niszy, a tego pewnie nikt z grających nie chce.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Witajcie

'Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie, skąd się wziąłem?!"

Na początku zaznaczę fakt (wielu z Was wątpi nie wiem dlaczego :P ) iż, jestem kobietą i nie zmienił się tylko nick Community Managera ale i osoba. Gram w Might&Magic Heroes Online praktycznie od początku. Jestem więc graczem tak samo jak Wy. Jak już niejednokrotnie pisałam bardzo ważne są dla mnie Wasze opinie, są one przeze mnie skrupulatnie przekazywane do deweloperów, jednak musicie wiedzieć, że ewentualne zmiany muszą zająć trochę czasu. To dla Was tworzymy grę. Cieszy mnie fakt iż jesteście aktywni na forum. Jednym z moich zadań jest utrzymanie porządku na pokładzie dlatego jak już Okogi zauważył kasuje wątki które są niezgodne z regulaminem. -i zauważyłam opcję 'edytuj'- Czasem jednak trzeba podjąc radyklane kroki. Widzę, po kilku cytatach, że jesteście tak samo jak i ja fanami "Misia" oraz Stanisława Barei. Dlatego wiem, że się dogadamy i będzie nam ze sobą dobrze.

Pozdrawiam serdecznie.
    BB_Penelopa.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    - Jedz ten bigos przecież lubisz
    - Tak mamo lubię, ale nie w kinie
    Łał. CM przemówiła łudzkim głosem. Respect.
    Ja już wcześniej zauważyłem ,że styl pisania jest zupełnie innych niż wcześniejszej BB.

W każdym razie. Myślę, że dogadamy się jeżeli uda Ci się choć trochę wpłynąć na decydentów gdzieś tam na górze.

Co nas boli pisałem tutaj (można powiedzieć, że jest to kompilacja tego co się ostatnio nagromadziło):
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...ll=1#post41738

Z resztą, skoro grasz, więc pewnie dobrze wiesz co w grze niedomaga. Sztuka tylko, polega na tym żeby kulturalnie przywołać do porządku Twojego pracodawcę i tutaj chyba jest największe wyzwanie, bo nikt nie lubi gdy ktoś mu wytyka błędy. W każdym razie jeżeli BB/UBI zmieni swoje podejście do graczy to klękajcie narody, a wszystko skończy się jak w Casablanca'e obwieszczeniem "this is a beginning of a beautiful friendship". Jest to scenariusz za którym optuję.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast