Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 48

Thread: Mistrzostwa Ashan

torewski's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by j4r0szx View Post
    Hrabio ja gralem na ptakach gromu z premia od mocy (8 inicjatywy)czyli nowe^^pradawne maja od magii maja 11 inicjatywy.
    Oba roadzaje ptakow maja skill "lancuch blyskawic" tylko jedne maja premie od mocy a drugie o magii.atak bezpsoredni u jednych i drugich jest premiowany tylko moca.

dla maga pradawne a dla ryca nowe ptaszki lepsze^^
    pradawne maja lancuch blyskawic3 nowe niestety tylko 2

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Kopiowanie odbędzie się o 11.00, a tak naprawdę, to rozpoczęło się o 11.00 i należało czekać na potwierdzenie w mailu.
    (cytat z polskiej strony: "Bohaterowie zostaną skopiowaniu 29.04.2015 o 11:00 CEST")
    (cytat z angielskiej strony: "The Heroes will be copied on 29-04-2015 starting at 11:00CET")

Moja postać został skopiowana po 15.00 z wojskiem, pt.: 5xpłomienie, które w ogóle nie nadają się do PvP.
    Ponadto wydałem 5k PB na buteleczki many i zwoje, które nie zostały skopiowane z powodu nieogarniętego pracownika BB, który źle to przetłumaczył.
    Reklamację pisałem do supportu angielskiego, ale tam, niejaki Dave chyba wstawił się za mną u swojego "superior", ale ignorancja BB jak się okazuje jest wszechobecna.

Wkrótce zapewne zakończę z tą grą i muszę przyznać, że będzie to pierwsza i jedyna gra z którą będę mieć, aż tak złe wspomnienia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie za bardzo ciekawy pojedynek, bo na początku było rozmieszczanie wojska, a potem przeciwnik uciekał i tylko ustawiał się w obronie gryfami. A więc, pozostało wyczekiwanie. Przeciąganie ileś tam X rund, aż skończy się szybowanie, żeby w końcu po wylądowaniu móc je dobić. Statystyki mieliśmy podobne, a w drugiej walce nawet niższe, bo zapomniałem założyć runy. Po za tym trzeba było oszczędzać flary, na następne walki, bo niestety mało ich jest.
    Film tylko z pierwszych 10 minut walki z pierwszego pojedynku, bo bandicam z zaskoczenia zawył, że należy zarejstrować się, żeby móc więcej nagrywać.
    https://www.youtube.com/watch?v=AFiw...ature=youtu.be

Quote Originally Posted by j4r0szx View Post
    na ptakach gromu z premia od mocy (8 inicjatywy)czyli nowe^^
    pradawne maja od magii maja 11 inicjatywy.
    Oba roadzaje ptakow maja skill "lancuch blyskawic"
    tylko jedne maja premie od mocy a drugie o magii
    dla maga pradawne
    a dla ryca nowe ptaszki lepsze^^
    Szkoda, że nie wygrałeś, bo pierwsza runda była dla Ciebie.

A pradawne ptaki (11 inicjatywy) u klera, mogą mieć ponad 20k obrażeń.
    Z dużym prawdopodobieństwem ten turniej wygra takowy kler, który będzie w ich posiadaniu.
    Niestety takowy pewnien kler, "rusek", posiada je na stanie, więc jest faworytem.

I oczywiście pozdro dla najlepszej gildii na serwerze: "Gloria Victis"!
    Last edited by Penelopa9; 07.05.15 at 14:29.
    iSKYLER

Server
    CLA01
    Ja swój pojedynek przegrałem 1-2.Walczyłem z Necromagiem 3xPradawne ptaki i 2ximperialne gryfy.Wszystkie walki były bardzo wyrównane a zaważyło szybowanie gryfów na pobudzeniu Po robocie wrzucę screeny Przeciwnik nie odważył się atakować jednostkami, więc walczyłem z jego obszarówkami

Server
    CLA01
    Autopirat zaskoczyłeś mnie tym, że BB wszędzie takie samo... Myslałem, że tylko my jesteśmy tak poszkodowani.

Poza tym jako jedyny gracz użyłeś posiłków ( z filmików, krore do tej pory widzilem ) reszta chyba o nich zapomniala :P
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Server
    CLA01
    Scubi1 nie ma lipy ^^ wygrałeś 1mecz ryckiem a w drugim urwales punkcik z ciężkim składem.można tylko pogratulować.
    A zatem został nam iSkyler w grze.
    iSkyler jak możesz to pomscij kolegę z serwera i dokop dzisiaj Franckiemu :-) trzymam kciuki za ciebie!powodzenia.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    hej , mylalem ze nie bede sie wyowiadal na temat tego Psedo-konkursu
    ale co mi tam , najwyzej mi przywala znow bana

niestety nasz serwer mial konia trojanskiego w postaci BB_Naerjan ( jak dobrze ze juz jej nie ma - obiektywnie )
    nie dosc ze wprowadzala w blad caly serwer , co do awansu na turniej ( 1wsza mina ), to jak widac i tych co awansowali w balona zrobila ( 2ga mina)

niestety na sam koniec wyglada to tak, ze nasz reprezentacja miala tylko kilku graczy ( 1wsza mina ) , z ktorych tylko 1 pozostal ( 2ga mina ) ...
    gratulacje dla BB_Naerjan , rozwalila tylko nastawienie graczy do tej gry ( co najlepsze , to dzieki niej BB stracilo w jednej chwili kilkunastu placacych , jesli nie wiecej )
    mysle ze jej 'odejscie' bylo tylko kwestia czasu ....

osobiscie po zmianie terminow odpuscilem to cos zwane turniejem , z tego co widze, tylko 1x udaloby mi sie siasc na wyznaczona godzine.
    nie ma co zalowac , bo chyba yashka dalej biega na tych chorych statach ( nie tylko on zapewne , jakos stal sie tylko twarza tego exploitu )
    moze nastepnym razem uda sie nam wystawic normalna reprezentacje serwera , bo jak widac Pavian22 nawet sie nie pojawil , z wiadomych wzgledow ( mysle ze w lidze ponownie pokaze na co go stac )

poza tym wszystkim , co do samych pojedynkow , pokaze to jedynie brak balansu i niemoc ryckow w starciu z magami

pozdrawiam

PS
    Quote Originally Posted by ziutu
    Poza tym jako jedyny gracz użyłeś posiłków ( z filmików, krore do tej pory widzilem ) reszta chyba o nich zapomniala :P
    posilki na pvp to jest tylko trata ruchu , przynajmniej w 90% przypadkow

ps
    milego edytowania tekstu zycze , i jakby ban polecial to pozdrawiam wszystkich i powodzenia
    Last edited by okogi; 07.05.15 at 14:54.

Server
    CLA01
    Podwójne gratulacje od EoA - Sky kibicujemy Ci i trzymamy kciuki - Okogi cieszymy się że Cie odwiesili, tak trzymać chłopaki obaj . Tolan

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Autopirat View Post
    Kopiowanie odbędzie się o 11.00, a tak naprawdę, to rozpoczęło się o 11.00 i należało czekać na potwierdzenie w mailu.
    (cytat z polskiej strony: "Bohaterowie zostaną skopiowaniu 29.04.2015 o 11:00 CEST")
    (cytat z angielskiej strony: "The Heroes will be copied on 29-04-2015 starting at 11:00CET")

Moja postać został skopiowana po 15.00 z wojskiem, pt.: 5xpłomienie, które w ogóle nie nadają się do PvP.
    Ponadto wydałem 5k PB na buteleczki many i zwoje, które nie zostały skopiowane z powodu nieogarniętego pracownika BB, który źle to przetłumaczył.
    Reklamację pisałem do supportu angielskiego, ale tam, niejaki Dave chyba wstawił się za mną u swojego "superior", ale ignorancja BB jak się okazuje jest wszechobecna.

Wkrótce zapewne zakończę z tą grą i muszę przyznać, że będzie to pierwsza i jedyna gra z którą będę mieć, aż tak złe wspomnienia.
    Brzmi jak droga przez mękę, ale póki co w turnieju idzie b.dobrze. Respect.

Popatrz na to inaczej. Jak pojedziesz turniej na 15 flarach to udowodnisz dobitnie kto jest masterem
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast