Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 48

Thread: Mistrzostwa Ashan

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Zobaczymy ,tu wszystko jest mozliwe

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Wrzucam filmik jak Francki grał z yashka(słynny buger 8kmocy,4k szczęścia i prawie 6k defa.
    https://m.youtube.com/watch?v=xuQvYDUEXgI
    gracz Ffco ma 4 pradawne ptaki i nieposkromionych(kleryk )
    Miłego ogladania^^

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak naprawdę to ci, którzy nie maja ptaków gromu, to bardzo stracą tutaj.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Server
    CLA01
    Joszka miał i mu nie pomogły :]

Co cios to krytyk - ale też mu nie pomogło :]

Server
    CLA01
    Z początku wydawało się że yashka wygra na lajcie kiedyw końcu kler da mu dojść do słowa, ale jednak kaleczył aż w oczy razi. Nie mówię, że Francki to ultra noob i zjechałbym go kusznikami własnym klerem bo zgaduję, że nie wygrałbym postacią yashki ale na pewno tak bym nie kaleczył :v
    Poza tym yashka miał nowe ptaki gromu w sumie nic dziwnego bo rycerz.

Francki to jedenak mądry człowiek Gdyby nie jego idealny wręcz (no dobra idealny) zestaw czarów to by była kupa :P (j4r0szx Ty nawet nic nie wiedziałes o zasadach to kto mial wiedziec? pewni ci z bb i ubi nie wiedzieli jakie zasady wprowadzic...) jak dla mnie samo EQ powinno byc (to ktore mielismy zalozone) i dostepnosc całego woja z naszego konta do wyboru, które tez oczywiscie znajdywaloby sie na kopii. Bez zadnych kapliczek (looool, az mnie zaskoczyles jak widzielm kapliczki, mocy, sztandar, rune natezenia itd xD) i zwoi. Ale przeciez po co jest PB?!

(ps. jak już napisał hols "BTW.1:55 - piękny ruch" potwierdzam xD. Wiedziałem juz od poczatku gry, że szybsze koncza ostatnie, a 'wolne" jako pierwsze po łejcie, ale żeby natarcie tak zadziałało już na jednostkach, które sa na poczekaniu to niee :P )

(ps2. i właśnie w tym momencie uswiadomilem sobie ze te kapliczki nie działały... no chyba, ze francki tez mial inicjatywe to wtedy pozostaje tak jak napisalem wyzej )
    (ps3. daj wiecej info :P )
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Ten cały Yashka...on grać nie potrafi, jedynie co to mu te kryty wchodzą, a tak to nic. Tracił ruch na to żeby rzucić flarę która zabierała po 1-2 gryfy, maks 3... Teraz widać, że artefakty to nie wszystko .

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    A Hols pisał, że Tomasz to dobry gracz...wykoksił artefakty ma maksa i tłukł jakieś 25 lewele...to co to za gra, ekstraklasa na pvp powinna być od 30 poziomu. Jarosz ładnie zagrał, ale niestety....z klerem jest ciężko wygrać.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Ziutu View Post
    Z początku wydawało się że yashka wygra na lajcie kiedyw końcu kler da mu dojść do słowa, ale jednak kaleczył aż w oczy razi. Nie mówię, że Francki to ultra noob i zjechałbym go kusznikami własnym klerem bo zgaduję, że nie wygrałbym postacią yashki ale na pewno tak bym nie kaleczył :v
    Poza tym yashka miał nowe ptaki gromu w sumie nic dziwnego bo rycerz.

Francki to jedenak mądry człowiek Gdyby nie jego idealny wręcz (no dobra idealny) zestaw czarów to by była kupa :P (j4r0szx Ty nawet nic nie wiedziałes o zasadach to kto mial wiedziec? pewni ci z bb i ubi nie wiedzieli jakie zasady wprowadzic...) jak dla mnie samo EQ powinno byc (to ktore mielismy zalozone) i dostepnosc całego woja z naszego konta do wyboru, które tez oczywiscie znajdywaloby sie na kopii. Bez zadnych kapliczek (looool, az mnie zaskoczyles jak widzielm kapliczki, mocy, sztandar, rune natezenia itd xD) i zwoi. Ale przeciez po co jest PB?!

(ps. jak już napisał hols "BTW.1:55 - piękny ruch" potwierdzam xD. Wiedziałem juz od poczatku gry, że szybsze koncza ostatnie, a 'wolne" jako pierwsze po łejcie, ale żeby natarcie tak zadziałało już na jednostkach, które sa na poczekaniu to niee :P )

(ps2. i właśnie w tym momencie uswiadomilem sobie ze te kapliczki nie działały... no chyba, ze francki tez mial inicjatywe to wtedy pozostaje tak jak napisalem wyzej )
    (ps3. daj wiecej info :P )
    Ziutu juz ci odpowiadam i podam troche info nowego^^

Kazdy rycerz musi potrafic grac inicjatywa,w przeciwnym wypadku to magowie przejmuja paleczke i czaruje jak im sie podoba a nie jak musza to robic^^tak dziala natarcie jak i paralizujaca obecnosc,spowolnienie na jednostkach czekajacych.
    Pierwsze 2 walki zagralismy bez kaplic a przy stanie 1:1 umowlismy sie ze ostatni mecz z kaplicami i umowlismy sie na czas bodajze 17.50mialem spoko przeciwnika i zagralismy bardzo fairplay pomimo ze to rusek hehe

Scubi1 dzieki za wrzucenie walk,w koncu moglem swoja cala walke przeanalizowac i wiem ze duzo zmienic nie moglem....zreszta co bym nie zrobil to widac z jego perspektywy ze to on pisal scenariusz walki^^( patrzac od siebie to jeszcze myslalem ze sie troche boi)hehe

Co do yashki to kiedys pisalem tutaj na forum ze "nikt ale to nikt" z nim nie wygra.......okazuje sie ze gosciu slabo chyba ogarnia bo ja z takimi statystykami przeciw graczom kmtorzy maja arty tylko z t13 to bym walki nie przegral nawet ryckiem przystani

Mam wszystkei 4 klasy bohaterow,znam ich kazdy skill i cooldown kazdego,ze zdolnosci i ze zwoju.nie bede cwaniakowal na necromagu ale jestem swiecie przekonany ze klerykiem bym z zadnym ryckiem nie przegral(jeszcze bralem pod uwage tego yashka) ale po obejrzeniu filmow z jego gra....

Nasuwa mi sie pomysl ktory moglby jeszcze zbalansowac chodz ciut pvp jesli chodzi o rycerzy
    mianowicie: dodanie czystosci zbiorowej o cooldownie 2 tury.dla kazdego rycka przydalaby sie chociaz 1 tura aby przyrznac porzadniemag bedzie wiedzial kiedy nastapi atak bo rycek bedzie zbieral sie w kupe do czyszczenia.Wilk syty i owca cala^^
    .
    Generlanie dzisiaj byla kolejna runda mistrzostw w ktorych pozostali jeszcze iSkyler,Inquisitius,Mieszko8,Scubi1.

Wiem tylko ze Mieszko8 odpadl z pretendentem do tytulu FFCO.Reszty wynikow jeszcze nie znam a beda dopiero jutro po12....Oby sie naszym koksom powiodlo!!!
    Pozdro all

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Pytanie mam ,czy to te stare ptaki czy nowe ?
    Bo jak pamietam byla jakas róznica jedne bija magia powietrza ze skilla ,a drugie chyba tylko moca ?
    Hrabio ja gralem na ptakach gromu z premia od mocy (8 inicjatywy)czyli nowe^^pradawne maja od magii maja 11 inicjatywy.
    Oba roadzaje ptakow maja skill "lancuch blyskawic" tylko jedne maja premie od mocy a drugie o magii.atak bezpsoredni u jednych i drugich jest premiowany tylko moca.

dla maga pradawne a dla ryca nowe ptaszki lepsze^^

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast