Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: Wszystko naprawione jak zawsze...

Dust's Avatar
    Server
    CLA01

Wszystko naprawione jak zawsze...

3 godziny po całkowitym resecie pvp

czyli norma, wszystko OKOK

gratulacje dla polskich techników, gratulacje Tomaszek

Server
    CLA01
    Przeciez to beta, tu, nawet jak nie chcesz to musisz wykorzystywac błedy, bo tyle ich jest ze nie sposób wszystkie ominąć, dlatego olewanie PVP jest najlepszym wyjściem.
    Tak przy okazji dodam, że jestem dotąd nigdy niepokonany na pvp, zgadnijcie dlaczego

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Gloria! Glooooria! Glooooooooria! Gloria Ustawiaczom Pefałpe!

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    niemożliwe żeby to było ustawione, 3 godziny po całkowitym resecie rankingu pvp prawie 7 tysięcy punktów czyli szybko licząc około 100 walk, 3 godziny = 180 minut czyli jedna walka około 2 minuty? oczywiście, że się da ale gdzie znalazłby 100 osób, które by mu się podłożyło?

PROSZĘ O WYPOWIEDŹ ADMINISTRACJĘ ORAZ TECHNIKÓW

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    /zlosliwosc on/
    technicy sie przyjrzeli pvp i stwierdzili ze dziala tak jak powinno i nie ma problemow (oficjalna informacja od bylej pani community menager jest gdzies na forum a ja jestem leniwy i nie chce mi sie szukac)
    /zlosliwosc off/
    mhm nie bedac zlosliwym w temacie nie potrafie nic napisac :P

kirkus132
    Guest
    Pani BB czekamy na wypowiedź, może kolejna cięta riposta, a moze wcisniesz nam jakiśnowy tekst że wszystko jest w porządku,

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by miHAU92 View Post
    Gloria! Glooooria! Glooooooooria! Gloria Ustawiaczom Pefałpe!
    To może oficjalny komunikat od Glorii.

Nic nie ustawialiśmy. To jest bug. Punkty zostały naliczone z kosmosu. Sami się zdziwiliśmy.

Tommasz jest graczem, który gra pvp na 27 lvlu. To dlatego go nie spotykacie grając pvp na levelu 30. Ktoś chyba narzekał, że "co to jest za gość? nigdy z nim nie grałem, a nagle jest w top10". Swoja drogą jest w turnieju o PS3. Oczywiście jak będzie wyglądała jego pierwsza walka z graczami powyżej 30 lvlu - łatwo przewidzieć. To tez pokazuje, że turniej o mistrza Ashan jest niedopracowany, bo nie ma żadnej kompensacji dla graczy, którzy na PvP mają pewną "niszę" i są w stanie mieć dużo punktów grając na niższym levelu.

Jak chcecie zagrać z Tommaszem to idźcie na pvp postacią 25-28 lvl albo poszukajcie go sobie w Nar-Heresh. W godzinach potęgi prawie na pewno go spotkacie.

Z mojej strony ręczę całym dobytkiem, że Tommasz gra uczciwie.
    Last edited by hols; 05.05.15 at 23:11.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    hols nie psp 3 tylko Playstation 4 ,wez bo jeszcze w to uwierza i dadza gorsza nagrode nieszczesnikowi

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Główna nagroda: miękki uścisk dłoni Pani BB_Naerjan vel Penelopy oraz wesołe zdjęcie z "expertami" z supportu...

Zamiast PS4 wolałbym listę nazwisk wesołej ekipy, tak na wszelki przypadek, abym ja albo ktoś ze znajomych przypadkowo kogoś z nich nie zatrudnił...

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Dust View Post
    PROSZĘ O WYPOWIEDŹ ADMINISTRACJĘ ORAZ TECHNIKÓW
    czy to takie trudne?? temat wisi juz drugi dzień a nikt nie ma zamiaru się wypowiedzieć ???

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast