Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: brak szóstego okna jednostek.

Server
    CLA01
    Odpowiedziała Pani tylko jeden raz (oczywiście to w zupełności wystarczy) ale dopiero po zadaniu tego pytania kilkunastokrotnie... Wyciągnę z tego wnioski na przyszłość - od razu, w jednym poście zadam pytanie kilkanaście razy i po sprawie - może dotrze po pierwszym poście.
    Jeżeli Szacowna Pani uważa, że kłamię to chętnie zamieszczę cytat z pierwszym pytaniem i... odpowiedzią i każdy zobaczy ile czasu minęło.

Dziękuję za info o spamie, i zadam ostatnie pytanie dotyczące go i bardzo proszę o odpowiedź:
    Czy pisanie tej samej wiadomości/informacji przez tego samego użytkownika w wielu wątkach jest spamem?

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Mam pytanie, a w ślad za mną cała rzesza graczy - kiedy wprowadzicie potwierdzenie wydania pieczęci, pytamy o to już od pół roku... Czyżby to zbyt krótko jak na Wasze standardy?
    człowieku, masz tu odpowiedź w formie pytania, krótko i na temat

"chcesz urwać kurze złote jaja?"

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Drogi marianescu,

odpowiedziałam już niejednokrotnie na zadane przez Ciebie pytanie dotyczące potwierdzenia wydania pieczęci. Spam jest niezgodny z regulaminem forum.

Pozdrawiam.
    BB_Penelopa.
    Witam
    Jakoś nie widze tych odpowiedzi a też jestem ciekay tych odpowiedzi, czy mogłaby pani wskazac takowe odpowiedzi bym mógł zobaczyć, albo odpowiedzieć jeszcze raz??

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    Witam
    Jakoś nie widze tych odpowiedzi a też jestem ciekay tych odpowiedzi, czy mogłaby pani wskazac takowe odpowiedzi bym mógł zobaczyć, albo odpowiedzieć jeszcze raz??

Witaj ponownie kirkus132

Na dzień dzisiejszy nie planujemy wprowadzenia takowej opcji, jednakoż wszelkie sugestie zostały przekazane deweloperom.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.

Server
    CLA01
    Szanowna BB_Penelopa, dlaczego usunęła Pani mój post, w którym udowadniam Pani manipulację (napisała tam Pani, że odpowiedziała, a ja pomimo to ponownie pytam i pytam - czyli fałszywie przedstawia mnie Pani jako upierdliwca)?

Jeżeli jednak miała Pani takie ciśnienie aby po cichu wyreklamować się - usunąć dowody swojej niekompetencji, czyli wywalić mój post, to uczciwość nakazywałaby aby Pani usunęła i swój który stawia mnie w fałszywym świetle.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2