Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: Wyprawy Prowincji Gildii - odsłona 5. Dyskusja.

Server
    CLA01

Wyprawy Prowincji Gildii - odsłona 5. Dyskusja.

Drodzy Bohaterowie!

Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie na temat nowej, niesamowitej aktualizacji Prowincji gildii.

Opiszcie jakie są Wasze wrażenia, co Wam się podoba, a co chcielibyście zmienić!

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.
    BB_Penelopa,
    Might&Magic Heroes Online
    Last edited by Penelopa9; 01.05.15 at 18:16.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Bedzie szał...
    Penelopa ach ^^

Server
    CLA01
    "Jeżeli już wposmnieliśmy o skarbach, istnieje możliwość, że poszczególni gracze znajdą coś, czego nie będą mogli osobiście użyć, lub co zwyczajnie nie będzie dla nich przydatne. Ponieważ to ekspedycja gildii, zdobycze będzie można podarować któremukolwiek z członków gildii, nawet gdy ta osoba będzie offline."

Zalążek handlu się rozpocznie <333

Z góry dziękuję!
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    "Ponieważ to ekspedycja gildii, zdobycze będzie można podarować któremukolwiek z członków gildii, nawet gdy ta osoba będzie offline. "

To fajny pomysł. To może pójść za ciosem i dodać handel ?
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Flaki z olejem ,ale nic zawsze cos nowego

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Drodzy Bohaterowie!

Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie na temat nowej, niesamowitej aktualizacji Prowincji gildii.

Opiszcie jakie są Wasze wrażenia, co Wam się podoba, a co chcielibyście zmienić!

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.
    BB_Penelopa,
    Might&Magic Heroes Online
    a czy mozesz już odsłonic rąbka tajemnicy na tematnowych bugów?? a moze ty rozwiażesz mój problem z prezentem na który czekam 2 miesiąc

Server
    CLA01
    Penelopa. I znowu kolejny noł nejm. Ani imienia ani nazwiska, nawet nie wiadomo czy jakąś płeć posiada. Podejrzewam ta sama osoba jeno nick się zmienił, bo serwowana retoryka identyczna. Najbardziej bawi fragment:
    "Nasz zespół jest nieustannie inspirowany Waszymi komentarzami i pomysłami. Dzięki nim, nasza praca zyskuje nowe inspiracje, a w rezultacie również nowe kierunki. Zapowiadana aktualizacja to zatem również, jeśli nie przede wszystkim, Wasza zasługa."
    Zapewne zapowiadane aktualizacje były nasza zasługą, ehem szczególnie te z limitem gildii, na które nie było zgody z naszej strony. No i oczywiście nie wspomnę o kradzieżach pieczęci z kont użytkowników, którzy nie mogą doprosić się potwierdzenia ich wydania od kilkunastu miesięcy. A pvp to nawet nie chce sie rozpisywać. W kwestii prowincji idę o zakład będzie takie samo wystawienie się odwłokiem do użytkowników. Bo jakoś nie widze, by użytkownicy mogli uczestniczyć w budowie prowincji, żadnych zapytań, ankiet, czysta samowolka. Oby tak dalej

Server
    CLA01
    Nie będę narzekać, tylko zaproponuje coś co może w końcu powróci do gry. Ulepszanie jednostek podstawowych! Może właśnie w Prowincji Gildii będzie taka możliwość, bo dla czego nie, Ci co są w gildii niech mają lepsze przywileje niż Ci bez niej. Niestety słyszałem o tym, że kiedyś można było ulepszać podstawowe jednostki. Nie wiem jak tam było z tym ulepszaniem na jakiej zasadzie, ale dla mnie najprostszą zasadą byłaby:

2 jednostki nieulepszone = 1 ulepszona
    Jak wyglądało by to z surowcami, po prostu dopłacamy różnice która brakuje nam, ale tylko z 1 nieulepszonej jednostki, tak aby nie było za dobrze. Więc czemu 2 za 1? Chodzi o to, aby nie kupować nieulepszonych i wrzucać do gildi i mieć ulepszone w takim 2 razy szybszym czasie niż jest to normalnie reasumując teraz mamy np: 10 nieulepszonych lub 5 ulepszonych do rekrutacji. Była by to fajna opcja szczególnie gdy niektóre jednostki zalegają nie ulepszone. Ale też i idę o krok dalej! Aby też nie tyle co można ulepszać jednostki prostym sposobem ale i też większym połączeniem!

Tutaj chciałbym aby jednostki podstawowe, bohaterskie i elitarne można było by zamieniać na jednostkę taka jak nam odpowiada, znaczy to, aby też dopłacać już za to 30% jeżeli jest to jednostka nie z naszej postaci np. Blaski na Lisze (przy czym w końcu można było by wykonać wszystkie OSIĄGNIĘCIA). Czyli wrzucam jednostki różnego typu i z nich po przeliczeniu pokazuje mi co z nich mogę sobie stworzyć. Przykład: wrzucam 300 Inkwizytorów i mam możliwość wytworzenia z nich wszystkich jednostek jakie są dostępne w zamkach dla nerko i przystani (dla nich o 30% droższe czyli mniej) to jest przykład więc z 300 inków mam 5 Searf. Wtedy może warto było by jakoś to dopracować co do np widoczności tych wojsk, proponował bym 2 zakładki wtedy wojska dla swojej przystani i obcej.

Nie wiem jak inni widzą moje pomysły, mam to gdzieś dlaczego bo każdemu nie dogodzi!

Kuźnia! Heroiczna Kuźnia jest tak tak tam możemy zdobywać możliwość większych dropów! No dobrze wiec w prowincji gildii Mniemy jeszcze lepszą możliwość Kuźnia Gildii! Gdzie w przypadku tej kuźni to my ustanawiamy reguły dla naszych itemków! Znaczy szybko o co chodzi bo nie chce tego na razie rozwijać. Tworzymy swój własny artefakt wpłacając wszystkie surowce, lecz nie jest to takie proste, aby mieć na prawdę dobry artefakt to trzeba dużo po wpłacać, ale to nie wszytko bo nie tworzymy nowych tylko też zmieniamy te które już posiadamy, lecz nie zmieniając ich wartości tylko możemy manipulować samodzielnie ile mocy, obrony, magi ma mieć dany art. Ale nie to i tak nie najlepsze artefakty jakie będzie można mieć. Z racji iż jeszcze dochodzi ulepszanie ich. Do wyższych wartości. Czyli tak jak to teraz jest. I możliwość przekształcenia artefaktów do ulepszenia, bo nie wszystkie można a tutaj za małym wysiłkiem można było by taki artefakt jeszcze ulepszać nie ważne jaki. Decyduje tutaj już gildia jaki ulepszać Nie jedna osoba a proces ten nie jest tak krótki. Wszystkie te arty są jedynie w tej gildi i wyłącznie członkowie jej mają do niej dostęp. Tych artów nie można było by podarować, jedynie je sprzedać u kupca bo tylko twoja gildia może je mieć.

Ok. dużo pisania a teraz czekam na BB... Znaczy słuchacie graczy tak to proszę o wypowiedź jak to widzi wasz zespół.

Server
    CLA01
    Ja sie obawiam ze te prowincje gildii dołożą kolejne zadania które trze bedzie codziennie robic aby utrzymac tam jakis poziom a to wkrótce obrzydzi ludziom gre i to porzucą

Server
    CLA01
    jaka będzie wartość itema ? czy będzie przekraczala t13 czy będzie mniejsza ?

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast