Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: Bajlify !

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    NOMAD rozwalasz mnie... nabijanie debilnych tematów nowa pasja? Najpierw temat z misjami gildii - każdy odbiera nagrodę. Teraz temat o bajlifach. Weź wejdź do sokolego odpal mapę, zobacz gdzie jest bajlif armii, a gdzie bajlif artefaktów. To samo zrób w Nar Heresh. Zanim coś napiszesz - sprawdź.
    W Temacie Z Gildiami Chodzi Że Tylko Ci Co Są Online Dostają Nagrodę A Offline Nie Dostają (Ps: Sam nabijasz posty zbędne)

Server
    CLA01
    No Dobra Jednak Wszyscy Są Ale Wcześniej Jakoś Nie Widziałem Ich Na Mapie Nigdy :/

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01

Udajesz kretyna czy faktycznie matka natura poskąpiła pewnych cech? To, że nie ma go na schodkach i wychodząc z portalu nie potykasz się o niego, nie znaczy, że go nie ma. No chyba, że grasz w wersję demo. Ewentualnie te zasrane duże litery z każdego wyrazu zasłaniają.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01

Nigdy nie mów nigdy.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by xN0MANDx View Post
    W Temacie Z Gildiami Chodzi Że Tylko Ci Co Są Online Dostają Nagrodę A Offline Nie Dostają (Ps: Sam nabijasz posty zbędne)
    Nie kochany. Nagrodę dostaje każdy. Każdy podchodzi do tablicy gildii i oddaje misje w dowolnym momencie i odbiera nagrodę. To nie jest tak, że podchodzisz bierzesz nagrodę i w tym momencie co Ty to zrobiłeś reszta aktywnych członków gildii też dostaje, a Ci co aktywni nie są, to mogą się pocałować w cztery litery... Jeśli już to sama. Jestem kobietą.

Są wszyscy tylko nie szukałeś. Wystarczyło odpalić mapę.

Mordko dziękuję :*

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Nigdy Nie Widziałem Pewnie Bo Ktoś Tam Był I Zasłaniał ale w sokolim gnieździe jest tylko bajlf artefaktów
    Bajlif armii masz niżej, odpal mape, na mapie na 2000% będzie go widac.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    "W Temacie Z Gildiami Chodzi Że Tylko Ci Co Są Online Dostają Nagrodę A Offline Nie Dostają (Ps: Sam nabijasz posty zbędne)" - ja masz bedac offline dostać nagrode? Przecież jak sie zalogujesz to idziesz i sobie odbierasz.... chociaż w sumie już sama nie wiem o co tak naprawde chodzi w tym temacie, nie umiem najwyraźniej czytać tekstów Twoich ze zrozumieniem.

Server
    CLA01
    a jest w nar-heresh ukryty tam na północy-wschód ale w sokolim gnieździe jest tylko 1 bajlfa armii nigdzie nie widze
    To może zainwestuj w lepsze okulary, ponieważ w obu lokacjach są oba bailify

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Głupota Powinna Boleć A W Tak Późnym Stadium Uśmiercać W Męczarniach, O Ile Świat By Był Lepszy?

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2