Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 45

Thread: Aktualizacja 29.04.2015 - dyskusja

Server
    CLA01
    Nadal uważam, że zadanie z poszukiwaniem skarbów działa błędnie.

Server
    CLA01
    Sralus Paptalus Duptus ...Jak zwykle zaprawiają,jutro znowu będzie przerwa techniczna hi hi hi.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Horus1973 View Post
    Sralus Paptalus Duptus ...Jak zwykle zaprawiają,jutro znowu będzie przerwa techniczna hi hi hi.
    No niemcy pracowity naród ,znowu cos naprawiaja

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    A ja pierwszy raz od dawna jestem tak zadowolona. Załatwili problem z Czarnolasem (coś co zgłaszałam bodajże 3 miesiące temu i uniemożliwiało mi szukanie skarbów dla gildii). Ostatnio naprawdę nie było problemów z logowaniem, to bardzo fajnie, że dodatkowo postanowili to jeszcze zabezpieczyć. Przechodząc z jednego bohatera na drugiego widzę poprzednie wiadomości na czacie (wow w końcu wiem co się działo przez te pół minuty na czacie gildii - a jak spamują, to łatwo zgubić wątek). Więc jak dla mnie nie ma co marudzić, fajnie, że w końcu nas posłuchali i zamiast wprowadzać nowości, zajęli się kilkoma rzeczami, które wymagały pracy.

Btw. nastąpiła zmiana Community Manager'a - coś na co niejedna osoba pewnie czekała

Server
    CLA01
    jak zwykle po kolejnej aktualizacji nie wszystko działa gdyż dzisiaj dostałam sie o Sokolego gniazda i zdałam 6 misjii gildyjnych za które zamiast dotac 300 punktów dostałam 100 i mam pytanko czy jakakolwiek aktualizacja kiedys zadziała w 100% i nie spowoduje innych błedów zaczynam coraz bardziej w to wątpić. Naprawdzie to w koncu.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    A ja pierwszy raz od dawna jestem tak zadowolona. Załatwili problem z Czarnolasem (coś co zgłaszałam bodajże 3 miesiące temu i uniemożliwiało mi szukanie skarbów dla gildii). Ostatnio naprawdę nie było problemów z logowaniem, to bardzo fajnie, że dodatkowo postanowili to jeszcze zabezpieczyć. Przechodząc z jednego bohatera na drugiego widzę poprzednie wiadomości na czacie (wow w końcu wiem co się działo przez te pół minuty na czacie gildii - a jak spamują, to łatwo zgubić wątek). Więc jak dla mnie nie ma co marudzić, fajnie, że w końcu nas posłuchali i zamiast wprowadzać nowości, zajęli się kilkoma rzeczami, które wymagały pracy.

Btw. nastąpiła zmiana Community Manager'a - coś na co niejedna osoba pewnie czekała
    Wykończyliśmy BB_Naerjan xD
    Czas na rundę drugą xD

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    ojtam ojtam BB_Naerjan wcale nie byla takim zlym Community Managerem (sporo gorszych widzialem, z 2giej strony lepszych tez)
    poprostu zabardzo sie trzymala podstawowych zasad tj 1 admin ma zawsze racjie i 2. jak admin nie ma racji to patrz punkt 1 (co widzielismy na przykladzie pewnego jej oswiadczenia odnosnie pvp i pewnego 'poradnika' s.p. Okogieho hyhy)

ale wracajac do tematu: nawa wrsja takjakby dziala stabilniej po kilku dniach stwierdzam nieznaczna poprawe stabilnosci ino u mnie wczesnierj dzialala dosc dobrze i w miare stabilnie a teraz moge powiedziec ze dziala zadawalajaco dobrze

Server
    CLA01
    ta i znowu czat nie działa , może zróbcie 1 rzecz a poprządnie !

Server
    CLA01
    CO Dała Aktualizacja:
    - Wolne Regenerowanie Się Terenu (Co Już Dobrze Działało To Zepsuli... Znowu)
    - Nie Działający Chat Już Parę Godzin
    - Spowolniona Gra

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by stoprowarrior View Post
    http://screenshooter.net/102247485/mwpqtin tutaj macie wiadomość że nie zostanie dodane okno potwierdzania
    Ktokolwiek decyduje, że nie ma możliwości dodania potwierdzenia wydawania pieczięci bohatera to jest po prostu dziad borowy.

Jak nie zostanie dodana opcja potwierdzenia wydawania pieczęci to ja nie zamierzam kupować pieczęci, bo szkoda mi tracić pieniądze na jakieś upgrady, które są bez sensu, a które można przez przypadek kliknąć, mam tu na myśli np:
    - powiększanie limitu surowców (podniesienie o 20% limitu = tyle co nic) - 3000 PB w plecy = ok. 12 zł w plecy
    - wynajęcie robotnika do magazynu złota/drewna/metalu (bez sensu zakup) - 3000 PB w plecy = ok. 12 zł w plecy
    - powiększenie sakwy +5 wbrew woli - 3000 PB = ok. 12 zł w plecy
    - ukończenie mapy zapomnianych ziem (zapomniane ziemia mają tragiczny drop, w ogóle nie opłaca się tam iść) - od kilkuset do kilku tysięcy PB w plecy = też parę dobrych złotych w błoto

Chat znowu nie działa.
    Eh. Ja nie wiem co te patche łatają, ale nie rozwiązują one od dluższego czasu kluczowych problemów. Te problemy nazywają się uszanowanie woli graczy i zapewnienie stabilności gry.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast