Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45

Thread: Aktualizacja 29.04.2015 - dyskusja

Server
    CLA01
    Ale szał!!! Uhuuuuuuu

Mi tam odłamek z lewej strony się tracił na Zapomnianych ziemiach także chyba nie wszystkim szło bugować
    No najwieksze + brak usuwajacej sie historii czatu +mozliwosc zniszczenia buntowników -_-

Nie moge w to uwierzyć, że tyle czasu zajęło Wam naprawienie tyle błędów! Czyli teraz czekać kolejny miesiąc jak cokolwiek zmienicie? Ok.
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Server
    CLA01
    I jeszcze niewiadomo komu przeszkadzalo "bohaterskie wsparcie" zamienione na "heroiczne wsparcie", "poziom herosa" zamiast "poziomu bohatera"... I jeszcze "zgoda" zamiast "przyjmij" ktore bylo akuruat o wiele bardziej na miejscu.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    "Usunęliśmy exploit dający możliwość zatrzymanie upływu czasu działania Odłamka Doświadczenia w Zapomnianych Ziemiach." - nawet o tym nie wiedziałam, ze to był exploit, moze przez to, ze praktycznie nie używam odłamków, poza kilkoma co mi wpadły. Poza tym uważam iż nie było to chyba az tak razacym błędem skoro np. kapliczki i runy sa zatrzymywane w ZZ?
    NADAL NIE WPROWADZONO POTWIERDZENIA WYDANIA PB - więc dla mnie te zmiany twórcy moga sobie w doooopy wsadzic.

Server
    CLA01
    "Został usunięty błąd uniemożliwiający rozszerzenie limitu surowców." ale jak widac zrobili cos zeby jeszcze wiecej osob przypadkiem wydawalo PB.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    Villemo gdzies zostalo napisane ze nie zostanie wprowadzone pootwierdzenie wydania pieczeci

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    I właśnie zauwazyłam, ze nie zalicza mi bitwy po przyjęciu kapitulacji wroga. 10 bitw, 10 razy przyjęta kapitulacja, 10 razy moby pozostaja a bitwa nie zaliczona do zadania. No zajebiście

Server
    CLA01
    http://screenshooter.net/102247485/mwpqtin tutaj macie wiadomość że nie zostanie dodane okno potwierdzania

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Przekładanie update nic nie wprowadza do gry nowego xD hahaha
    Kupcie jeszcze z 100 feniksów dopiero będą mieli lenia xD

Server
    CLA01
    Zgłosiłem dwa błędy, do których również nakręciłem filmiki, chodziło o dwa ruchy w PvE po odrzuceniu poddania się od "środowiska", a także błąd, który sprawiał, że aura serków zadawała obrażenia, pomimo tego, że oddziały nie kończyły tury obok nich, a jednak zadawały obrażenia bezpośrednie (płomyki i blaski chwały). Błędy zostały zgłoszone i filmiki nagrane oraz zamieszczone 6 dni temu (23 kwiecień) oraz 2 dni temu (27 kwiecień). Myślałem, że 6 dni wystarczy do naprawy jednego głupiego błędu, ale jednak się myliłem, widocznie tak bardzo skupiacie się na nowych opcjach do płacenia za prawdziwą kasę lub PB, a także prowincją gildii, że zapominacie, iż gra powinna być regularnie naprawiana.

Serio, zajęło Wam, aż dwa tygodnie, naprawienie 9 błędów wyssanych z palca i tego jednego (trudne bitwy)? No dobra, może te zablokowane przejścia w czarnolesie też trochę nerviały czasem, ale ludzie, dajcie rzyć.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by stoprowarrior View Post
    http://screenshooter.net/102247485/mwpqtin tutaj macie wiadomość że nie zostanie dodane okno potwierdzania
    Udam, ze nie znam żadnego języka więc do mnie informacja nie dociera

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast