Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17

Thread: Bohaterskie bitwy - powtarzanie bitwy

Server
    CLA01
    pisałeś do supportu?

Nishiyma
    Guest
    Quote Originally Posted by greenhorne View Post
    czy spotkał się ktoś z takim problemem:
    przy powtarzaniu bitwy bohaterskiej jeśli dostaniemy artefakt taki sam jaki już mamy w ekwipunku, zostanie on zastąpiony tym nowym (nawet jeśli jest gorszy), kontynuuje powtarzanie do chwili aż wpadnie coś ciekawego wybieram zakończ i dostaje ostatnio zdobyty artefakt plus ten który mi wypadł wcześniej i zastąpił on stary artefakt
    Nie spotkałam się nigdy z takim błędem w grze. Wyślij proszę zgłoszenie do suportu, opisz jak najdokładniej zaistniałą sytuację.

Server
    CLA01
    pewnie będą chcieli screeny ale ja ich nie mam

Nishiyma
    Guest
    Może się okazać, że mieli już takie zgłoszenia, a każde potwierdzenie, że taki błąd występuje zwiększa prawdopodobieństwo, że przy jakiejś aktualizacji zostanie usunięty. Dlatego warto zgłaszać takie rzeczy nawet jeśli nie w celu odzyskania tego utraconego artefaktu, to po żeby taka sytuacja nie miała miejsca w przyszłości

Server
    CLA01
    ostatnio modna odpowiedź supportu to: Nie widzimy problemu, a pozatym jako jedyny zgłosiłeś ten problem.
    naprawde uważasz, że po takich odpowiedziach komukolwiek będzie się chciało zgłaszać cokolwiek?

Nishiyma
    Guest
    Niestety nie odpowiadam za sposób w jaki odpowiadają członkowie supportu. Widzisz właśnie w tym rzecz, że jeżeli nie będziecie zgłaszać i będziecie podchodzić do nich tak jak podchodzicie teraz ("po co pisać do supportu i tak nie pomogą"), to potem ktoś kto zgłosi błąd, który występował już u innej osoby tylko go nie zgłosiła usłyszy, że support pierwszy raz się z tym spotyka. Jeżeli chcecie, żeby błędy w grze zostały usuwane, to musicie informować odpowiednie osoby o występowaniu takich problemów. Ja oczywiście mogę przesyłać takie zgłoszenia błędów z forum, ale każdy przypadek jest inny, każdy gracz powinien dokładnie opisać jak u niego to wyglądało/przebiegało/co się stało itd. Im więcej będą mieć informacji tym większe prawdopodobieństwo, że uda im się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Też jestem graczem, też zgłaszałam błędy, też się denerwowałam widząc te same odpowiedzi, ale niejednokrotnie mi pomogli.

Pozdrawiam
    Last edited by Nishiyma; 01.06.15 at 15:15.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Dokladnie ,trzeba informowac odpowiednie sluzby,wysylac zrzuty z ekranu itd,przeciez nie sa telepatami ,jak maja wiedziec co jest popsute ,jak im w tym nie pomozecie

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2