Results 1 to 4 of 4

Thread: animacje czarow , np 'putkowie' , 'wkrzezenie'

okogi's Avatar
    Server
    CLA01

animacje czarow , np 'putkowie' , 'wkrzezenie'

witam
    chcialbym poruszyc jeden temat
    mianowicie , strasznie drazniaca jest animacja czarow , szczegolnie masowych jak 'pustkowie' , 'wskrzezenie' itp
    jak drazni na pojedynczej walce okropnie ( szczegolnie podczas bitw automatycznych )
    tak przy podwojnej walce 2woch Necro juz jest dobijajaca

proponuje , dac opcje w ustawieniach wylaczenia animacji czarow , albo chociaz jak gra 2woch necrusow to by byla jedna animacja a nie podwojna
    pozdrawiam
    okogi

komentarze mile widziane
    Last edited by okogi; 24.04.15 at 13:48.

Server
    CLA01
    Ja jestem za : Bo to strsznie irytujace jest A w szczegolnosci jak flash powoli chodzi

Server
    CLA01
    szczególnie we 2 rycerzow śmierci, jak np. na bolesnej wiezi zejdzie trzech na raz i czekaj tu na 12 animacji pustkowia przeplatanych wskrzeszeniami, dluzej trawaja animacje niż walka.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Opcja wyłączenia animacji oszczędziłaby wiele bitów oraz nudy. Jak robi się automatyczne bitwy to wydłuża o 3/4 cały czas potrzebny na 1 bitwę. Jak ktoś gra już długo, to animacje nudzą po prostu i wolałby ich nie mieć. Na pvp też by usprawniło. jestem czterema nogami za