Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Thread: Oblężenie Zamku Gracza

Server
    CLA01

Oblężenie Zamku Gracza

W Każdym Heroes Jest Oblężanie Zamku Wroga Lecz I Obrona Swojego Mogło By Być W MMHO Też Takie Coś Jak Obrona Zamku Przed Jakimś Graczem Polegało By To Na Tym:

- Okno Z Listami Graczy Aktywnych Z Podobnym Poziomem Na Prowincji Której Jesteśmy (Działa Jeżeli W Prowoncji Istnieje Zamek) I By Było Obok Postaci Każdego Gracza Atakuj Zamek

- U Gracza Który Zostaje Atakowany Zamek Pojawił By Się U Góry Ekranu Komunikat Twój Zamek Jest Oblężany Obroń Go I By Było Czy Chczesz Bronić Zamek Te Dwa Strzałki Wyboru x i v

- Jeżeli Gracz By Się Nie Zgłosił Wojska Z Garnizonu By Automatycznie Walczyły W Ilościach Takich Jakich Są Z Atakującymi

- Jeżeli Osoba Atakująca By Wygrała Dostała By Dużo Expa I Złota Zależnie Od Poziomu Bohatera

- Gracz Który Nie Obronił Zamku By Nic Nie Tracił Poza Wojskiem Z Garnizonu Który Zginął

- Wojska Przetrzymywało By Się U Bajlfów

- Gracz Który Obroni Zamek Dostanie Dużo Doświadczenia Zależnie Od Poziomu

- Były By Też Statystki Zamku Jak Się Otwiera Zamek U Góry W Rogu Ilość Udanych I Przegranych Obron

- Czas Przyjęcia Obrońcy Do Oblężenia By Trwał 100 Sekund Po Czym Zaczyna Się Oblężenie

- Zamek Może Być Atakowany 24 Godziny Od Ostatniego Ataku Na Niego

- Jeżeli Obrońca Dojdzie Do Obrony To Wojska Z Garnizonu Grają Ale Mimo To By Były Sterowane Przez Komputer A Moc Z Bohatera Do Wojsk Z Garnizonu Nie Była By Wliczana (Czyli Tak Jakby Nie Miały Swojego Dowódcy)

- Zostało By Też Możliwość Rozbudowy Muru Fosy itp

- Dodano By Balisty Dla Atakującego I Namiot Medyka Tak Jak W Heroes V (Ale Tylko Do Oblężeń)

Ręka Boli Już Mnie Od Pisania To Na Tyle Chyba

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie zgadzam sie To nie jest gra gdzie ludzie siedza non stop, wielu gra z doskoku, takie coś by kompletnie zmieniło status gry. I proszę, pisz ... po polsku bardziej bo naprawde strasznie cięzko się czyta tak napisany tekst

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuję za podzielenie się pomysłem. A co o tym sądzą inni gracze? Czekamy na komentarze.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Więcej interpunkcji, mniej dużych liter, to może stanie się czytelniejsze. Villemo, jak chyba, zdaje się, może zrozumiałem co wyżej napisano, to tyczyło by się tylko aktywnych w danej chwili graczy, więc czemu nie. Tylko taki gracz będący aktualnie w innej bitce musiałby mieć automatycznie zaznaczoną nieaktywność, niezależnie od miejsca gdzie się by znajdował.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Każdy gracz powinien mieć swój zamek :P
    A nie wszyscy włażą do ściany

Server
    CLA01
    Witam

O ile ktoś grał: http://castle-of-heroes.browsergames.pl/ to wie o co chodzi.

Dlaczego nie:
    1. Utrudnia to grę, a wręcz eliminuje nowych graczy. Najłatwiej przecież atakować słabszego czy to z głównej postaci czy z kolejnej.
    2. Utrudnia to grę, a wręcz eliminuje starych graczy. Najłatwiej przecież atakować niewygodnego gracza.

A co to wnosi do gry nowego? Walczyć można z graczami w pvp. Złoto i doświadczenie można też zdobyć. Jedyny plus to ograniczenie ilości graczy, a tym samy lepsza efektywność serwerów. Ale to już było przerabiane w poprzedniej wersji.

Server
    CLA01
    To są pomysły na przeniesienie się z realu do świata ashan.
    13 tier, pvp, arena walk, misje gildyjne, Mapa dla Gildii, zapomniane ziemie, bossowie tygodniowi,
    dzień za krótki. A jeszcze oganianie się od natrętów.
    Pomysł dobry.Proponuję dodać możliwość. Za 20.000 PB eliminujesz najeźdźcę z gry na 2 miesiące . Za 30.000 PB na 3 miesiące itd.
    Gra powinna być przyjemnością nie udręką.

Server
    CLA01
    To Toczy Się Tylko Aktywnych Osób A Zamki Nie Są Utracone Nic Się Nie Zmienia Poza Wojskami Utraconymi Na Polu Bitwy A Balisty Najlepiej Tylko Atakujący By Miał A Garnizon W Limitach Dodam Jeszcze że 100 podstawowych max 20 elitarnych max i 5 bohaterskich max do każdego wolnego okienka w garnizonie by nie było zbyt trudno Gorzej Jak Ktoś Trafi Na Kleryka/Maga Bo Zanim Atakujący Rozwali Mur To Magią Go Zabije Kleryk/Mag No Chyba Że Ktoś Ma Gryfy Anioły Wampirki Albo Z Wydarzeń Jednostki.

Ps: Lubię Pisać Słowa Wielkimi Literami

Server
    CLA01
    Głównym powodem dlaczego gram w grę przeglądarkową jest fakt, że mogę odejść w absolutnie każdej chwili i wrócić do rozgrywki w dowolnym czasie. Dzięki temu mogę grać w pracy. Nie wyobrażam sobie jakbym wszedł na chwilę i wyskoczyło by mi oblężenie a potem przychodzi klient i po zamku, dziękuję do widzenia jest mnóstwo gier w których pilnujesz swoją fortecę przed innymi (a za kasę możesz sobie kupić immpunitet) jak chcesz to Ci podeślę linki.

Dodajcie jeszcze kolejne fabuły w postaci kampanii, niech będzie ich z 7 do wyboru, różnymi zamkami, jak to pamiętam z heroesów 3, to by był hit

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lord_Dariusz View Post
    Głównym powodem dlaczego gram w grę przeglądarkową jest fakt, że mogę odejść w absolutnie każdej chwili i wrócić do rozgrywki w dowolnym czasie. Dzięki temu mogę grać w pracy. Nie wyobrażam sobie jakbym wszedł na chwilę i wyskoczyło by mi oblężenie a potem przychodzi klient i po zamku, dziękuję do widzenia jest mnóstwo gier w których pilnujesz swoją fortecę przed innymi (a za kasę możesz sobie kupić immpunitet) jak chcesz to Ci podeślę linki.

Dodajcie jeszcze kolejne fabuły w postaci kampanii, niech będzie ich z 7 do wyboru, różnymi zamkami, jak to pamiętam z heroesów 3, to by był hit
    Nikt Ci Nie Każe Walczyć W Oblężeniu A Budynków By Się Nie Traciło Ani Nic Się Nie Uszkadzało (Nie Ładnie Tak W Pracy Grać )

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast