Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: Zniknęły pieczęcie bohatera...

Safari's Avatar
    Server
    CLA01
    Nic z tego nie będzie :P
    Ja miałam to samo.
    Straciłam pieczęcie co uzbierałam na fabule i z premii dziennych...
    Przypadkowe kliknięcie (jak nie wydaje złota i odbieram zadanie gildyjne z nagrodą w goldach, próba wyłączenia okienka źle się skończyła) a potem patrze, nie mam a w zamian mam większy limit złota, którego nie potrzebuje.
    Pisałam do supportu, nie oddadzą.
    To niemożliwe
    Nawet zamiana wykupu w równowartości wydanych pieczęci też niemożliwa.

Droga BB_Naerjan uraczyła mnie bardzo lakoniczną odpowiedzą z automatu pisząc jak jej bardzo przykro.
    Nie wiem po co w ogóle pisać do naszego supportu skoro są jak automatyczna sekretarka, jak roboty :P
    Sztuczna uprzejmość w kilku ledwie zdaniach mówiąca jak bardzo im przykro i że nie mogą dokonać tego o co prosimy.
    Niby ma dostęp do osób pracujących nad grą, ale i tak się pewnie z nimi nie kontaktuje.
    Problem jednostki, która nie wkłada kasy się w ogóle najwidoczniej nie liczy :P

K0siar, jeśli masz już 30 level, to musisz się pomęczyć z tygodniówkami w takim razie by se uzbierać stracone pieczęci.

Server
    CLA01
    Witaj K0siar!

Dziękuję za Twoje zgłoszenie.

Po sprawdzeniu Twojego konta odnalazłem wspomniany zakup. Został on dokonany przy okazji odbierania Premii Dziennej - zdaje się, że zbliżyłeś się wtedy do limitu urobku złota.

Niestety, nie mam możliwości odwrócenia tego typu transakcji, nawet przypadkowych. Mogę jedynie przeprosić Cię serdecznie za za wszelkie niedogodności, jakie może to powodować i zasugerować większą ostrożność w przyszłości.

Z góry dziękuję za zrozumienie.
    No i finito

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    nie po to jest pulapka zalozona na graczy , by pozniej mieli oddawac co zabrali

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by K0siar View Post
    No i finito
    a tam co się czepiasz, przeca to byłą zaplanowana transakcja, miesiacami zbierałeś na nią, powinieneś byćwdzieczny że ubi ci pomogło dokonać zakupu bo jeszcze mogło by sięcos zepsuć(irona jakby ktoś nie załapał)

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2