Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 54

Thread: Brak skarbów

Server
    CLA01

Brak skarbów

Jak w temacie. Przez ostatnie 3 albo 4 dni biegam na dwóch herosów i szukam. Znalazłem na obydwu przez te dni jedynie jeden skarb. To nie jest kwestia niedokładnego szukania.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Majeszko, doskonale Cie rozumiem, ja tak mam znacznie dłużej. W ciagu 3 tygodni raz jeden znalazłam 1 skarb.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Villemo View Post
    Majeszko, doskonale Cie rozumiem, ja tak mam znacznie dłużej. W ciagu 3 tygodni raz jeden znalazłam 1 skarb.
    A ja stwierdziłem, że najwyższy czas zebrać kilka podpisów pod petycją, żeby coś z tym zrobiono, bo support to do szefowej gildii odpisał, żeby szukać uważniej

Server
    CLA01
    Majeszko, mogłeś zapamiętać, że w tej sprawie ja też pisałem do supportu, z rezultatem niestety takim samym jak u naszej szefowej .

Shiorin's Avatar
    Server
    CLA01

Co tu wiecej pisac?
    Last edited by BB_Naerjan; 23.04.15 at 15:50. Reason: Naruszenie regulaminu gry.

Server
    CLA01
    Nie no już takie głupoty zaczynacie zgłaszać. Są ważniejsze sprawy i pilniejsze jak np ciągle występująca niewłaściwa sesja. A co do skarbów to zaręczam że działają poprawnie i jedynym powodem że nie są zbierane jest lenistwo członków gildii. A poza tym każdy ogarnięty wie co zrobić jeśli u niego akurat nie wczytała się pełna ilość czyli 3-4. Ale to już nie temat na forum.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Klaudia00 View Post
    Nie no już takie głupoty zaczynacie zgłaszać. Są ważniejsze sprawy i pilniejsze jak np ciągle występująca niewłaściwa sesja. A co do skarbów to zaręczam że działają poprawnie i jedynym powodem że nie są zbierane jest lenistwo członków gildii. A poza tym każdy ogarnięty wie co zrobić jeśli u niego akurat nie wczytała się pełna ilość czyli 3-4. Ale to już nie temat na forum.
    Wyjdź, ***. Pozdrawiam
    Last edited by BB_Naerjan; 23.04.15 at 16:00. Reason: Naruszenie regulaminu gry.

Server
    CLA01
    Majeszko poproś rodziców o ile ich masz niech cię kultury najpierw nauczą a potem się za gry i pisanie na forum bierz. Potwierdzam to co napisała Klaudia nie ma żadnego problemu ze skarbami. U mnie w gildii wszystkie zbierane są na bieżąco . A słowa których używasz kieruj proszę do swojej rodziny jeśli jeszcze aprobuje takie zachowanie z twojej strony.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Fitek View Post
    Majeszko poproś rodziców o ile ich masz niech cię kultury najpierw nauczą a potem się za gry i pisanie na forum bierz. Potwierdzam to co napisała Klaudia nie ma żadnego problemu ze skarbami. U mnie w gildii wszystkie zbierane są na bieżąco . A słowa których używasz kieruj proszę do swojej rodziny jeśli jeszcze aprobuje takie zachowanie z twojej strony.
    bla bla bla.

Server
    CLA01
    Słuchaj kolego jak ty masz szukać skarbów jak prostym chamem jesteś skoro się tak odzywasz. I na dodatek wychodzi że leniem. Napisz też żeby walka z Sandro trwała 1 rundę a kupki złota miały nie 166 tylko 1666. A najlepiej idź pograć w cs lub battlefilda tam szybko idzie.

Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast