Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 54

Thread: Brak skarbów

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Klaudia, mów za siebie. Jeśli ty nie masz danego problemu nie oznacza to, że wszyscy inni sa leniwi czy ułomni. Problem istnieje od jakiegos czasu i wiele osób już się na to uskarża, leniwi by to poprostu olali.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by tixak View Post
    Słuchaj kolego jak ty masz szukać skarbów jak prostym chamem jesteś skoro się tak odzywasz. I na dodatek wychodzi że leniem. Napisz też żeby walka z Sandro trwała 1 rundę a kupki złota miały nie 166 tylko 1666. A najlepiej idź pograć w cs lub battlefilda tam szybko idzie.
    Następny inteligent....

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by tixak View Post
    Słuchaj kolego jak ty masz szukać skarbów jak prostym chamem jesteś skoro się tak odzywasz. I na dodatek wychodzi że leniem. Napisz też żeby walka z Sandro trwała 1 rundę a kupki złota miały nie 166 tylko 1666. A najlepiej idź pograć w cs lub battlefilda tam szybko idzie.
    bla bla bla.

Server
    CLA01
    Zaręczam wam że skarby można zebrać bez problemu w ciągu godziny półtorej. W tej chwili dla gildii 50 osobowej będzie to 52 skarby maxymalnie. Co to za problem? Po co w ogóle o tym pisać. Może kropeczkami je oznaczać? Tylko po co jak każdy wie gdzie są. Robi się przecież to samo zadanie codziennie. Więc zebranie swoich skarbów zajmuje 2-3 minuty.

Shiorin's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Klaudia00 View Post
    Nie no już takie głupoty zaczynacie zgłaszać. Są ważniejsze sprawy i pilniejsze jak np ciągle występująca niewłaściwa sesja. A co do skarbów to zaręczam że działają poprawnie i jedynym powodem że nie są zbierane jest lenistwo członków gildii. A poza tym każdy ogarnięty wie co zrobić jeśli u niego akurat nie wczytała się pełna ilość czyli 3-4. Ale to już nie temat na forum.
    1.Dlaczego "niewlasciwa sesja" jest pilniejsza, bo wystepuje u Ciebie ? Mnie sie nie zdarza.
    2. Nie wypowiadaj sie na temat lenistwa, bo tego wiedziec nie mozesz. Jezeli codziennie kazdy znajduje po 3 na kazdej postaci a nagle od 2 tyg 0 gora 1 to nie jest to normalne.
    3.A powiedz od kiedy jestes osobą ktora decyduje co sie nadaje na forum a co nie ?

PS Fitek Fajnie ze u ciebie sa zbierane na biezaco, ale to nie oznacza ze u wszystkich tez. A i jesli chcesz komus zwracac uwage na kulture wypowiedzi, to nie wazne czy masz racje czy nie, rob to merytorycznie a nie sarkastycznie.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Zaręczam wam że skarby można zebrać bez problemu w ciągu godziny półtorej. W tej chwili dla gildii 50 osobowej będzie to 52 skarby maxymalnie. Co to za problem? Po co w ogóle o tym pisać. Może kropeczkami je oznaczać? Tylko po co jak każdy wie gdzie są. Robi się przecież to samo zadanie codziennie. Więc zebranie swoich skarbów zajmuje 2-3 minuty.
    Przez pół roku nie zdarzyło się abym nie mogła znaleźc 3 skarbów,200 iles skarbów na gildie? 2-3 dni i zrobione. A od pewnego czasu nawet 50 sie szuka dłużej nieraz. Od paru tygodni nie mam skarbów praktycznie w żadnym miejscu, na żadnej mapie, na żadnej z dwóch postaci. Więc weź dziewczynko nie pal głupot więcej na temat lenistwa czy rutynowego wykonywania zadań bo aż żal się robi czytajac te posty.Zaręczam ci, że sie mylisz. Ale nie ma co tłumaczyć komuś kto nie potrafi wyjrzeć poza czybek swojego JA i dostrzeć innych.

Server
    CLA01
    Wybacz za to "pierdolenie" wcześniej, ale nie masz pojęcia o czym ja piszę, nie wnosisz nic do tematu, a Twój pierwszy post zasugerował, że piszę głupoty, dlatego nie udzielaj się już w tym temacie. Jeśli to nie problem. Adoratorów weź ze sobą, bo wnoszą jeszcze mniej.
    A gwoli ścisłości, to dla mnie "Niewłaściwa sesja" to głupota, bo ja nie miewam tego problemu. Rozumiesz o co mi chodzi?

Server
    CLA01
    Po pierwsze nie wiem skąd wzięłaś liczbę 52. Jeden skarb przypada na jednego członka, co za tym idzie 50 członków = 50 skarbów. U mnie w gildii też misja jest wykonywana codziennie, znamy różne lokacje skarbów i jest sprawdzamy (zrobiliśmy mapkę gdzie któryś z członków znalazł skarb), ale są dni, że na jednej postaci nie mam nigdzie, a na drugiej znajduje tylko jeden. Są dni, że na obydwóch postaciach jestem w stanie znaleźć 3. Są też takie dni gdy więcej niż jeden członek skarży się, że nie może znaleźć ani jednego skarbu (a mamy tych lokalizacji 20). Zdarzało się tak, że przez dobre kilka dni dzień w dzień na jednej postaci nie miałam żadnego skarbu. Więc rozumiem o czym mówi Ethel i Majeszko. Problem występuje, najwyraźniej u niektórych jest jeszcze większy niż u mnie.

Server
    CLA01
    Mam 50 osobowa gildie 30+ i zadania dla szepczących równin i ziem światła opiewają na 52 skarby. W innych lokalizacjach jest mniej. Każdy przywódca gildii powinien wiedzieć w jaki sposób sobie z nimi poradzić. Izzy zaręczam ci że jest to banalne. Jak spotkam cię w grze moim bohaterem (a raz już walczyliśmy) mogę udzielić ci podpowiedzi co i jak. Warunek jest jednak taki, że musisz tą informację zachować dla siebie. Myślę że po jej wypróbowaniu przyznasz mi rację. Pozdrawiam.

Cabron
    Guest
    Niestety od kilku dni mogę podpisać się pod odpowiedzią Juliana.. Znaczy się uwagę poświęcam :P ale ładowanie się grafiki prosi o pomstę do nieba!

Potwierdzam również, że raz znajdę jedne skarb na kilka tygodni a później jak grzyb po deszczu pozbieram do 5 (okazało się że to nie jest normalne więc.. nie wiem czy jest to dalej możliwe) i później posucha..
    więc.. tyle mam do powiedzenia Majo

P.S. Shio udzieliłam się jak chciałaś

Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast