Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 30

Thread: niezapisuje trudnych bitew

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    chyba tyle ludzi w gildii miales i wszyscy chcieli a nie mogli
    Promocja: darmowe korki -> ranking, patrzysz gdzie jest koniec - notujesz liczbę stojącą przy ostatnim graczu i wiesz ilu jest chętnych.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Falar View Post
    Promocja: darmowe korki -> ranking, patrzysz gdzie jest koniec - notujesz liczbę stojącą przy ostatnim graczu i wiesz ilu jest chętnych.
    po raz kolejny mnie zaskakujesz ( twoje wypowiedzi na temat gildii )

wybacz ale od osoby tak rozumujacej to ja korkow nie chce i nikomu nie polecam
    skoro myslisz ze jak ktos robi 2-9 walk trudnych to on aspiruje do czlonka rady ??? lol

oto powody dla ktorych sie robi trudne bitwy
    -druzynowa - po stal ( liczona jako 2wie bitwy)
    - roj - by wiecej woja bylo by szybciej zaliczyc
    - farmienie smoczej
    - latwiejszy przeciwnik do ogarniecia ( czasami elita wygodniejsza jak podstawowe jednostki)
    - inny drop
    - wiecej expa
    - nuda
    i jeszcze kilka innych

normalnie moze ze 20 osob chce naprawde wejsc do tego sklepu i tytul zdobyc a jest az 10 miejsc ... wiec 50% zadowolenia wsrod graczy

Server
    CLA01
    W dalszym ciągu nie zalicza trudnych bitew

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by stsmax View Post
    W dalszym ciągu nie zalicza trudnych bitew
    Przykro mi z powodu występujących niedogodności. Błąd ten powinien zostać usunięty podczas jutrzejszej aktualizacji gry. Dziękuję za cierpliwość.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Przykro mi z powodu występujących niedogodności. Błąd ten powinien zostać usunięty podczas jutrzejszej aktualizacji gry. Dziękuję za cierpliwość.
    hej, a masz może już przecieki na temat npwych bugów po aktualizacji?? nie każ mi tyle czekać w podnieceniu

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    po raz kolejny mnie zaskakujesz ( twoje wypowiedzi na temat gildii )

wybacz ale od osoby tak rozumujacej to ja korkow nie chce i nikomu nie polecam
    skoro myslisz ze jak ktos robi 2-9 walk trudnych to on aspiruje do czlonka rady ??? lol

oto powody dla ktorych sie robi trudne bitwy
    -druzynowa - po stal ( liczona jako 2wie bitwy)
    - roj - by wiecej woja bylo by szybciej zaliczyc
    - farmienie smoczej
    - latwiejszy przeciwnik do ogarniecia ( czasami elita wygodniejsza jak podstawowe jednostki)
    - inny drop
    - wiecej expa
    - nuda
    i jeszcze kilka innych

normalnie moze ze 20 osob chce naprawde wejsc do tego sklepu i tytul zdobyc a jest az 10 miejsc ... wiec 50% zadowolenia wsrod graczy

Przykład:
    I. Przedsiębiorca obsługuje 100 podmiotów. Czy będzie identycznie postępował w przypadku 500 lub 1500? Według mnie nie,
    II. Przedsiębiorca obsługuję grupę podmiotów o pewnych cechach. Czy będzie identycznie postępował w przypadku grupy o innych cechach? Według mnie nie.

Więc wypadało by:
    1. zwiększyć możliwość zostania członkiem rady wraz ze wzrostem ilości graczy na serwerach,
    2. oddzielić graczy aspirujących na członka rady od tych z grających, dla których jest on zbędny.

Server
    CLA01
    I znowu ranking trudnych bitew z chrzaniony po aktualizacji.Po aktualizacji zalicza bitwy ale teraz pierwsza dziesiątka jest ciągle ta sama od wczorajszego restartu. Nie kasuje czołówki i tak naprawili.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by andzisan View Post
    I znowu ranking trudnych bitew z chrzaniony po aktualizacji.Po aktualizacji zalicza bitwy ale teraz pierwsza dziesiątka jest ciągle ta sama od wczorajszego restartu. Nie kasuje czołówki i tak naprawili.
    Opisany problem został zgłoszony, dzięki za czujność.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.

Server
    CLA01
    Szanowna Pani,

Dziękujemy za udział w zabawie w głuchy telefon i przekazanie informacji o bugu. Być może Pani się nie domyśla, ale graczy najbardziej interesuje KIEDY zostanie to naprawione. Zapewniam, że gracze doskonale mogą sami to zgłosić - chętnie odciążymy Panią, wystarczy jak Pani poda docelowego maila...

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Szanowna Pani,

Dziękujemy za udział w zabawie w głuchy telefon i przekazanie informacji o bugu. Być może Pani się nie domyśla, ale graczy najbardziej interesuje KIEDY zostanie to naprawione. Zapewniam, że gracze doskonale mogą sami to zgłosić - chętnie odciążymy Panią, wystarczy jak Pani poda docelowego maila...
    żeby stało się za dość, jak ktoś ćwierka po szkopsku można śmiało dzwonić bądź pisać, pewnie po angielskiemu też ogarną

Blue Byte GmbH
    Adlerstr. 74
    40211 Düsseldorf
    Germany
    Tel.: +49 (0) 211 33800 – 0
    Fax: +49 (0) 211 33800 – 152
    Adres e-mail: info@bluebyte.com
    Brak wsparcia związanego z grą pod ww. numerem telefonu.
    W razie pytań, proszę skorzystać z formularza kontaktowego.
    Dyrektor generalny: Yves Guillemot, Adlerstr. 74, 40211 Düsseldorf
    Sąd Rejonowy oraz rejestr handlowy: Düsseldorf HRB 51772
    Siedziba firmy:
    Düsseldorf, Germany
    Nr ident. VAT: DE243105608

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast