Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Thread: Gildia Alqualonde

Server
    CLA01

Gildia Alqualonde

Nie zmieniam całego tekstu, bo może jeszcze kiedyś będę rekrutować . Na ten moment REKRUTACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA.

Co za tym idzie:

1. Poszukuje:
    • Życzliwych graczy, którzy chcą sobie pomagać i być częścią składową wspólnych korzyści płynących z gildii (wkład w zadania gildii)
    • Osób, które chcą pograć, ale też porozmawiać i poprzebywać w miłym towarzystwie
    • Członków, którzy rozumieją, że gra to nie życie i, że nie zawsze każdy będzie mieć czas (chociażby na wyprawę) czy chęci do tego, żeby pomóc przy którymś tam danego dnia bossie tygodniowym. Ludzi, którzy rozumieją, że nikt nikogo do niczego nie zmusza co znaczy, że pomoc w bitwach jest indywidualną sprawą każdego członka i wyrazem dobrej woli, a nie obowiązkiem.
    • Osób zrównoważonych, które problemy starają się rozwiązać poprzez zwykłą rozmowę, a nie wyzywanie, robienie jakiś „prywatnych wycieczek” tylko dlatego, że nie jest tak jak im się podoba (jeżeli dana osoba ma jakieś zastrzeżenia w kwestii funkcjonowania gildii lub jakiegoś członka - chętnie wezmę tę opinię pod uwagę) .

2. Jakich osób zdecydowanie nie chcę:
    • Konfliktowych i wybuchowych
    • Próbujących przelać swoje ambicje w grze (wspomniane wyżej parcie na szkło)
    • Władczych, które będą próbowały mnie zdominować i narzucić innym członkom swoją opinię
    • Żerujących na pracy innych – będących w gildii dla darmowego exp i surowców

Osoby chętne będą przyjmowane na okres próbny, żeby zweryfikować czy faktycznie spełniają powyższe punkty.

3. Kilka dodatkowych informacji:

* Mamy ts'a i mamy konwersację grupową na gadu.
    * WYMAGANY LVL POSTACI 20+.
    * Mamy otworzoną bramę do prowincji, pracujemy nad wybudowaniem kapliczek.
    * Kontakt z gildią można nawiązać pisząc do: Masquerade85
    Last edited by IzzyCz; 02.07.15 at 10:07. Reason: powód zmiana przywódcy

Server
    CLA01
    Last edited by IzzyCz; 14.06.15 at 08:41.

Server
    CLA01
    Kochani moi gildiowicze,
    nie wiem kto z Was to przeczyta, ale chcę poinformować, że jak przez ten tydzień udawało mi się zalogować chociaż na Izzy, tak od dzisiaj nie mogę się już zalogować na żadną postać. W związku z tym zostawiam tych szczęśliwców, którym się uda wejść do gry; samopas. Mam nadzieję, że oficerom nie odwali i nie zaczną usuwać masowo wszystkich członków i, że nie będzie żadnych kłótni, które będę musiała rozwiązywać jak wrócę. Rzecz w tym, że nie wiem czy wgl wrócę, bo jestem obecnym stanem rzeczy mocno zmęczona.

Pozdrawiam każdą moją kochaną osóbkę z gildii i całuję :*

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Kochani moi gildiowicze,
    nie wiem kto z Was to przeczyta, ale chcę poinformować, że jak przez ten tydzień udawało mi się zalogować chociaż na Izzy, tak od dzisiaj nie mogę się już zalogować na żadną postać. W związku z tym zostawiam tych szczęśliwców, którym się uda wejść do gry; samopas. Mam nadzieję, że oficerom nie odwali i nie zaczną usuwać masowo wszystkich członków i, że nie będzie żadnych kłótni, które będę musiała rozwiązywać jak wrócę. Rzecz w tym, że nie wiem czy wgl wrócę, bo jestem obecnym stanem rzeczy mocno zmęczona.

Pozdrawiam każdą moją kochaną osóbkę z gildii i całuję :*
    -tym ponizej 20 roku zycia czesto odwala i sie bawia rangami,ale i sa wypadki ze trafisz na dojzala osobe psychicznie w wieku nizszym

Pôzdrawiam caluje i ze nie jestem u Ciebie w gildii zaluje :***

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Izunia
    Ja choćbym się chciała pobawić rangami - nie mogę, pokłócić - nie mam z kim
    Rozumiem, że do poniedziałku nie mam co zaglądać do gry. A w poniedziałek może już w ogóle nie będę miała ochoty nie licząc wieczoru w poniedziałek i wtorku rano to nie gram od równego tygodnia.
    Pozdrawiam buziaki :*

Shinigami21's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    -tym ponizej 20 roku zycia czesto odwala i sie bawia rangami,ale i sa wypadki ze trafisz na dojzala osobe psychicznie w wieku nizszym

Pôzdrawiam caluje i ze nie jestem u Ciebie w gildii zaluje :***
    akurat temu co odwala też nie udaje się zalogować więc luz

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by wadera44 View Post
    Izunia
    Ja choćbym się chciała pobawić rangami - nie mogę, pokłócić - nie mam z kim
    Rozumiem, że do poniedziałku nie mam co zaglądać do gry. A w poniedziałek może już w ogóle nie będę miała ochoty nie licząc wieczoru w poniedziałek i wtorku rano to nie gram od równego tygodnia.
    Pozdrawiam buziaki :*
    Kasia tak do poniedziałku nie ma sensu z tego co pisze Nishyima. Mam nadzieję, że się nam gildia nie rozleci przez te problemy, bo coraz więcej osób ma już dość.

akurat temu co odwala też nie udaje się zalogować więc luz
    Czyli wychodzi na to, że gildia została bez oficerów, bo Carmelka na urlopie

ze nie jestem u Ciebie w gildii zaluje :***
    Może jak się sytuacja ustabilizuje i dodadzą nową frakcję czy coś

sudoers's Avatar
    Server
    CLA01
    Iza, u mnie podobnie... przez ostatni tydzień to tylko troooooszkę druga postać mi działała i dziś może z 30 min generalnie czekam na pomyślne rozwiązanie sytuacji (oby)!

Jarl_Sidek
    Guest

Cool Oooo!

A Królem kto jest badz bedzie ? :P

Server
    CLA01
    Król zbędny przy takiej królowej

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast