Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 53

Thread: Głównie estetyka interfejsu gry

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Jeżeli jakikolwiek post zostaje usunięty oznacza to, że łamał regulamin forum.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    o HMMO jak o zmarlym , albo dobrze albo wcale

Server
    CLA01
    Podobno jest jakiś sens zgłaszać błędy, jednak 20 marca, a więc prawie dwa miesiące temu napisałem do supportu w sprawie banalnego błędu, który najwyraźniej musi stanowić niezwykle skomplikowany problem programistyczny... Błąd ma co prawda charakter estetyczny i nie ma wpływu na rozgrywkę, jednak razi w oczy ilekroć wchodzę do kuźni. Wyłożyłem problem i sposób jego rozwiązania, lecz najwyraźniej mój e-mail poszedł do Trasha...

Quote Originally Posted by Lord-Stark-PL dn. 20 marca 2015 22:10
    W instrukcji nakazującej złożenie surowców w kuźni występuje kuriozalny
    błąd składni:

Jest: "Aby odblokować kolejny Poziom Bohatera, musisz przekazać 290000 w
    ilości większej niż Złoto szt."
    Powinno być: "Aby odblokować kolejny Poziom Bohatera, musisz przekazać
    Złoto w ilości większej niż 290000 szt."

Wystarczy zamienić miejscami nazwę surowca i jego ilość, analogicznie
    dla drewna, metalu i smoczej stali.
    Odpowiedź przyszła w miarę szybko:

Quote Originally Posted by Twój Zespół Might & Magic Heroes Online dn. 22 marca 2015 09:39
    Dziękuję za Twoje zgłoszenie.
    Twój raport został już przekazany do odpowiedniego działu.
    Nie wahaj się, proszę, przed zwróceniem się do nas z innymi problemami lub pytaniami, które mogą pojawić się w przyszłości.
    A to screen zrobiony dzisiaj:

Server
    CLA01
    Może niezrozumiale do support mówić Twoja...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ArchieIl View Post
    Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podać receptę na "zbanowanie" czatu w grze .
    To ja perypetie Ziutu potraktuję jako przyzwolenie i znak, że BB_Penelopa czuwa i pozwolę sobie napisać ale z ostrzeżeniem żeby uważać i nic sobie przy okazji nie zepsuć.

Myk polega na tym, że chat w grze jest zorganizowany jako odwołanie do strony:
    http://chat01.gw01.cla.heroes-online.com/http-bind/

co zabiera szczególnie osobom poniżej 1mb/s cenną pojemność łącza... i zajmuje limity osobom korzystającym przede wszystkim z sieci mobilnych.

Chodzi więc o to, że jeśli router udostępniający sieć ma możliwość blokowania dostępu do stron, a wiele urządzeń taką opcję posiada np. jako kidprotect czy spam block to po podaniu tego konkretnego adresu czat zostanie wyłączony, a gra zaczyna działać przynajmniej u mnie ociupinę płynniej.
    Tylko trzeba się upewnić, że na pewno tylko konkretnie to odwołanie zostanie obcięte.

Ja u siebie chat mam zblokowany na proxy/squid i działa to super ale wiem, że przynajmniej routery ADSL czy kablowe jeśli są pod kontrolą użytkownika da się odpowiednio skorygować żeby konkretny adres strony WWW nie przepuszczać.

Na pewno też da się doinstalować i pod Windowsa i pod dowolny inny system proxy, które nic nie będzie robić oprócz filtrowania adresów (sam kiedyś używałem do wypuszczania ruchu WWW z komputerów bez wyjścia do internetu) ale jeśli ktoś nie wie o czym mowa to najlepiej niech grzecznie czeka bo może Ubi dorobi w końcu jakąś opcję wyłączenia czatu albo obecny stan niedostępności zmieni na rzeczywiście coś robiący oprócz zmiany ikonki.

Czyli po zablokowaniu:
    http://chat01.gw01.cla.heroes-online.com/http-bind/
    czat przestaje działać, a gra hula dalej, a po odblokowaniu magicznie możemy znowu obciążać komputery innych swoją pustą paplaniną .

Czyli szukać osób do teamu czy na wyprawę.

U mnie działało to płynnie i bezproblemowo ale powtórzę.. nie wiesz o czym mowa wypij kakao na uspokojenie i czekaj na kolejne poprawki z bluebajta.

Server
    CLA01
    Hmm ciekawe Czasem włącza się mi tryb "wspomagacza" i zamiast robić misje pomagam innym łebkom czytając czat cały czas.
    Jak znajdę tę opcję u siebie to pewnie będę blokował i przynajmniej trochę zwolnię łącze.
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lord-Stark-PL View Post
    Podobno jest jakiś sens zgłaszać błędy, jednak 20 marca, a więc prawie dwa miesiące temu napisałem do supportu w sprawie banalnego błędu, który najwyraźniej musi stanowić niezwykle skomplikowany problem programistyczny... Błąd ma co prawda charakter estetyczny i nie ma wpływu na rozgrywkę, jednak razi w oczy ilekroć wchodzę do kuźni. Wyłożyłem problem i sposób jego rozwiązania, lecz najwyraźniej mój e-mail poszedł do Trasha...

Odpowiedź przyszła w miarę szybko:

A to screen zrobiony dzisiaj:

Wielkie dzięki za naświetlenie błędu!

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Wielkie dzięki za naświetlenie błędu!

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    witam, w takim razie jakieś pół roku też zgłosiłem błąd odnośnie mojego konta, do dziś czekam na usuniecie przycisku do odbioru nagrody kt or mam zawsze i wszedzie

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    witam, w takim razie jakieś pół roku też zgłosiłem błąd odnośnie mojego konta, do dziś czekam na usuniecie przycisku do odbioru nagrody kt or mam zawsze i wszedzie
    Witaj kirkus132

Proszę wyślij ponownie zgłoszenie do Supportu.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Kirkus wkoncu dostalem prezent po pól roku 10 obelisków,warto bylo czekac ?
    Warto

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Gra miała potencjał, niestety nie został on należycie wykorzystany. Fabuła daje radę, udźwiękowienie rewelacyjne,. Niestety gra jest krótka, przejście gry zajęło mi miesiąc , gra w sam raz na raz...

Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast