Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 53

Thread: Głównie estetyka interfejsu gry

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    W imieniu całego zespołu Might&Magic Heroes Online, bardzo dziękuję za wyczerpującą wypowiedź, dzięki takim graczom jak Ty nasz gra staje się coraz lepsza!
    To i tak nie kompensuje poczynań programistów...
    Korzystając z okzaji - szacowna Pani Penelopo, ile jeszcze musimy pisać aby wprowadzić potwierdzenie wydania PB? Dlaczego pomimo setek próśb padających od ponad pół roku... gracze nadal są zlewani?

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak wyżej: aktywne kapliczki zaznaczone na mapie, wydawanie PB po dodatkowym potwierdzeniu, "W" i "D" jako wait i defense, mimo polskiej wersji chcecie ponoć czerpać co najlepsze z HoM&M, więc gro ludzi pamięta "W" i "D", a nie "C" i co tam te drugie było od obrony? Beeeee.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    Okogi opisał wam problem z pvp, też bardzo wyczerpująco i dostał bana, czyli Archiell też dostał bana
    Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podać receptę na "zbanowanie" czatu w grze .

Już mnie na angielskim czacie upomniano za podawanie jej głośno ale mogę powiedzieć, że nawet na polskim serwerze wtedy gra się lepiej.

Inna sprawa, że na angielskim ogólnie gra się lepiej... tak jakby mieli lepsze łącze lub lepszy serwer, na którym gra stoi.

... Trafiłeś bo akurat oglądałem wątki z okogim .

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Przydałby się jakiś dźwięk kończący się turę :P

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    W imieniu całego zespołu Might&Magic Heroes Online, bardzo dziękuję za wyczerpującą wypowiedź, dzięki takim graczom jak Ty nasz gra staje się coraz lepsza!

Dzięki!
    Pozdrawiam.
    BB_Penelopa
    Might&Magic Heroes Online.
    witam
    chciiałbym dodać że estetyke gry poprawiło by małe okienko pojawiajace siezawsze kiedy gracze wydaja pieczęcię, w okienku powinno się znajdowac słowo tak i słowo nie

Server
    CLA01
    kirkus tylko trzeba jeszcze graficznie im to jakoś pokazać żeby czasem TAK nie było wielkie na pól strony a NIE malutka krateczka która trzeba szukać

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Dawac View Post
    kirkus tylko trzeba jeszcze graficznie im to jakoś pokazać żeby czasem TAK nie było wielkie na pól strony a NIE malutka krateczka która trzeba szukać
    Cieszcie się, że nie mieliście padniętego lewego przycisku myszki i nie robiła za was dwuklik.

Nadal gdy rekrutuję wojsko to mi się ręce trzęsą. .

Server
    CLA01
    BB_Penelopa nie jest jednak taka miła :/

Powyżej tego postu znajdował się mój inny, w którym napisałem, że moja stara myszka też miała dwuklik. A tu został usuniety przez nią...
    Niewiadomo dlaczego :@
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Ziutu View Post
    BB_Penelopa nie jest jednak taka miła :/

Powyżej tego postu znajdował się mój inny, w którym napisałem, że moja stara myszka też miała dwuklik. A tu został usuniety przez nią...
    Niewiadomo dlaczego :@
    Jeżeli jakikolwiek post zostaje usunięty oznacza to, że łamał regulamin forum.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.

Server
    CLA01
    No tak już to sobie wyjaśniliśmy... nie trzeba odświeżać tematu aby tylko coś napisać.

(w sumie ten post jest tym samym, ale nie mogłem pozostawić bez odpowiedzi )
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast