Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Thread: Jak widzielibyście grę Heroes Online za dwa lata?

Neon's Avatar
    Server
    CLA01

Wink Jak widzielibyście grę Heroes Online za dwa lata?

Witam Graczy!

Wersja krótka:
    Chciałbym w ciągu tygodnia opracować Naszą wizję gry i przedstawić ją jako wspólna spójną wersję graczy HMMO
    Dlaczego? Jestem fanem Heroes Online, zależy mi na tej grze, podoba mi się jej klimat, oraz przełomowe rozwiązania jakie ze sobą przyniosła (walka w parach, dodatkowe obrażenia od tyłu itd)

Pomysły podzielimy na kategorię:
    1) Wizję - te najbardziej mnie interesujące, nie przejmujemy się niczym, żadnymi ograniczeniami serwera, liczbą osób jaka pracuje nad rozwojem tej gry itd.
    Przykład: Chciałbym, żeby wprowadzili weekendowe wydarzenie - duże walki gildii, gdzie obie strony na start mają po 10 zamków, i ta strona co pod koniec dnia będzie miała ich większą liczbę - wygrywa.

2) Ulepszenia
    Przykład: Uważam, że każdy zamek powinien mieć możliwość maksymalnego rozbudowania, a każdy budynek swoje miejsce w zamku.
    Jeśli nie da się tego zrobić - to chociaż osobne miejsce w zamku na cech budowlany - zajmuje tylko zbędnę miejsce!

3) Balans
    Przykład: Trzeba wprowadzić zwoje anty-magi, dzięki nim pvp przestanie być monotematyczne i podczas walki trzeba będzie zmieniać strategie!
    Zalety jaki widzę: Rycerze zyskają na sile, i przestaną ludzie nadużywania piętna duszy, lub kul ognia!

4) Techniczne
    Przykład: Najwyższy czas zrobić automatyczne wyszukiwanie ludzi do wypraw! Chce móc zadeklarować jaki który poziom wypraw mnie interesuje i jakie rodzaj zadania chciałbym robić - i niech mi program znajdzie team! Dość pisania na czacie godzinami że dołączę do wyprawy .

Jeśli krytykujemy to:
    I) Tylko konstruktywnie - czyli:
    ŹLE: mam dość słabych nagród za wyprawy
    DOBRZE: za wyprawy, chciałbym dostawać więcej smoczej stali i kryształy, chociaż tyle żeby mi się zwróciło za jednostki

II)Błagam nie piszcie o stanie serwera, ekipy itd, posty mają ze sobą nieść informacje konkretnych zmian jakie chcielibyście ujrzeć
    po za tym to niczym się nie krępujcie

Wersja długa:
    Zacząłem grać w tą grę, nim na tym serwerze pojawiła się w rankingu pierwsza osoba ze smoczym poziomem. Miałem przyjemność grania w tą grę w wersji zamkniętej beta testów, oraz na serwerze testowym.
    Najprzyjemniejsze doświadczenie mam z tej gry, kiedy gra była jeszcze zamknięta dla osób z zewnątrz. Grali w nią sami pasjonaci i ludzie pragnący odkryć wszystkie jej tajemnice.
    Na kanałach nie było "pujdziśów" i "pomarzanów", a ludzie czekali do 2 w nocy tylko po żeby odnowiły im się punkty akcji i mogli pokończyć zadania z kampanii. Podczas przerw technicznych, na forum można było ujrzeć ponad tysiąc zalogowanych graczy.
    Chciałbym, żeby na nowo zaczęło grać sporo osób w tą grę, chociaż wiem, że polityka Ubisoftu nie polega na ilości graczy, lecz na tym żeby na jednego gracza przypadało jak najwięcej zarobków.
    Czy starzy gracze wrócą do tej wersji gry? Nie, żeby wrócić, musiałbym zobaczyć reklamę Heroesów Online 2 lub jakoś chwytliwe brzmiący dodatek.
    I właśnie to chce zaproponować. Na filmikach, mieliśmy okazję zobaczyć część siedziby BlueByte, wiemy też jak nie wiele osób jest na pozostałych serwerach, więc zdaje sobie że bawimy się trochę w Don Kichotów ^^
    ..ale jest też jaśniejsza strona mocy, póki są ludzie i są fani, to jest też dla kogo pracować. Widźmy, że Ci co nadal pracują nad tą grę, wkładają w nią swoje serce i liczą się z naszą opinią.
    Tak, ciężko to będzie niektórym uwierzyć, ale zaproponowane kiedyś zmiany widzę dzisiaj w grze. Przykład?
    Bardzo chcieliśmy żeby rycerze mili dwa ruchy bohaterem w turze, żeby wampiry się leczyły podczas kontrataku, żeby zrobili jakieś zadania dla gildii, itd itp
    Dlaczego nie napiszę bezpośrednio moich pomysłów w odpowiednim dziale, a zamiast tego jestem tutaj? Ponieważ, chcę żeby nasze pomysły zabrzmiało jako jeden duży głos fanów.
    Jak pomysł będzie cieszył się popularnością - zrobimy głosowania na temat poszczególnych pomysłów czy ich wersji (widocznie sami musimy się tym zająć, bo dzaił developer-ki od pół roku pusty)
    Jeśli natomiast nikt nie dołączy ze wsparciem pomysłów - w tedy po prostu sam przedstawię swoją wizję.
    Drugi powód jest taki, że ja podane pomysły będę często trzeba z modyfikować o siwiało możliwości deweloperów oraz serwerów np:
    Większość ludzi chciałoby marketu przedmiotów, lecz ja zdaje sobie sprawę jakie ogromne obciążenie niesie to dla serwera, oraz biorąc pod uwagę jakość problemów z autoryzacją, jakie to ryzykowne.
    Więc zaproponuję przekształcenie tego pomysłu jako jednego wspólnego dla gildii kupca, do którego dostęp mają tylko ludzie z gildii:
    Zalety: Brak dużego nakładu pracy, niski obciążenie dla serwera, problem z zabezpieczeniem zminimalizowany (w gildii powinni być sami uczciwi. W razie czego to dodać informację o tym kto jaki przedmiot zabrał, włożył, czy usunął (opcja tylko dla wysokich rangą).
    Innym moim pomysłem, jest zaproponowanie, żeby gra zaczęła być postrzegana w dwóch kategoriach:
    a) Dla graczy grających przez cały tydzień (dla nich nic by się nie zmieniło)
    b) Dla graczy grających w weekend (np zrobić dodatkowy ranking pvp tylko zbierający pkt od pt-nd)

Zapraszam do współpracy! Jeśli będzie taka potrzeba, nasze pomysły przedstawię również w wersji angielskiej na forum clb.

kirkus132
    Guest
    ja tągręwidzęzamknięto ale to moje prywatne zdanie

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    ja tągręwidzęzamknięto ale to moje prywatne zdanie
    Zgadzam się. Jak jej poprzedniczka.

http://castle-of-heroes.browsergames.pl/

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Za 2 lata bedzie to juz zabytek ,chyba ze sie ogarna ,ale z ostatnimi zmianami i w jakim czasie je robia to watpie

Wydoja krowe puki moga a za ta kase zrobia inna gre taka sprawa lancuchowa

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Raczej czarno na razie to widzę ze względu na obecne aktualizacje, które bardziej utrudniają życie graczowi niż ułatwiają.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Nawet jak rzucę w pierony ten metanol, to nie uwidzę tej gry za dwa lata.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Gra musi wyjsc z bety...
    Jeśli tego nie zrobi nie bedzie przyszłości...

kirkus132
    Guest
    albo skończy tak samo jak jakieś mmo z serii star wars które było kiedyśna abonament a teraz jest darmowe a i tak nie pomaga, sukcesu wowa ta gra nie powtórzy a skończy jak metin2 czyli połączenie wszystkich zserwerów(tam z 28 powstało bofajże 4)

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    albo skończy tak samo jak jakieś mmo z serii star wars które było kiedyśna abonament a teraz jest darmowe a i tak nie pomaga, sukcesu wowa ta gra nie powtórzy a skończy jak metin2 czyli połączenie wszystkich zserwerów(tam z 28 powstało bofajże 4)
    Calkowicie sie zgodze,na tle ostatnich zmian gra stracila duza ilosc graczy..fuzja serwerów nie unikniona

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Calkowicie sie zgodze,na tle ostatnich zmian gra stracila duza ilosc graczy..fuzja serwerów nie unikniona
    rzucą jeszcze ze 2 kody w cd action i zamkną ten projekt, bo są ciekawsze pozycje na rynku niż to.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast