Results 1 to 7 of 7

Thread: Dodatkowa Mapa

Server
    CLA01

Dodatkowa Mapa

W Grze Obecnie Jest Mało Map Na Których Odgrywa Się Kampania Mogła By Być Jakaś Mapa Neutralna Na Której Są Tylko Potwory i Surowce od np 25 lvla można by było wejść na nią naprzykład w niektórych miejscach pod strażą potworów mogły by być lisze blaski czy cos w liczbie 3 lub 5 itp

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj xN0MANDx!

Dziękuję za sugestie, a co sądzisz o Zapomnianych Ziemiach?

Dodam, że niebawem zostanie wprowadzona nowa, duża funkcja w grze, która mocno wpłynie na życie Gildii. Deweloperzy gry są obecnie skupieni na stworzeniu funkcji "Prowincja Gildii".

Server
    CLA01
    Proponuję aby wcześniej "skupili" się na usunięciu permanentnych bugów...
    Ale idę o zakład, że Pani, robi wyłącznie za głuchy telefon.

Server
    CLA01
    Czekam Na Wielki Wjazd Aktualizacji Gildi Zapomniane Ziemie Długo Się Zbiera Trochę Mam Nadzieję Że Postaracie Się O Neutralnej Mapie Poza Kampanią

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by xN0MANDx View Post
    Czekam Na Wielki Wjazd Aktualizacji Gildi Zapomniane Ziemie Długo Się Zbiera Trochę Mam Nadzieję Że Postaracie Się O Neutralnej Mapie Poza Kampanią
    Jeśli interesuje Cię Prowincja Gildii, zapraszam do zapoznania się z nową odsłoną, dotyczącą przyszłej funkcji w grze, aby przejść do wątku, kliknij tutaj.

Server
    CLA01
    Ciągle Czekam I Nie Mogę Się Doczekać Tego Ta Aktualizacja Z Frakcjami Za Ile Miesięcy/Tygodni Może Się Pojawić ? (Tak Na Oko)

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by xN0MANDx View Post
    Ciągle Czekam I Nie Mogę Się Doczekać Tego Ta Aktualizacja Z Frakcjami Za Ile Miesięcy/Tygodni Może Się Pojawić ? (Tak Na Oko)
    j atam czekam na now bugi, bo ile razy można przerabiać stare