Results 1 to 3 of 3

Thread: Błąd w głównym queście uniemożliwiający dalszą grę

Server
    CLA01

Exclamation Błąd w głównym queście uniemożliwiający dalszą grę

Otóż spotkał mnie błąd, który zablokował mnie na stałe.
    Przeglądarka: Mozilla Firefox 30

Quest: Zagubiony Róg Burzy
    Miałem do pokonania Gharokh Łowca Niewolników, a następnie zebranie Rogu Burzy (który zapewne znajdował się w srebrnej skrzynce za nim). Zatem znalazłem go i zacząłem z nim walczyć. Oczywiście go pokonałem i tutaj zaczęły się problemy. W liście zadań questu nie odhaczyło się, jakobym go pokonał. Nie zwróciłem na to uwagi i "podniosłem" skrzynię, która znajdowała się za nim. Również niż się nie stało, nie wyświetlił się żaden komunikat, iż coś znajduje się za nim. Tym samym lista zadań questów wciąż była na etapie bym go pokonał.

Pobiegałem jeszcze 15 minut, próbowałem rozmawiać z ludźmi, bo nie wiedziałem co się dzieje. Nic się nie zmieniło. Więc się wylogowałem i zalogowałem ponownie i wtedy zobaczyłem zielony "ptaszek" przy zadaniu, abym go pokonał. Zatem zaliczyło mi to. Następne zadanie jest "Zbierz Róg Burzy", które jest niezaliczone. Srebrnej skrzynki jednak nie ma - podniosłem ją przecież wcześniej. I teraz jestem w kropce, bo nie mogę nic zrobić!

Zatem proszę o jakiś "reset" tego questa, bądź o ponowne pojawienie mi skrzynki - będę mógł kontynuować i testować grę dalej :)
    Warto chyba pomyśleć o tym na przyszłość, by gracz miał możliwość jakiegoś resetu questa. Tylko trzeba by pomyśleć o doświadczeniu, żeby sobie w ten sposób nie nabijać doświadczenia i zasobów.

Server
    CLA01
    Witaj, w/w quest posiada ten specyficzny bug, więc dużo osób ma dokładnie ten sam problem co ty Jedynym rozwiązaniem jakim się spotkałem jest napisanie do supportu, aby questa zaliczyli

Server
    CLA01
    Mam ten sam problem, pisałam do nich w zeszłym tygodniu jeszcze nie mam żadnej odpowiedzi mam nadzieję, że w końcu odblokują. Mój nick: Wonderlie