Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16

Thread: Nastepny przyklad nierównego traktowania miedzy serwerami

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    a jak my w okresie okolos swiatecznyn (grudzien) mielismy 100% happyhour a serwery zachodnie mialy 50% to nie plakaliscie....

Server
    CLA01
    Bo o 100% to ja wspomniałem swego czasu na forum i kilka tygodni mineło może mniej i hop HH x 100 i juz poczyniłem zakupiki i Jan kirkus pewnie też - hehe

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Zapewniam, że gracze na wszystkich serwerach są traktowani jednakowo.
    Bzdury jak zazwyczaj, takie kuźwa głupoty ze sie słuchac nie chce. Pisac tak żeby tylko co było napisane.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Proszę, zwróćcie uwagę, że na wszystkich serwerach są wprowadzone te same wersje gry w tym samym czasie. Różnica może być w dniu wprowadzanej aktualizacji, ale często są wprowadzane tego samego dnia. Odnosząc się do Waszych zażaleń, zauważyłam że podczas, gdy aktualizacje były najpierw wprowadzane na serwer CLB (Niemcy, Anglia, Francja, Holandia), uważaliście, że jest to niesprawiedliwe, gdy aktualizacje są wprowadzane najpierw u nas (CLA), skarżycie się, że jesteście (jak to określacie) "królikami doświadczalnymi", co oczywiście jest nieprawdą. Odstęp czasu wynika z przyczyn technicznych. Nie zawsze jesteśmy w stanie przeprowadzić tę samą aktualizację na wszystkich serwerach, tego samego dnia.

Zwróćcie uwagę, że jeśli problemy z logowaniem/ wczytywaniem gry są wynikiem błędu w grze, te same problemy wystąpią na wszystkich serwerach, gdzie aktualnie jest wprowadzona dana wersja gry.
    Last edited by BB_Naerjan; 17.04.15 at 15:33.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post

Zwróćcie uwagę, że jeśli problemy z logowaniem/ wczytywaniem gry są wynikiem błędu w grze, te same problemy wystąpią na wszystkich serwerach, gdzie aktualnie jest wprowadzona dana wersja gry.
    No nie wiem, nie raz kiedy nie mogłam sie zalogować "u nas" to logowałam sie bez problemu na innym serwerze.....

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Mr_Pool__ View Post
    Bo o 100% to ja wspomniałem swego czasu na forum i kilka tygodni mineło może mniej i hop HH x 100 i juz poczyniłem zakupiki i Jan kirkus pewnie też - hehe
    a idz pan w cholerę, jedyna kupa za jaką płacę to taka która spływa w kiblu, niestety nie da si,e spuścić tej gry,

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2