Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17

Thread: Gildia Fear_Of_Darkness

Gabriel-Allon
    Guest
    kurka da się tego OKOGI'ego zbanować chociaż na forum?, jakiś mega trolling uprawia, wszystko podważa wszystko mu się nie podoba, wszystko źle, niemożna nić pokazać, niczym się pochwalić, do niczego zachęcić, nigdzie zaprosić, bo pojawia się pożałowania godny troll najgorszego pokroju jakiego symbolem jest buc okogi, żal, chłopie zlikwiduje swoje 100 postaci i wstydu oszczędź, pozdro

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Gabriel-Allon View Post
    kurka da się tego OKOGI'ego zbanować chociaż na forum?, jakiś mega trolling uprawia, wszystko podważa wszystko mu się nie podoba, wszystko źle, niemożna nić pokazać, niczym się pochwalić, do niczego zachęcić, nigdzie zaprosić, bo pojawia się pożałowania godny troll najgorszego pokroju jakiego symbolem jest buc okogi, żal, chłopie zlikwiduje swoje 100 postaci i wstydu oszczędź, pozdro
    a gdzie ty tu trolling widzisz ?? gacie masz za ciasne czy co ?? bucowanie to raczej ty prezentujesz atakujac innych ...

chwalic sie 9cioma ekspedycjami to tak jakby zrobic 1 walke na pvp zaraz na poczatku sezonu i piac z zachwytu ze jest sie najlepszym wojownikiem na serwerze lol
    i to jeszcze jesli inni by byli poblokowani przez bugi w grze ... albo pokonac gryfa na samym poczatku gry i mowic o sobie ''pogromca bossow'
    obiektywna ocena i juz placz , teraz macie chyba z 19cie wiec to warto wkleic !
    ( albo najlepiej na koniec sezonu wynik , bo to bedzie miarodajne, bo nie kazdy chcial wladowac kase w odblokowanie Prowincji i kilka bardzo dobrych gildii przylaczy sie to tego rankingu dzis albo jutro i wtedy bedziecie pierwsi na 50 gildi a nie pierwsi w wyscigu jednoosobowym jak to ma miejsce obecnie )
    daj wam mocy nadprzyrodzona jak najwiecej graczy , niech wam sie powodzi
    wytykanie znow komus ze monete wklada w gre to juz wogole zal.pl , zamiast sie cieszyc ze dzieki wlasnie takim graczom mozna grac za free
    ja osobiscie bardzo im dziekuje , bo oni swoimi pieniazkami ta gre napedzaja ... nie bedzie placacych nie bedzie gry

pozdr

ps
    fajnie ze R26R wrocil do gry , bo z tego co pamietam to fajnie gra .... ale nie robcie z siebie drugiego EoA z fotkami PRowymi ,ktore nie maja za wiele wspolnego z osiagnieciami w grze , szkoda uzupelniac gildie o osoby ktore sie na to lapia
    Last edited by okogi; 28.05.15 at 17:14.

Server
    CLA01
    Już odpowiedniej osobie powiedziałem co źle zrobiła. Chodzi głównie o uzupełnienie braków kadrowych w gildii bo jest 15 wolnych miejsc, a byle kogo nie chce w niej mieć...
    Poprostu osoba co to miała ogłosić, poniosło ją z tą "reklamą", to miała być zachęta aby uzupełnić brakujące miejsca, nie mam zamiaru sie niczym przechwalać.

Zdaje sobie sprawę że i tak jak wszystko wróci do normy i bedzie można "kupić" surowce itd. to nie bedziemy już liderami. Z mojej strony jako szefa, prostuje to że miała to być zachęta do wstapienia do nas, a nie przechwalanie się tym że już jest tyle i tyle zrobione.

Bardzo proszę o pisanie tutaj podan o rekrutacje. Jak ktoś chce o czymś innym porozmawiać to zapraszam ten sam nick w grze i proszę szeptać bezpośrednio do mnie.
    Pozdrawiam odwiedzajacych i Cb Okogi też.

p.s. z tym postem o PLN chodzilo mi o to że zauważyłem ze zablokowało badź zbugowało tym co pewnie wykupili dostep do prowincji, SAM FAKT STWIERDZIŁEM, nie chciałem nikogo obrazić co to kupił. Każdy wydaje kase na co chce, jedni na gry, inni na co innego.
    Last edited by R26R; 28.05.15 at 20:25.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    tylko dlatego ze innych poblokowalo... chwalic sie 9cioma ekspedycjami ktore robi sie kilka minut to wabienie noobow , no ale skoro chcecie takich graczy to powodzenia
    Troche zapachnialo zazdrscia

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by victorius69 View Post
    Troche zapachnialo zazdrscia
    nie zazdroscia tylko irytacja ze znow bubla wypuscili

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    tylko dlatego ze innych poblokowalo... chwalic sie 9cioma ekspedycjami ktore robi sie kilka minut to wabienie noobow , no ale skoro chcecie takich graczy to powodzenia
    mpże Zenon Kosa jest Liderem, jeżeli tak to czuj szacunek i przeproś, to koks naszego serwera

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by R26R View Post

Bardzo proszę o pisanie tutaj podan o rekrutacje. Jak ktoś chce o czymś innym porozmawiać to zapraszam ten sam nick w grze i proszę szeptać bezpośrednio do mnie.
    Pozdrawiam odwiedzajacych i Cb Okogi też.
    i o to chodzi

oby gildia w sile rosla
    juz jest 23 poziom , trzymajcie poziom .... poprawka weszla bedzie tudniej
    zycze sukceow .... i mocnych wspolczlonkow
    rywalizacja prawdziwa wlasnie sie zaczela

powodzenia

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2