Results 1 to 3 of 3

Thread: Problem z głównym wątkiem

Server
    CLA01

Problem z głównym wątkiem

Mam problem z kontynuacją fabuły w rozgrywce, a mianowicie taki, że nie mogę ukończyć misji w rozdziale 4 pt. "CZARNE KŁY, CZARNE OCZY".

Problem pojawiał się już na początku, gdy próbowałam sama rozpocząć walkę ze Zbirem Czarnego Kła. Do pojedynku w ogóle nie dochodziło, ale PA zjadało mi w najlepsze. Drugi raz po przelogowaniu postanowiłam podejść do rozgrywki jeszcze raz, ale tym razem z kolegą w duecie. Do pojedynku doszło, ale po jego ukończeniu pojawił się problem, gdy kliknęłam na drzwi kryjówki Czarnego Kła, by móc ostatecznie pomówić z NPC. Jednak nic się nie wydarzyło, a po przelogowaniu okazało się, że nie mogę kliknąć na te drzwi po raz drugi przez co stoję obecnie w miejscu, ot. Co z tym fantem zrobić? Proszę Pomoc Techniczną o zajęcie się tym bugiem. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    teleport to miasta > portal > zmien region (np do stolicy sie udaj) > wroc na ziemie swiatla > udaj sie do drzwi czarnego kla
    dziala w 90% przypadkow ino od chwili wystapienia bledy nie wolno rekrytowac armi abierac surowcow walczyc etc
    czasem tez pomoga rozpoczecie walki niedaleko i wycofanie sie jak tylko wczyta sie ekram walki (nie atakowac ani bron boze nie stracic jednostek) i powrot w miejsce wystapienia buga

do tej pory zadzialalo w okolo 20 przypadkach (na 20) jakie mnie spotkaly ze quest nie ruszyl z jakiegos powodu dalej (nie zaliczylo bossa albo nie zespawnowalo wymaganego itemu po walce)

Server
    CLA01
    Przed chwila natrafiłem na ten sam problem, czyli nieaktywne drzwi po pokonaniu zbira, jednak zamiast zaglądać na forum, w panice przeniosłem się do innego miasta i stoczyłem pojedynek i możliwe, że wziąłem po drodze jakieś surowce;/. Drzwi dalej nie są aktywne, a ja nie mogę pchnąć fabuły. Jakieś sugestie co mogę z tym zrobić?
    Last edited by Twinings; 29.07.14 at 00:51.