Results 1 to 5 of 5

Thread: zbugowana kapitulacja przeciwnika

Server
    CLA01

zbugowana kapitulacja przeciwnika

witam
    po ostatnich aktualizacjach z powrotem powrócił problem ruchu oddziałów przeciwnika po przyjęciu kapitulacji. szczególnie uciążliwe jest to w nowych wyprawach a dziś rano zdarzyło mi się to na bohaterskiej ze stworzeniami z jaskiń.
    bywa że 3-4 sloty przeciwnika mają ruch i potrafią nieźle przywalić. oczywiście są walki że kapitulacja działa prawidłowo i gra kończy się na naszym ostatnim ruchu.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    no znalazlem moj wczeniejzy post , bo znow temat o tym samym

Quote Originally Posted by okogi
    problem byl ale baardzo rzadki , na wyprawach sie nasilil jedynie , otoz
    kapitulacja nastepuje jak zginie np 80% woja przeciwnika , w normalnych walkach w 99% to ty zabijasz wroga do tej wartosci .... i jest git
    na wyprawie ( prawie pewien jestem ze byla to proba obrony , bo tez tak mialem ) zadajesz glowne obrazenia z odwetu i wartosc 80% przekraczasz przy np 2gim odwecie z 5ciu ... kapitulacja sie pojawia ale jednoczesnie komp wykonuje ruchy juz zaprogramowane wszytkimi 5-7 jednostkami ( czy ile ich tam jest )
    praktycznie kapitulacja powinna sie pojawic tuz po ich ruchu , ale okienko wyprzedza ruchy graficzne jednostek ... nie wiem czy dadza rade to naprawic by pojawiala sie pomiedzy 2gim a 3cim atakiem przeciwnika ... co najwyzej pojawi sie jak juz wszyscy zaatakuja , wyjdzie na to samo ale ze swiadomoscia strat ze strony gracza

jesli przeszkadza to jak jest to ticket do suportu trzeba napisac

Server
    CLA01
    nie wiem po co to wklejasz wiem że pół roku temu tak było potem to zmienili a teraz jak wprowadzili do drużynowek znowa są bugi. kapitulacja to kapitulacja wywieszasz białą flagę i nie walczysz proste chyba. cóż pewnie czeka nas kolejna łatka. aha zwracam jeszcze uwagę na bohaterską drużynową łowcy dusz nie przyjmujcie kapitulacji bo wam nie zaliczy.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Klaudia00 View Post
    nie wiem po co to wklejasz wiem że pół roku temu tak było potem to zmienili a teraz jak wprowadzili do drużynowek znowa są bugi. kapitulacja to kapitulacja wywieszasz białą flagę i nie walczysz proste chyba. cóż pewnie czeka nas kolejna łatka. aha zwracam jeszcze uwagę na bohaterską drużynową łowcy dusz nie przyjmujcie kapitulacji bo wam nie zaliczy.
    nie pół roku tylko w dniu dzisiejszym juz jest tam kilka odpowiedzi - a temat założony 1-2 tyg. temu

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Klaudia00 chyba nie przeczytalas tego co wkleilem , wiec polecam ponowna probe

kapitulacja dziala poprawnie , wrog ucieka i nie zadaje obrazen jesli po twoim , nawet ostatnim, ataku poniosl straty, ktore aktywuja kapitulacje ...

jesli natomiast kapitulacja aktywuje sie po odwecie , to okienko z nia pojawia sie w trakcie ruchow wroga i stad ta percepcja ze po kapitulacji dalej atakuje . rozwizaniem byloby pojawienie sie okna kapitulacji ( jesli ma byc ona z racji odwetu ) jak juz wszytkie oddzialy wroga sie rusza , tylko nie wiem czy to mozliwe bo serwer wysyla informacje juz przeliczone a na kompie uzytkownika sie pojawiaja z rozna szybkoscia