Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 63

Thread: Chcemy zostać wysłuchani przez UBI / BB

hols's Avatar
    Server
    CLA01

Chcemy zostać wysłuchani przez UBI / BB

Długo myślałem o takim wątku. Do rzeczy - user experience w mmho jest na bardzo niskim poziomie.

Mówiąc krótko - mamy dość tego wszystkiego, a konkretniej:
    - mamy dość niestabilnych, lagujących serwerów - tracimy odłamki kombinacji / patenty (tracimy nasze pieniądze)
    - mamy dość blokowania postaci, na które nie można się zalogować (np. po przejściu między krainami) - znów tracimy odłamki / patenty
    - mamy dość braku możliwości potwierdzenia wydania pieczęci bohatera - o tym trąbimy już od dobrych paru miesięcy, problem jest ignorowany
    - mamy dość supportu, który nie jest w stanie odpowiedzieć na nasze pytania
    - mamy dość bugów, wprowadzających w błąd opisów, przez które tracimy czas i jednostki
    - mamy dość patchów, które poprawiają drobne elementy gry kosztem tego co jest najważniejesze - stabilność, często zdarza się, że przy kolejnym patchu coś innego się wysypuje
    - mamy dość cheaterskiego pvp, w które ludziom odechciewa się grać
    - mamy dość tego, że o wszystko trzeba się wykłócić, nawet o małego zwierzaka, z którego ktoś zapłacić 400 zł, bo mało co w tej grze działa

Last edited by BB_Naerjan; 13.04.15 at 13:20. Reason: Naruszenie regulaminu gry.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    watek zostanie zamkniety albo poczyszczony , bo na ich stronie naklaniasz do ''buntu'' ( nawet jesli sluszna sprawa ) , cenzura zadziala ... wlacz stoper
    Last edited by okogi; 13.04.15 at 13:02.

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Miodek jakby nie żył to by się w grobie przewrócił - "udeRZyć", "wykłÓcić", "koszeni"

Po pierwsze - masz jak byk napisane BETA.
    Po drugie - w regulaminie jak byk:

"Petycje i wezwania do bojkotu

Jakiekolwiek odwołania, wezwania, petycje, zaproszenia do udziału w bojkocie będą zastopowane. W zależności od typu i kontekstu, w wielu przypadkach może poskutkować to wykluczeniem uczestników bojkotu ze społeczności bez ostrzeżenia."

Po trzecie - nie chcesz nie graj.

Generalnie masz rację ale i tak nic nie zrobisz.

Server
    CLA01
    nie widzę tam słowa uderzyć

Server
    CLA01
    HAU ma rację to jest BETA - gracz który gra w tą grę jest dobrowolnym betatesterem - nikt nikogo nie zmusza do inwestowania w tą grę zresztą grając w miarę spokojnie można sobie pieczątki zapewnić z gry 800 tygodniowo raz na 2 tyg. starcza na odłamek kombinacji.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Klaudia00 View Post
    nie widzę tam słowa uderzyć
    Popatrz na drobny druczek pod postem może dojrzysz te i inne słowa !

Server
    CLA01
    ewidentnie UBI leci w ciula z graczami. Hols działaj, btw. popieram Twoje postulaty.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Juz mi tez cierpliwosc sie konczy. Szkoda bo placac te "pare" zloty oczekiwalam spokojnej relaksujacej rozrywki a dostalam stresujace zajecie za wlasne pieniadze. Oczywiscie nie oleje tego temetu tak jak mnie olano, ale bardzo mi szkoda, ze z takiej kultowej gry zrobiono ... co zrobiono.

Początkowo starałem się zrozumieć, że to "wersja" robocza (beta), że programiści starają się dogrywać wszystko i z czasem takie problemy jakie znów się pojawiły przestaną istnieć. No cóż, jak widać pomyliłem się.

a ciasteczka usunąłeś ???????????????? BB BETA ?????????? hahahah do mnie rozwala xD
    Czekam aż Naerjan napisze Might & Magic Heroes Online opuszcza właśnie fazę beta może kiedyś

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Potwierdzam. Ta gra nie przynosi już rozrywki, ale rozdrażnienie, bo non stop są ze wszystkim problemy.
    Miesięcznie ustanowiłem sobie limit 100zł na tą grę, ale jakiś czas temu postanowiłem sobie i przestałem już wydawać choćby złotówkę na tak ciągle partolony produkt.

Niedawno poprosiłem o zwrot w ciągu 14 dni zakuionych pieczęci, bo zaczęły się pojawiać notoryczne problemy z logowaniem. Wydawało mi się, że jako konsument zgodnie z polskim prawem mogę tego oczekiwać i żądać, to dostałem odmowną odpowiedź z serii, nie, bo nie. Wobec tego nie chce mieć z tymi dziadami nic do czynienia i przestałem pisać do supportu, nawet w takiej sprawie, jak odblokowanie konta, czy też zwrotu nie wykorzystanego superodłamka. Niech się udławią.

Quote Originally Posted by miHAU92 View Post
    Po pierwsze - masz jak byk napisane BETA.
    Z kontekstu posta wyrażnie wynika, że skoro developper ma gdzieś graczy, to gracz też ma developpera głęboko gdzieś.
    Gdzie w prawie polskim i w prawach konsumenta masz definicję produktu BETA?
    A więc kogo to obchodzi oprócz Developpera i takich jak Ty, że to produkt BETA?
    ...raczej tylko garstkę graczy, pewnie takich jak Ty, którzy zamiast skupić się na glównym wątku, to dostrzegają błędy ortograficzne, a sami robiąc przy tym błędy interpunkcyjne.

Skoro się płaci za coś, to wymaga się i oczekuje rękojmy i gwarancji? Czyż nie powinno tak być?
    Oczywiście każdy postąpi wedle wlasnego uznania i bardzo dobrze, że ktoś zwraca uwagę na ten, dość istotny problem.
    Last edited by BB_Naerjan; 14.04.15 at 14:01. Reason: Naruszenie regulaminu gry.
    iSKYLER

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hols View Post
    - mamy dość niestabilnych, lagujących serwerów - tracimy odłamki kombinacji / patenty (tracimy nasze pieniądze)
    - mamy dość blokowania postaci, na które nie można się zalogować (np. po przejściu między krainami) - znów tracimy odłamki / patenty
    Problemy są powiązane - Nadal trwają prace nad usunięciem błędów, które są odpowiedzialne za występowanie utrudnień. Błędy te zostaną usunięte najszybciej jak to będzie możliwe. Jeśli z powodu błędu, stracisz wojsko, czy odłamek, skontaktuj się w tej sprawie z naszym zespołem wsparcia technicznego. Zostanie rozpatrzona ewentualna rekompensata. Jednakże, aby otrzymać rekompensatę, błąd musi zostać potwierdzony przez członka naszego zespołu. Zalecam, abyście podawali dokładne informacje, np: Od kiedy trwa dany problem, jak długo nie mogliście zalogować się do gry, jaka była ostatnia czynność jaką wykonaliście zanim wystąpił problem.

- mamy dość braku możliwości potwierdzenia wydania pieczęci bohatera - o tym trąbimy już od dobrych paru miesięcy, problem jest ignorowany
    Deweloperzy gry zapowiedzieli zmiany w interfejsie użytkownika. Nadal nie mam informacji w jaki sposób zmiany te zostaną przeprowadzone i kiedy.

- mamy dość supportu, który nie jest w stanie odpowiedzieć na nasze pytania
    Bywa, że nie jesteśmy w stanie podać Wam odpowiedzi, gdyż informacja jest tajna lub nie została podjęta jeszcze decyzja w danej sprawie.

- mamy dość bugów, wprowadzających w błąd opisów, przez które tracimy czas i jednostki
    Zalecam zgłaszanie błędów w grze do naszej pomocy technicznej. Dzięki temu błąd zostanie szybciej usunięty z gry. Miejcie jednak na uwadze, że wciąż występuje wiele błędów, a ich usunięcie wymaga czasu. Obecnie priorytetem jest usunięcie błędów powodujących problemy z logowaniem i unieruchomieniem postaci.

- mamy dość patchów, które poprawiają drobne elementy gry kosztem tego co jest najważniejesze - stabilność, często zdarza się, że przy kolejnym patchu coś innego się wysypuje
    - mamy dość cheaterskiego pvp, w które ludziom odechciewa się grać
    Miej na uwadze, że gra znajduje się nadal w fazie beta dlatego wciąż mogą występować pewne błędy w grze. Błędy są usuwane najszybciej jak to możliwe.

- mamy dość tego, że o wszystko trzeba się wykłócić, nawet o małego zwierzaka, z którego ktoś zapłacić 400 zł, bo mało co w tej grze działa

Jeśli domagasz się rekompensaty, czy też nie otrzymałeś pełnej nagrody/ zakupionego przedmiotu, często potrzebujemy dowód potwierdzający lub dookreślający dany stan rzeczy. Zgłoszenie jest dokładnie analizowane, dlatego możesz zostać zapytany o pewne informacje lub zrzut ekranu, potrzebne w procesie badania zgłoszenia. Zwykle w przypadku potwierdzenia błędu, rekompensata, przedmiot, czy wspomniane zwierzątko, zostaje przyznane na konto użytkownika.

Przykro mi, że nie jestem w stanie udzielić Wam szerszej odpowiedzi w odniesieniu do pewnych, wymienionych powyżej problemów. Mam jednak nadzieję, że problemy te zostaną w bliskim czasie zażegnane.
    Last edited by BB_Naerjan; 13.04.15 at 14:07.

Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast