Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 22 of 22

Thread: Nielwasciwa sesja

Basia1wspaniala's Avatar
    Server
    CLA01
    Wczoraj pół dnia byłam zalogowana na mojej głównej postaci - na rycku, potem przelogowałam sie na nekro i tam też grałam normalnie. Po czasie znowu chciałam wrócić na rycka i co się okazało niewłaściwa sesja.... Jaki sens kupowania drugiego konta (za pieczęcie) skoro nie można się swobodnie przełączać?!
    W odpowiedzi na mojego maila dostałam :

O ile rozumiem Twoją irytację spowodowaną tym problemem, niestety, nie mam obecnie możliwości zaoferowania żadnej bezpośredniej pomocy. Prawdą jest, że przy poprzednich problemach z logowaniem zdawało się pomagać rozwiązanie, gdzie przenosiliśmy wybranych bohaterów graczy. Jednakże w tym przypadku to rozwiązanie pomaga na bardzo krótki okres czasu, a ciągłe przenoszenie tej samej postaci może mieć niepożądane skutki uboczne.

Server
    CLA01
    Też otrzymałem tą odpowiedz, cóż... nieudacznicy dalej siedzą za biurkiem i kiwają nóżką a my mamy się nie irytować, a najlepiej nie zgłaszać nic, bo w nawale skarg ich nieudolność jest jeszcze większa i nawet restartu serwera nie zrobią (bo do tej pory tylko tym się zajmowali)
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3