Results 1 to 5 of 5

Thread: Cz ta gra na sobotę i niedzielę jest zostawiana sama sobie ?

Belial71's Avatar
    Server
    CLA01

Cz ta gra na sobotę i niedzielę jest zostawiana sama sobie ?

Należę do ludzi cierpliwych ale nie rozumiem czy na soboty i niedziele gra jest zostawiana sama sobie bez nikogo kto ją nie wiem monitoruje , pilnuje , dyżuruje w razie awarii ? Jeśli tak no to niepoważne podejście . W piątek pisałem że nie mogę się zalogować cały czas Niewłaściwa sesja i do tej pory ani odpowiedzi ani logowania. Albo macie takie podejście do graczy albo faktycznie gra jest zostawiana na weekend bez "opieki " co w jednym i w drugim przypadku źle świadczy o ekipie
    Nick w grze PIOTREK151

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Niestety jest jak piszesz.

Gra nie tylko jest zostawiona sama sobie na weekend. Znam ludzi, którzy mają po kilka postaci i na żadną nie mogą się zalogować - jedyne co im pomaga to reset serwerów, czyli mówiąc krótko - nic nie mogą zrobić swoimi postaciami do momentu kiedy pojawi się przerwa techniczna, niezależnie od tego czy jest to weekend czy środek tygodnia. Support jest bezradny.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Belial71's Avatar
    Server
    CLA01
    Bezradny , ale z tego co można wu na forum wyczytać to bezradny jest od początku gry . Ja gram ok miesiąc i to już trzeci raz gdy przez dwa trzy dni nie mogę się zalogować a gracze , którzy grają dużo dłużej to już pewnie stracili rachubę. Zastanawiające jest to że oni z uporem maniaków wprowadzają eventy które destabilizują grę doskonale o tym wiedząc nie mogę tego zrozumieć. A druga sprawa jest taka to kto tam pracuje ? Skoro jak prześledzić forum to cały czas występują te same błędy od takiego czasu nie mogą się z tym uporać ?
    Nick w grze PIOTREK151

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Belial71 View Post
    Bezradny , ale z tego co można wu na forum wyczytać to bezradny jest od początku gry . Ja gram ok miesiąc i to już trzeci raz gdy przez dwa trzy dni nie mogę się zalogować a gracze , którzy grają dużo dłużej to już pewnie stracili rachubę. Zastanawiające jest to że oni z uporem maniaków wprowadzają eventy które destabilizują grę doskonale o tym wiedząc nie mogę tego zrozumieć. A druga sprawa jest taka to kto tam pracuje ? Skoro jak prześledzić forum to cały czas występują te same błędy od takiego czasu nie mogą się z tym uporać ?
    Szczerze - zastanawiam się czasem, czy ja i ludzie, w którzy to grają nie mają przypadkiem masochistycznych dentencji :P

Sugeruję jedyne słuszne podejście:
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...1738#post41738
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by hols View Post
    Szczerze - zastanawiam się czasem, czy ja i ludzie, w którzy to grają nie mają przypadkiem masochistycznych dentencji :P

Sugeruję jedyne słuszne podejście:
    http://forum.cla.heroes-online.com/t...1738#post41738
    ja tam tylko masochonistuje się na forum i czytam więskszosć co ludzie piszą, z gry zrezygnowałem już dawno, bo w zamian za nic ciekawego oferuję tylko frustrację i zniesmaczenie za zniszcenie tak wspaniałej serii jak herołsy, jak pronce of persia, chcesz zniszczyc jakąs gierkę, sprzedaj prawa dla ubi