Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 51 to 56 of 56

Thread: niewłaściwa sesja - problemów z logowaniem ciąg dalszy

Server
    CLA01
    Witaj w klubie od 2 dni nie mogę wejść do gry po próbie teleportu do Pazurów .

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak widać każdy kto chce być w Pazurach to z automatu nie będzie mógł się logować, a oczywiście BB i nasza pani CM nic nie robi, żeby naprawić ten problem, bo "wizerunek" jest ważniejszy, który i tak jest mocno popsuty.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Server
    CLA01
    Niestety to prawda - znowu zawisłem w Pazurach - o co chodzi?? - a może przespałem Tę regułę ?

Server
    CLA01
    Witajcie Bohaterowie!

Bardzo proszę o prywatną wiadomość osoby, które mają problem z zalogowaniem się.
    Proszę abyście podali w wiadomości nazwę postaci z którą macie problem.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Server
    CLA01
    Problem z wejściem do gry po przeniesieniu się do pazurów, to jedno, nudne już tak, że się tu wchodzic nie chce.
    Druga sprawa - nieleczące się wampiry, o ile dobrze przeczytałam od 10 dni.
    Trzecia sprawa - proszę o zdjęcie bana na czat nalozonego na gracza pich przez moderatora pride cos tam, który jak mnie powiadomiono został karnie wydalony z obsługi gry. Skoro został wydalony to kary nałozone przez niego powinny być anulowane, tym bardziej, że to z jego strony spotkały graczy steki epitetów. Gracz pich jest zbanowany na tym forum, wiec sam nie może napisać tego, co ja w jego imieniu piszę.
    Forum słuzy, jak domniemuje, do komunikacji miedzy obsługą a graczami, więc nie mam zamiaru pisać żadnych prywatnych wiadomosci i proszę nie cenzurować moich postów.

Server
    CLA01
    dzisiaj mija 11 dzień jak nie mogę zalogować się do gry i jej uruchomić na Boga pomożcie to już stało się nudne i zniechęcające do kontynowania udziału a szkoda , poniewaz z początku było wszystko O.K

Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6