Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 56

Thread: niewłaściwa sesja - problemów z logowaniem ciąg dalszy

Wa-Chmiel's Avatar
    Server
    CLA01

niewłaściwa sesja - problemów z logowaniem ciąg dalszy

Witam

i mnie w końcu wczoraj dopadł komunikat podczas logowania do gry o niewłaściwej sesji , smutne to trochę że w weekendy gra nie ma żadnego wsparcia technicznego ze strony jakiegoś działu IT czy jak by go tam jeszcze inaczej nie nazwać. Wydaje mi się być to lekko lekceważące w stosunku do graczy , bo przecież gdyby nie my - gracze Wy - ludzie, którzy powiedzmy sobie o tym szczerze i głośno zarabiacie na niej nie mielibyście z tego nic.
    Dziwi mnie jeszcze jedna kolejna rzecz, rzecz którą może kiedyś , ktoś , przy jakiejś okazji mi wytłumaczy, a mianowicie , dlaczego jedni mogą się logować inni nie mogą ??? Czy nie jest to dziwne ???
    Na koniec dodam tylko że poczytałem sobie forum - i tak wyczyściłem ciasteczka i inne pierdoły a problem został i zalogować się nie mogę

Pozdrawiam serdecznie choć trochę złym i zniesmaczony

WaChmielek

Server
    CLA01
    Od wczoraj u mnie to samo, tak profesjonalnie olewającej ekipy jeszcze nigdy nie widziałem a "rady" i "wyjaśnienia" są po prostu śmieszne.2 bohaterów na jednym koncie, jeden śmieciowy noob char działa normalnie a głównym tylko od czasu do czasu można pograć więcej niż godzinę bez resetu, błedu 12,20, niewłaściwej sesji czy innego problemu. Tylko czekam aż ktoś napisze, że to moja wina i ciasteczka do czyszczenia. Gratulacje kolejnego eventu rozwalającego serewry i nieudolnych poprawek robionych na poczekaniu, ekipa znowu się spisała brawa

Server
    CLA01
    Gówno a nie gra, wsparcie poniżej gównianego poziomu a dział IT i rozwiązywanie problemów to gorzej jak małpa z granatem
    Serdeczne pozdrowienia dla BB - trzymajcie poziom wsparcia na takim samym poziom i pamiętajcie żeby broń Boże ludzie sobie nie pomyśleli że w jakimkolwiek stopniu jesteście dla nich

Serdecznie pozdrawiam

Wa-Chmiel's Avatar
    Server
    CLA01
    Odpowiedź z supporu : "dziękujemywy za Twoje zgłoszenie ..... bla bla bla , nasze wsparcie techniczne pracuje od pon - pt w godz. od 9 - 19" , więc mam taki pomysł , może jak ONI zostawiają na weekend grę samą sobie bez wsparcia technicznego to może zamiast wkurzać ludzi ciągłymi problemami niech ją w piątek o godz 19:00 wyłączają a w poniedziałek o 9:00 niech ją włączą i po problemie, w ogóle niech gra będzie może dostępna tylko w tych godzinach

Coraz bardziej zniesmaczony Ja

Server
    CLA01
    Dajcie spokój na kilka godzin odblokowali po piątku i teraz znowu i do tego 2 postacie stoją tak się nie da przecież to jakaś paranoja.

Server
    CLA01
    No wlasnie podczas wyprawy przy przedostatniej bitce zawislem i wisze. Juz zaczynam powoli tracic cierpliwosc do tego czegos...

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    mnie wlasnie zwiesilo , po walce druzynowej :\

hehe SERWERRO PADLO

Server
    CLA01
    Noi po robocie. Zawisłam, teraz się wejść nie da ani na jednej ani na drugiej postaci. Pasek wisi, kolejka logowania...

Server
    CLA01
    mnie tez zawiesiło a dziś nie zrestartowało mi bosów tygodniowych

Server
    CLA01
    Ja mam lepiej teraz trzy postacie zawisły :P

Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast