Results 1 to 2 of 2

Thread: Zapomniane Ziemie - błędy

Server
    CLA01

Zapomniane Ziemie - błędy

Witam,
    Wczoraj kolejny raz odwiedziłem Zapomniane Ziemie i powtarzające się błędy, które w nich wychwyciłem postanowiłem zamieścić tutaj:

JPG1

JPG2

JPG3

JPG4

JPG1
    Tutaj duchami chciałem zaatakować gryfy, ale w żaden sposób nie mogłem tego zrobić. Gra nie widziała gryfa tylko kościane kolce, co widać na screenie. Bug nie występuje zawsze, ale dość często się powtarza.

JPG2
    Szkielety z włóczniami bez względu na swoją liczebność zadają ze zdolności "kościane kolce" po 1315 obrażeń. Na screenie przykład 1 szkieleta.

JPG3 i 4
    Nagrody za wygranie ZZ są śmieszne jeśli chodzi o artefakty. Nagrody widoczne na screenach pochodzą z 6 tieru, który posiadam. Legenda (jpg4) o takiej wartości? Bez komentarza.. Dlaczego uznałem to jako błąd? Dlatego że wchodząc do ZZ znajduje się informacja, że zwycięsca zdobędzie artefakty adekwatne do jego poziomu bohatera. Błąd czy oszukanie gracza? Uznałem to jako błąd.

Jeszcze dwie rzeczy. Czemu rycerze mają w ZZ tyle jednostek ile magowie i klerycy? 315 podst, 63 elitarne i 21 bohaterskich. Nie jest to błąd?
    I teraz trochę poza tematem. ZZ to jedyne miejsce gdzie można zdobyć kryształy napotkane na mapie, więc czemu jest ich tak mało? Większość razy nie znajduję ich więcej niż 30-50. Trochę mało..

Proszę administrację forum o wyrażenie opinii.
    Czy ktoś wychwycił jeszcze jakieś błędy w ZZ?

Server
    CLA01
    Magowie w ZZ i nie tylko mają 300, 60 , 20.

Co do nagród to są wyjątkowo słabe za wyjątkiem surowców, artefakty przydatne tylko bohaterom ponizej 30 lvl, dla 30 + to szroty, w odłamkach przydały by się odłamki kombinacji byłem tam już około 20 razy i nigdy nic ciekawego nie dostałem.