Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 24

Thread: Drobne błędy...

Server
    CLA01
    Totalna olewaaa. Czas napisać na oficjalny @ ubisoftu o tej Pani. Pała sie przegięła.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hape View Post
    Totalna olewaaa. Czas napisać na oficjalny @ ubisoftu o tej Pani. Pała sie przegięła.
    Hape czy Ty rozumiesz, że to co wprowadzają na polskim serwerze wprowadzają też na innych, że Pani BB za to nie odpowiada tylko dostaje "wytyczne" z góry... pisz sobie do nich ile chcesz, nic to nie da. Limit zostanie wprowadzony. Czas po prostu się z tym pogodzić

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    A czy przekazała jużPani e część graczy nie otrzymał prezentu, tego co każdy dostawał na konto email?? to już ze 2 miechy minęło a ja nadal czekam
    a sprawdzałeś span może tam była ta widomośc

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hape View Post
    A już Pani przekazała, że nie ma przyzwolenia użytkowników na limity gildii czy jeszcze?
    Tak, potwierdzam, że zespół deweloperski został poinformowany, iż nie jesteście zbyt zadowoleni z konieczności wprowadzenia limitu ilości członków gildii. Dodam, że przekazałam również Wasze sugestie dotyczące limitu do 100 członków gildii, zamiast 50. Obawiam się jednak, że limity będą konieczne z przyczyn technicznych.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Tak, potwierdzam, że zespół deweloperski został poinformowany, iż nie jesteście zbyt zadowoleni z konieczności wprowadzenia limitu ilości członków gildii. Dodam, że przekazałam również Wasze sugestie dotyczące limitu do 100 członków gildii, zamiast 50. Obawiam się jednak, że limity będą konieczne z przyczyn technicznych.
    a co z moim prezentem??

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    a co z moim prezentem??
    A co z moim to samo

kirkus132
    Guest
    Z racji tego że nie odpowiada Pani poraz kolejny na moje pytania ani ponad 90 procent pytań czy zarzutów innych forumowiczów, chciałby m się zapytać kiedy Pani zgłosi developerom że gracze nie są zadowoleni z Pani działań na forum?? a może poda pani sama sposób jak skontaktowac się z pani bezposrednim przełożonym i nie mówię tu o pomocy technicznej której brakuje wiele ale nie brakuje jej stronniczości?

Server
    CLA01
    A co kogo interesuje wasza konieczność. Nie ma powtarzam żadnego przyzwolenia na wprowadzenie limitów gildii. Rozumieee to osoba czy nie? My za to płacimy, wiec sobie zostawcie wasza konieczność dla siebie.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Taka konieczność akurat wynika pewnie z tego, że wzmogą się lagi przy jakichś interakcjach międzygildyjnych i potem zaś płacz i zgrzytanie zębów. W sklepie jako konsument też wyrażasz brak przyzwolenia na sprzedaż przykładowo Złotego Denara?
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Emro30 View Post
    W sklepie jako konsument też wyrażasz brak przyzwolenia na sprzedaż przykładowo Złotego Denara?
    Że co?

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast