Page 1 of 13 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 129

Thread: Arena PvP? Powodzenia... :)

Server
    CLA01

Arena PvP? Powodzenia... :)

Witam.
    Arena PvP dynamicznie się rozwija. Dopasowywanie mechaniki gry, czy ciągłe modyfikacje systemu rozgrywania walk dowodzą, że jest ona jednym z najważniejszych aspektów rozgrywki. Jednocześnie "Mistrzostwa Ashan" świadczą, iż twórcy żywiołowo spoglądają w jej kierunku. Zainteresowanie graczy odzwierciedla skalę tego zaangażowania.
    Tutaj mam kłopot. Paradoks. Niby jeden obszar, ale istny dysonans twórców pomiędzy efektywnością i brakiem efektu. Kuleje nieustannie.
    Może ktoś ma chęć zgłębienia tajemnicy. Może świeższe spojrzenie... Zapas intuicji...
    Problem jest szerszy i dotyczy od czasu do czasu conajmniej kilku graczy w różnym stopniu, ale nie to jest istotne. Przy sprzyjających wiatrach zdarza się w niemal każdej grze online. Interesujące jest, że tak trwa ewidentny przypadek.

Osobnik który ostatnimi czasy (m.in. za sprawą naprawienia tego i owego) tylko zmienił metodę, jednak rezultat wciąż otrzymuje ten sam. Swobodnie, pomimo wielu zgłoszeń mnóstwa osób do pomocy technicznej, od zbyt wielu sezonów udowadnia, że na arenie można ostatecznie zajmować czołowe pozycje, często zupełnie nie biorąc udziału w rozgrywkach.
    Ma on także wspólny mianownik najczęściej określający wcześniejsze i obecne poczynania. Taki "duch." Jest, ale go nie ma. Widzisz, ale nie spotkasz. Walczy, ale nie sposób się z nim zmierzyć.
    Zainteresowani więdzą, albo się domyślają
    Czyżby dla pomocy technicznej też póki co dziwnie nietykalny?
    Hmm... Teorie można by mnożyć. A gdyby tak nawet...
    ...na tym etapie był "hodowany", by testować różne metody przekrętów i dostarczać technikom próbek, na których w warunkach żywotnego serwera mogą usprawniać percepcję(?) ;P
    He,he... ...ekhm. Tak czy siak - niepoważne to trochę

Server
    CLA01
    Nie jest żadnym duchem normalnie go w grze spotkać można. A że znalazł sposób na wykorzystanie bugów gry.... W top 50 nie ma przecież gracza który tak nie robił (wpuszczanie totemy ulepszanie ustawki gildii itp).... Więc albo wszyscy grają uczciwie i oddają to co "ukradli" łamiąc reguły uczciwej rywalizacji albo każdy orze jak może i jak dostanie po d..pie to niech cicho siedzi...

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Osoby którzy zezwalają na oszustwa uważam za tępaków i baranów.
    Meczeć i beczeć nie potrafię, to do supportu przestałem pisać w jakiejkolwiek sprawie.
    Tym bardziej jak słyszę, że znajomym z gry na pytania dotyczące mechaniki gry, zdobywania osiągnięć, odpowiadają... "nie wiemy".
    Śmiech na sali
    Nic się nie zmieniło, między ładnymi i uprzejmymi wierszami w odpowiedzi piszą: pocałuj się w d...
    W większości, jedynie co potrafią, to w ramach rekompensaty zwrócić odłamek i stracone wojsko. Niestety są mocno ograniczeni.

A co do PvP taki stan rzeczy trwa ponad miesiąc. Sam o tym pisałem do supportu jak i na forum. Niestety został usunięty, jak i zapewne wkrótce ten poniższy print screen sprzed miesiąca też.
    I tak, wszyscy co biorą udział w PvP, to wiedzą o kogo chodzi:
    Last edited by BB_Naerjan; 21.04.15 at 12:12. Reason: Naruszenie regulaminu gry
    iSKYLER

Server
    CLA01
    Dlatego wszyscy dobrzy gracze mają gdzieś takie pvp.Po co walczyć uczciwie jak można przekrętami dostać nagrody i tytuł, który im się nie należy.Dobitym przykładem amatorki tych graczy był turniej bez itemów.Nagrody były dużo większe niż w pvp ale jakoś chętnych do walki nie było.Niech pozerzy cieszą się ze swoich osiągnięć, bo uczciwie nie stać ich na nic.

Server
    CLA01
    Wlaśnie wracając do sprawy Adrir4l czy tam Admir4L znowu jest to samo
    Wczoraj do 23.00 nie miał żadnych punktów w rankingu. Przychodze dzisiaj do pracy, załaczam przed 6 heroesów a tu qr.... jaki lol 2300 omg. tyle co ja zdobyłem siedząc wczoraj przez prawie 9h na pvp. Dziękuję pozdrawiam szanownych Panów Techników Magików za zlanie tematu który był zgłaszany kilka sezonów temu. Nie ma to jak wzbogacanie w/w admiralka o nazgody za sezony Od dzisiaj pisze codziennie tiketa, aż Panowie Magicy Technicy zajmą się przeoraniem logów z pvp tego Pana.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Zwycięzca bedzie największym oszustem gratulacje pani BB
    Czas pokaże...

Server
    CLA01
    A jak wbijaliście 13 tiery już nie pamiętacie? Tak samo! A teraz płacz bo znalazł się lepszy cwaniak Na własnej skórze odczuwacie to co ja czułem wbijając mozolnie 2 tier a cwaniaczki miały na 2gi dzień 13ty. Brawo Admir rozwal tą klikę

Server
    CLA01
    Jaką klikę?O czym ty piszesz?Nie znasz podstawowych zasad pvp? TO nie jest walka z mobkami czy jak przechytrzyć developerów.Mam w d...e takie pvp, a pieczątki to sobie mogę kupić, za to szacunku nie kupisz za żadną cenę :P

Server
    CLA01
    Ja sobie 13 tiear kupiłem za PLN na które sam pracuję, a płakać to możesz Ty bo Ci mamusia na to nie dała i tkwisz z itemkami z 3-5 T, wszystkim dookoła zazdrościsz, że każdy w grze Ciebie klepie

Server
    CLA01
    i zaczęło się prężenie muskułów... do tego sterydowych :]

Page 1 of 13 1 2 3 11 ... LastLast