Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 129

Thread: Arena PvP? Powodzenia... :)

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    i zaczęło się prężenie muskułów... do tego sterydowych :]
    Bez sterydów jadę. I Ciebie, to z pstryknięcia paluszka kładę na łopatki
    iSKYLER

Server
    CLA01
    Nie na tym to wszystko powinno polegać moim zdaniem. Zwrot "ukradzionego" raczej wymyka się możliwościom którejkolwiek ze stron , ale to nie oznacza, że trzeba trwać w błędzie. Chciałem akurat w tym konkretnym przypadku zwrócić uwagę na niekonsekwencję i znikomą skuteczność, mimo wielu zdecydowanych zapewnień o podjętych działaniach. Czas mija. Kontrast narasta. Większość możliwości, które pozwalały nadmiernie "manipulować" potegą postaci zmienia się w dobrym kierunku, a tu w tej kwestii stoimy w miejscu. Arena? Obecnie chyba najsłabsze ogniwo.

Server
    CLA01
    Pozwolisz, że jak spotkam Ciebie w grze to się przyjrzę i wtedy wrócimy do tematu sterydów - nie-sterydów...
    Strasznie napuszony jesteś, że bez przyjrzenia się danemu bohaterowi wydajesz takie opinie.
    +200 do ZPZ.

Server
    CLA01
    i zaczęło się prężenie muskułów... do tego sterydowych :]
    Nikt tu się nie pręży. Chodzi o sam fakt oszustwa. Miałem przyjemność raz walczyć z Admir4lem i powiem, że szału nie było, może dotrwałby do 5-6 rundy swoimi gryfami, jakby wcześniej nie wyszedł
    Uważam, że na miejsca na podium - czyli top 5 - za które są jeszcze jakieś w miarę sensowne nagrody powinni zasiadać gracze którzy na pvp umieją grać

Server
    CLA01
    Kerkemi, proszę Cię - czy Ty naprawdę wierzysz w JAKIEKOLWIEK zapewnienie BB_Naerjan i spółki?

Jedynym rozwiązaniem, które zapewne nastąpi to wyczyszczenie bohaterów do 1lvl i 100% dobytku i puszczenie rozgrywki od nowa.
    Ależ wtedy będzie lament, chociaż gracze będą mogli im naskoczyć bo to... beta.

Server
    CLA01
    No właśnie dostajecie w d..pe. I was to boli. A ja nie dostaje. I coś nie wierzę w to kupowanie tieru. Zwykłe oszustwo ot co. A ja za mc na tych nowych wyprawach za darmo i uczciwie będę miał 11ty. Nie ma nic gorszego i godnego pożałowania niż kanciarz który krytykuje i donosi na innego kanciarza.

Server
    CLA01
    Hehehe, całe stada kali-ch :]

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Pozwolisz, że jak spotkam Ciebie w grze to się przyjrzę i wtedy wrócimy do tematu sterydów - nie-sterydów...
    Strasznie napuszony jesteś, że bez przyjrzenia się danemu bohaterowi wydajesz takie opinie.
    +200 do ZPZ.
    Napuszony, to właśnie Ty jesteś, skoro o sterydach wspominasz i coś sugerujesz.
    Ale chyba prawie wszyscy wiedzą, jaki z Ciebie zazdrośnik i Pan mądraliński.
    Ale zazwyczaj nie za bardzo to życiowe i mądre co piszesz.

I wyluzuj chłopie. Możesz mnie nie szpiegować, napisz w grze, to dam znać gdzie i będziesz mógł na spokojnie przytuptać i podziwiać pięknie wyrzeźbione muskuły (bez sterydów)!
    iSKYLER

Server
    CLA01
    A żeby wyzerować grę to najpierw trzeba ją dokończyć. Bo na razie to bardzo bardzo wczesna beta... Bug goni bug i na bugu jedzie. Niestety wydaje mi się że gra nie doczeka się wersji finalnej. Za miesiąc dwa planuje wbić 100 smoczy i zrezygnować.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Ile ma maksymalnie itemek z 13 tieru np na moc 900-1000 ?
    Widzialem paru typów co maja 1196 itp.
    A 3 ulepszenia te premium po 32 to jak dobrze licze to 96 jest ?

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast