Results 1 to 4 of 4

Thread: Kryształy

Server
    CLA01

Kryształy

Gdzie moge znalezdz misje z kryształami... 3-4 miisje dziennie to dla mnie trochę za mało. Mam 17 lvl... podajcie jakieś lokacje.

Server
    CLA01
    marianescu to nie było zbyt miłe

Server
    CLA01
    Na 17 lvl jest mało sensownych misji za kryształy. Jedyną radą jest robić ich jak najwięcej. W szepczących są 4 misje gdzie możesz oddać drewno i metal (te surowce zawsze możesz zdobyć w inny sposób, więc mi nigdy nie było szkoda). Jest kilka misji gdzie wystarczy się przelecieć po mapie i zebrać kilka rzeczy (zatopione skarby, druga misja ze skarbami pod zamkiem, niewolnik, skamieniały anioł, koń, dryfujący bezimienny). To już jest w sumie 10 misji, gdzie tak naprawdę nie musisz wiele robić. Jest jeszcze hazardzista w porcie kła, właściwie nic nie tracisz, a zawsze głupie 6 kryształów wpada, a grosz do grosza..
    Są też misje wymagające oczywiście walk, ale jak tak bardzo chcesz mieć kryształy, to niestety, ale takie też rób (czerwie, druga misja z czerwem na zalanych równinach, alchemik).

Server
    CLA01
    Z samych szepczących dziennie wpada 300 kryształów także już masz pełny oddział ulepszonego woja
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...