Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Automatyczne Trudne bitwy

Dust's Avatar
    Server
    CLA01

Automatyczne Trudne bitwy

Chciałbym zapytać/zgłosić błąd.
    Mianowicie, automatycznych trudnych bitew nie zalicza już do rankingu trudnych aby dostać się do rady?
    Wykonałem dzisiaj ich około 50, tak na luzie żeby wejść do rady i kupić kilka patentów a tu Zonk, ranking miejsce dziewięćsetktóreś, liczba stoczonych 0.
    Proszę o wypowiedź administrację gry

Server
    CLA01
    dobre sobie automatyczne trudne bitwy... coś takiego w ogóle nie powinno mieć miejsca. i jeszcze do rady by chciał wejść. . a może od razu kupić 1 msce w rankingu.?

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak można z automatu wchodzić do rady.....? Przecież to by była paranoja

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj Dust!

Dziękuję za zgłoszenie problemu. Obawiam się, że trafiłeś na błąd w grze, jednakże błąd ten dotyczy bitew automatycznych, a nie samego rankingu. Ponieważ funkcja bitwy automatycznej nie powinna działać w trybie trudnych bitew.

Zalecam kontakt w tej sprawie z naszym zespołem pomocy technicznej.

Server
    CLA01
    Nie powinna? Od zawsze działała. Kolejny dowód, że nic nie wiecie o realnym stanie gry...

Dust's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Kolejny dowód, że nic nie wiecie o realnym stanie gry...
    moge jedynie zacytować kolegę
    Szanowna Administracja nie ma zielonego pojęcia o aktualnym stanie rzeczy w grze, można powiedzieć jedynie ŚMIESZNE

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witaj Dust!

Dziękuję za zgłoszenie problemu. Obawiam się, że trafiłeś na błąd w grze, jednakże błąd ten dotyczy bitew automatycznych, a nie samego rankingu. Ponieważ funkcja bitwy automatycznej nie powinna działać w trybie trudnych bitew.

Zalecam kontakt w tej sprawie z naszym zespołem pomocy technicznej.

witam. wciąz czekam na prezent ten ostatni, co każdy dostał linka na pocztę, parwie każdy bo ja nie dostałem, to było z miesiac może 2 temu, kiedy go dostanę???

Server
    CLA01
    Ten temat jest rewelacyjny - jest esencją tego co się dzieje w tej grze.

Mianowicie gość/(ście) dowiadują się o triku (błędzie który pozwala lajtowo dostać się do rady) pocztą pantoflową roznosi się taka nowinka, do tego stopnia że świadomość o wykorzystywaniu błędu zanika. Błąd zostaje naprawiony , a jeden z tych oświeconych zakłada temat, w tonie oburzenia - buhahaha !!!!

marianescu - nie działała od zawsze !!! - dla was powinien powstać nowy tytuł w grze Mistrz Exploitu (w kolorze czerwonym ) hehe

Server
    CLA01
    Według mnie działała - jakieś 3-4 miesiące temu wpadł mi odłamek bitwy automatycznej - kilkugodzinny czy też jednodniowy, nie pamiętam dokładnie. Zalegał w sakwie - jak i słabe jednostki w garnizonie, więc postanowiłem wyczyścić. Stoczyłem kilka bitew, wydaje mi się, że mogłem wybrać bitwę bohaterską... chyba, że to przy końcówce woja pojawił się poziom śmiertelny i coś mi się pomieszało - dawno to było. Użyłem odłamka na bitwy w pazurach - łowcy dusz, którzy stali na drodze... Kilka walk.
    Żaden tam exploit - oskarżenie godzi w moją uczciwość.

Server
    CLA01
    Nikogo nie oskarżam tylko się śmieję - bo temat bije wszystkie jakie się do tej pory pojawiły na głowę - nawet ten Zenona

Jak sie nie ma 30 lvl i dużo patentów to ciągle brakuje surowców - auto walki to najszybszy sposób zbierania surowców - który często wykorzystywałem jeszcze przed nowym rokiem. Trudne walki przed 30 lvl to nie lada gratka swego czasu przed 30 lvl niemal wszystkie tylko tak rozgrywałem. Pare razy na trudnej walce trafiła mi się walka gdzie przeciwnik AI miał bohatera jako dowódce - dziesiatkował mi armie miał naprawdę niezłe czary a wygrywałem tylko dzięki temu ze się poddawał (co zyskiwałem - dobre arty, sporo PD i fajne walki). Na auto nie szło bić trudnych bitew - opcja była niedostępna - to było by zbyt proste podobnie sprawa sie miała z walkami śmiertelnymi one też na auto nie są dostepne.

Stanąłeś w obronie Exploitu - to uczciwie Ci sie dostało - hehe

Page 1 of 2 1 2 LastLast