Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: Mam takie pytanie. Kiedy będzie ekran zatwierdzający wydanie pieczęci?

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Villemo View Post
    Pewnie Robin Hood'em można nazwać UBI
    Mistrzu Yoda nauczaj nas dalej

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    To ja tu przytocze szlagier Jerzego Stuhra

Kraść każdy może,
    trochę lepiej, lub trochę gorzej,

ale nie oto chodzi,
    jak co komu wychodzi.
    Czasami człowiek musi,
    inaczej się udusi,
    ooo
    Teraz będę już szczery
    wybrałem drogę kariery,
    kariery na estradzie,
    na pewno sobie poradzę.

itd la la la

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    A święte krowy nie raczą nawet nic odpisać. To jest dopiero styl od strony odwłoku.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Poinformujemy Was, gdy zostaną wprowadzone zmiany do Interfejsu Użytkownika.

Pamiętajcie, że kliknięcie na zielony przycisk oznaczony kwotą z Pieczęciami Bohatera poskutkuje dokonaniem transakcji. Miejcie to na uwadze, aby uniknąć ewentualnych niedogodności.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie!

Poinformujemy Was, gdy zostaną wprowadzone zmiany do Interfejsu Użytkownika.

Pamiętajcie, że kliknięcie na zielony przycisk oznaczony kwotą z Pieczęciami Bohatera poskutkuje dokonaniem transakcji. Miejcie to na uwadze, aby uniknąć ewentualnych niedogodności.
    tia, co ty niepowiesz?? a co z wyskakującymi nagle opcjami płatności, klikasz sobie po mapce a tu nagle wyskoczyła ci opcja płatności której nie chciałeś a która się klikneła, czy mogłabyś napisać poradnik jak unikać takich sytuacji, kiedy może wyskoczyć okienko i gra samodzielnie wyda PB??
    po za tym co jakiś czas wrzucana jest lista aktualizacji, dlaczego nie ma więc listy z bugami?? żeby gracze mogli wiedzieć co moze się im zepsuć?? ja rozumiem że gra jest w fazie beta, ale żeby obsługa była od neij gorsza??

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Pamiętajcie, że kliknięcie na zielony przycisk oznaczony kwotą z Pieczęciami Bohatera poskutkuje dokonaniem transakcji.
    Nie wyobrażam sobie żeby taka sytuacja miała dłużej miejsce, ja np korzystam z myszy bezprzewodowej, czasem jak mi się bateria rozładowuje zdarza się kursorowi skakać po ekranie, wystarczy też nieregularna powierzchnia i mysz przeskakuje, nie mówiąc już o przypadkowym kliknięciu w touchpada, potwierdzenie wydania pieniędzy to coś naturalnego i musi zostać wprowadzone, takie jest prawo.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Pani BB_Naerjan, proszę przekazać twórcom gry aby NATYCHMIASTOWO, BEZZWŁOCZNIE, BEZAPELACYJNIE I BEZ PIEPRZENIA GŁUPOT (i co tam jeszcze "bez_") wprowadzili potwierdzenia wydania pieczęci w celu uniknięcia dalszego wkur....zania graczy. Prosimy o to od kilku miesięcy, czy twórcy gry sa tylko złodziejami czy sa niedorozwinięci umysłowo na dodatek skoro tego nie widza, albo bardziej adekwatnie - maja to w .... i zacieraja raczki?

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    "Ponadto upewnij się, że używasz języka polskiego na Forum i Czacie gry." Nie sadze aby rasowi pomorzanie posługiwali sie językiem polskim, ja ze swojej strony generalnie nie znalazłam w słowniku języka polskiego wyrażeń takich jak np. "kto pomorze", "pomusz mi", "ktury koks", "pomuc" i wiele innych kwiatków. Wnioskuję za zrobiem porzadku z pomorzem na czacie globalnym.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2