Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 26 of 26

Thread: Rozłączono . Niewłaściwa sesja

Server
    CLA01
    Witaj goodofwar!

Dziękuję za Twoje zgłoszenie.

Wspomniana sprawa oraz powiązane z nią problemy zostały już przekazane do odpowiedniego działu. Będziemy potrzebowali jeszcze nieco czasu na ich rozwiązanie.

Przepraszam serdecznie za wszelkie niedogodności, jakie ta sytuacja może w międzyczasie powodować. OK czyli ile jeszcze mam na to czekac ze się zaloguje !!!!!

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by goodofwar View Post
    ile teraz będę czekal na zalogowanie się do gry ????? na zywca blokujecie top 10 takimi zagraniami już doba minela dalej to samo a odłamek tez czas ucieka
    Buahahahahahahaha

Masz człowieku okazję, by wyjść na dwór cieszyć się pogodą a nie martwić, czy będziesz top 10

Server
    CLA01
    Dzieki za ta odpowiedz ale oczekuje odpowiedzi konkretnej od innej osoby :P Okazje to ja mam caly czas bo jak się da w to badziewie pograc to raptem pare godzin ewentualnie działa 2 dni potem znowu jest blokowanko dostępu do gry na 24h lub 2 dni i tak notorycznie to samo

Server
    CLA01
    W sumie się zgadzam z goodofwar mam to samo od dwóch tygodni już chyba siódmy raz jest niewłaściwa sesja ostatnio w piątek się zaczęła a skończyła w poniedziałek na parę godzin po czym znowu jest z tym że dla dwóch postaci

Server
    CLA01
    No i to wlasnie chodzi nie da się w to grac tak zrobili ale to nie każdy tak ma bardzo to ciekawe może wreszcie się odezwie ktoś i opisze laskawie kiedy konkretnie przestanie być ten problem ze trzeba wiecznie pisać do suppotu co owocuje oklepanymi odpowiedziami jakie nie przynoszą naprawy a czasem postac nie zostaje nawet przeniesiona zaczyna to wygladac naprawdę na stronnicza gre po zlosci

Server
    CLA01
    zamiescilem tam ostania odpowiedz supportu jako ze jest kod bledu 25 i niewlasciwa sesja dawalo rade przeniesc postac w inne miejsce i a nie zostało to zrobione tylko przeslane dalej mogę pokazac ostanie odpowiedzi jeśli trzeba wygląda to na to ze celowo blokujecie moja postac i to bardzo często

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3