Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Thread: Rozłączono . Niewłaściwa sesja

Server
    CLA01

Rozłączono . Niewłaściwa sesja

Witam mam problem nie moge włączyc gry pisze Rozłączono . Niewłaściwa sesja grałem sobie długo. Byłem w pazurach namturu przy portalach i grafiki niewczytywalo do wyłączylem . Właczyłem strone główną a tu ja jestem wylogowany do się zalogowałemn . A tu zamiast grania Rozłączono . Niewłaściwa sesja . Dodam jeszcze że 2 raz mi się to dzieje za 1 razem naprawilo sie po ok 24h a teraz juz minelo ok dzien +12h co zrobic by działało

Server
    CLA01
    Ja nie mogę wejść od wczoraj mam ten sam komunikat co Ty, trzeba czekać na restart serwera podobno pisałem do supportu i podobno pracują nad rozwiazaniem tego problemu

Server
    CLA01
    Jak wykryli nasi agenci techniczni winę za nieprawidłowości w grze ponoszą gracze, za dużo ich w gildiach i nasz serwer postawiony w kartonie po zupie nie wyrabia.

Gracze są winni i odpowiedzialni za takie awarie, błędy i inne zdarzenia jak :

1. Błąd 12
    2. Błąd 20
    3. Błąd 30
    4. wszelkie inne błędy z numerkami
    5. niewłaściwą sesje
    6. wylogowanie ot tak z gry
    7. stratę wojsk po wyprawie
    8. wchodzenie w bitwy solo po 5 minut, a w drużynowe po 10 a także wychodzenie z niej w podobnym czasie
    9. kolejkę logowania podczas rozgrywki
    10. powracanie na mapę przeciwników związanych z już ukończoną fabułą
    11. zakrywanie już odkrytej mapy
    12. brak czatu
    13. brak listy znajomych
    14. problemy z teleportem, wpadanie w wir, chmury czy w nicość
    15. lagowanie, spowalnianie czy też cofanie gry
    16. powracanie przeciwników na przetartych już trasach w dowolnej lokacji
    17 nie zaliczanie zadań dziennych

Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry. Jeśli chcecie zgłosić jakiś błąd z tej listy to sorry ale sami jesteście sobie winni bo my technicy magicy nie potrafimy sobie poradzić i jedyne co możemy zrobić to kolejny restart serwera.
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by asasyn19 View Post
    Witam mam problem nie moge włączyc gry pisze Rozłączono . Niewłaściwa sesja grałem sobie długo. Byłem w pazurach namturu przy portalach i grafiki niewczytywalo do wyłączylem . Właczyłem strone główną a tu ja jestem wylogowany do się zalogowałemn . A tu zamiast grania Rozłączono . Niewłaściwa sesja . Dodam jeszcze że 2 raz mi się to dzieje za 1 razem naprawilo sie po ok 24h a teraz juz minelo ok dzien +12h co zrobic by działało
    Jesteśmy świadomi występowania tego problemu. Nasz zespół techniczny dokłada wszelkich starań, aby usunąć źródła występowania problemu na stałe. Czy po dzisiejszym restarcie serwerów problem ten nadal się utrzymuje?

Quote Originally Posted by Rozrywnik View Post
    Jak wykryli nasi agenci techniczni winę za nieprawidłowości w grze ponoszą gracze, za dużo ich w gildiach i nasz serwer postawiony w kartonie po zupie nie wyrabia.

Gracze są winni i odpowiedzialni za takie awarie, błędy i inne zdarzenia jak :

1. Błąd 12
    2. Błąd 20
    3. Błąd 30
    4. wszelkie inne błędy z numerkami
    5. niewłaściwą sesje
    6. wylogowanie ot tak z gry
    7. stratę wojsk po wyprawie
    8. wchodzenie w bitwy solo po 5 minut, a w drużynowe po 10 a także wychodzenie z niej w podobnym czasie
    9. kolejkę logowania podczas rozgrywki
    10. powracanie na mapę przeciwników związanych z już ukończoną fabułą
    11. zakrywanie już odkrytej mapy
    12. brak czatu
    13. brak listy znajomych
    14. problemy z teleportem, wpadanie w wir, chmury czy w nicość
    15. lagowanie, spowalnianie czy też cofanie gry
    16. powracanie przeciwników na przetartych już trasach w dowolnej lokacji
    17 nie zaliczanie zadań dziennych

Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry. Jeśli chcecie zgłosić jakiś błąd z tej listy to sorry ale sami jesteście sobie winni bo my technicy magicy nie potrafimy sobie poradzić i jedyne co możemy zrobić to kolejny restart serwera.
    Nie obwiniamy graczy za problemy związane z występującymi utrudnieniami, bądź błędami w grze. Przeciwnie, jesteśmy wdzięczni za wszystkie Wasze zgłoszenia. Pamiętajcie jednak, że podczas badania błędu, musimy wykluczyć różne ewentualności i przeprowadzić pewne proceduralne kroki, do których może się zaliczać sprawdzenie stanu technicznego (na ile to możliwe) po stronie użytkownika. W takim przypadku możecie zostać poproszenie o oczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki internetowej bądź o podobne czynności, które są pierwszymi krokami na drodze do znalezienia rozwiązania. To ważne, abyście podążali za instrukcjami naszej pomocy technicznej w procesie szukania rozwiązania danego problemu. Dlatego proszę, nie zniechęcajcie się nawet jeśli proces ten wymaga czasu.
    Last edited by BB_Naerjan; 07.04.15 at 16:43.

Server
    CLA01
    wróciłem do gry po kilku miesiącach przerwy i nagrałem się około 2h błąd 25 i zero możliwości wejścia. Po prostu ekstra.

Server
    CLA01
    ponownie mam niewłaściwą sesję akurat jak aktywowałem odłamek kombinacji

Server
    CLA01
    I znowu to samo co wczoraj wieczorem niewłaściwa sesja. Powinniście jeszcze ludziom dopłacać za granie w tą grę. Bubel jakich mało.

Server
    CLA01
    Porównanie nie na miejscu. Monthy Phyton bywa doskonale zabawny, a to co serwuje BB jest tylko żałosne.

Server
    CLA01
    Znowu, znowu to samo, Niewłaściwa Sesja tyle że bez kodu błędu, ileż można się bawić graczami co? Już mam dość czyszczenia ciasteczek i cache przeglądarki, zróbcie coś z tym. Znowu ze 3 dni nie będzie można grać :/

Server
    CLA01
    Jak po każdej aktualce :]

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast