Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: Rozłączono . Niewłaściwa sesja

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Tate View Post
    Znowu, znowu to samo, Niewłaściwa Sesja tyle że bez kodu błędu, ileż można się bawić graczami co? Już mam dość czyszczenia ciasteczek i cache przeglądarki, zróbcie coś z tym. Znowu ze 3 dni nie będzie można grać :/
    Na potwierdzenie skrin: https://www.dropbox.com/s/nupnvpu2zq...24.47.png?dl=0

Server
    CLA01
    Jak mozna napisac ze gracze sa cokolwiek winni? czy gracze maja technikow? czy gracze wprowadzaja poprawki po ktorych gra swiruje? masakra jakas, masz 18 lat ? Czy slowo odpowiedzialnosc cos ci mowi? bo odpowiedz ''to nie ja,my - to winni sa gracze'' wkurza wlasnie graczy ktorzy poswiecaja wam swoj czas. Wiec powiedz ''swojemy tacie lub mamie'' lub sztabowi agentow technicznych zeby ruszyli dupsko i wprowadzili mozliwosc redukcji czlonkow gildii. Jezeli to jest glowny problem to tym powinni sie zajac.
    nie pozrawiam, Milej pracy zycze.

Jarl_Sidek
    Guest
    Przeznaczenia nie oszukasz ^^

Server
    CLA01
    Ponownie nie mogę się zalogować swoim bohaterem . Zróbcie coś z tym do jasnej cholery !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Server
    CLA01
    Od przerwy technicznej cały czas ten sam błąd http://i62.tinypic.com/2l8ymom.jpg

Server
    CLA01

I tyle support ci powie..

Belial71's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie wiem jak to nazwać lekceważeniem graczy ? W piątek do nich pisałem i do tej pory cisza ani reakcji ani logowania :/
    Nick w grze PIOTREK151

Server
    CLA01
    Nie liczcie na to że się coś zmieni, przestańcie pisać do polskiego supportu. Kto posiada znajomośc niemieckiego niech pisze do właściciela gry. Tak kiedyś grupa graczy zrobiła na DO i efekty przyszły bardzo szybko, łącznie z wymianą supportu. Ja dzisiaj już jednego maila naskrobałem, wraz z kilkoma załącznikami odpowiedzi polskiego supportu, pustych formułek i podziękowań na
    zgłoszone problemy. Aktualnie mamy kolejke logowania, było 288 teraz już 538, ciekawie jest

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Harmony View Post
    Nie liczcie na to że się coś zmieni, przestańcie pisać do polskiego supportu. Kto posiada znajomośc niemieckiego niech pisze do właściciela gry. Tak kiedyś grupa graczy zrobiła na DO i efekty przyszły bardzo szybko, łącznie z wymianą supportu. Ja dzisiaj już jednego maila naskrobałem, wraz z kilkoma załącznikami odpowiedzi polskiego supportu, pustych formułek i podziękowań na
    zgłoszone problemy. Aktualnie mamy kolejke logowania, było 288 teraz już 538, ciekawie jest
    Ta, kiedyśbyło łatwiej, wiesz jak teraz ciężko zwalnai sie ludzi??

Server
    CLA01
    ile teraz będę czekal na zalogowanie się do gry ????? na zywca blokujecie top 10 takimi zagraniami już doba minela dalej to samo a odłamek tez czas ucieka

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast