Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Parę miłych słów, które mam nadzieje support zrozumie

Server
    CLA01

Exclamation Parę miłych słów, które mam nadzieje support zrozumie

**

Szczerze pozdrawiam Panią Emilię, która jak zwykle ma pełen wachlarz pomocy do zaoferowania. Z tego co widzę nie tylko mnie ten błąd się przytrafia (niewłaściwa sesja podczas logowania - a ten błąd, który rzekomo trafił do odpowiedniego działu gnije tam od kilku miesięcy) Więc pytam support teraz, co macie z tym zamiar zrobić ? Pisać dalej, że należy usunąć pamięć podręczną ? Czy trzeba wysłać do Was sto screenów, żeby dotarło, że to nie pomaga ? Odpowiedź jest jasna :

Jeżeli dobrze rozumiem to gra funkcjonuje dobrze przez jeden-dwa dni, potem trzeba czekać do przerwy technicznej. W tym przypadku powiedzenie "Płacę, wymagam" nie istnieje ?
    Last edited by BB_Naerjan; 08.04.15 at 14:13. Reason: Naruszenie regulaminu gry.

Server
    CLA01
    Nie tylko Tobie ja dostalem dokladnie to samo.

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    gra funkcjonuje tak: połatana róznymi patchami i fixami i jest ok, no ale gra musi sie rozwijać bo inaczej upadnie więc dev team dodatj jakąś nową funkcję, która powoduje że gra sie sypie niemiłosiernie, tak więc znów następuje łatanie zrąbanego patcha i to troche trwa zanim zlokalizują co powoduje niestabilność i błędy, jak już znajdą to są hotfixy i patche i znów gra działa przez pare dni ok, ale nie uwierzycie twórcy znów wprowadzają jakąś nowość i tak w koło meiceju.

Tak więc gra przez ok 80% czasu swojego działania nie działa tak jak powinna a gracze muszą sie z tego powodu męczyć.
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Belial71's Avatar
    Server
    CLA01
    Odpowiedź standardowa zestaw nr 1 .
    Nick w grze PIOTREK151

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Wklejanie,rozpowszechnianie,publiczne ujawianie prywatnej poczty od supportu na forum jest niezgodne z regulaminem gry.
    Last edited by BB_Naerjan; 08.04.15 at 17:10. Reason: cytowanie tekstu zawierającego naruszenie regulaminu

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Nasz zespół techniczny pracuje w najwyższym priorytecie nad usunięciem problemów z logowaniem na stałe. Jak dotychczas, zostało wprowadzonych kilka poprawek, które jednak okazały się niewystarczające, gdyż problem z logowaniem po czasie ponawiał się. Mam nadzieję, że po dzisiejszej przerwie technicznej błąd uniemożliwiający logowanie już nie powróci. Nie wahajcie się jednak przed zgłaszaniem jakichkolwiek trudności - dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w rozwiązaniu problemu.

W imieniu całego zespołu, przepraszam za wszelkie doświadczone niedogodności.

Server
    CLA01
    To bardzo smutne, że wklejanie wiadomości od supportu jest niezgodne z blablabla. Skoro już straciliście czas na usunięcie CYTATÓW, to teraz zajmiecie się naprawianiem bugów ? Usunięcie posta naprawdę nie jest trudne. Szkoda mi tylko tych graczy, którzy wydali X pieniędzy.
    Pozdrawiam i życzę naprawienia bugów

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Nasz zespół techniczny pracuje w najwyższym priorytecie nad usunięciem problemów z logowaniem na stałe. Jak dotychczas, zostało wprowadzonych kilka poprawek, które jednak okazały się niewystarczające, gdyż problem z logowaniem po czasie ponawiał się.
    i tak w kółko od v 107 czyli 7 miesięcy...

Mam nadzieję, że po dzisiejszej przerwie technicznej błąd uniemożliwiający logowanie już nie powróci.
    Szanowna Pani, stawiam swoją pensję przeciwko Pani pensji, ze problemu dzisiaj/jutro nie rozwiążecie, dodatkowo wprowadzicie kolejne błędy.

Nie wahajcie się jednak przed zgłaszaniem jakichkolwiek trudności - dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w rozwiązaniu problemu.
    Oczywiście jak napiszesz coś niewygodnego dla BB - w szczególności info z poczty, które to odsłania prawdziwy obraz - nie omieszkamy wprowadzić zamordyzmu.

Dziękuję.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Zespół BB mało pomaga...
    Brakuje mi motywacji do pracy...
    Jakbym tam, pracował bym zmienił grę na maxa xD
    Wieje nudą w grze...
    Ludzie z gry oczekują zmian - Nowości TYLE

Server
    CLA01
    Po ostatnich nowościach było 10x więcej bugów, niech już naprawią je i zostawią w cholerę.

Page 1 of 2 1 2 LastLast