Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16

Thread: Probleme de logare...!!!

Server
    CLA01
    Deja se pleaca pe capete ... tot mai multi dragoni mari cu cate 2-3 caractere au renuntat si renunta ... multi au renuntat de la mijlocul lunii ianuarie cand au inceput cu adevarat problemele in special de pe serverul CLA ... Mare Pacat ... foarte multi jucatori cu experienta ... jocul a devenit monoton ... e deja o rutina ... au mai salvat putin situatia cu raidurile modificate si mai nou cu provincia ... din pacate au si implementat foarte multe bug-uri de care pur si simplu nu pot scapa si care pun piatra de mormant acestui joc cu potential ... pur si simplu iti taie orice pofta ca sa-l mai joci si iti pierzi atat cumpatul cat si increderea in orice joc creat de o asemenea companie ca Ubisoft-ul.
    Trage singur concluzia admin.
    Tot mai multi playeri buni migreaza de aici pe Drakensage si Elders Scroll .. oare de ce ?

Server
    CLA01
    Pentru toti cei care doresc sa se ia masuri impotriva mizeriei actuale si vor sa joace in continuare Heroes va aşteptăm pe pagina noastră de Facebook:

http://www.facebook.com/MMHOComm
    Last edited by July; 13.06.15 at 12:50.

Server
    CLA01
    Frumos comportament de retardati au cei de la BlueBye si Ubisoft *(m-au scos din sarite). Nu imi mai raspund la mailuri HOTII si ESCROCII. Dupa ce ca mi-au distrus ciobul de 7 zile din care doar 3 zile am putut folosi ... de vineri pana luni dimineata nu am putut juca (3 zile pierdute din incompetenta si cretinitatea lor lucie) ... luni am jucat de la ora 15.00 - 19.30 dupa s-a dus dracului serverul si de atunci incarca bara in continuu ...
    Cat de cretini pot fi sa spuna ca au bagat mentenanta si au rezolvat problemele de log in cand sunt sute de jucatori ca mine inclusiv pe facebook Heroes - https://www.facebook.com/MMHO.Official care se plang ca nu incarca jocul si cer compensatii pentru cioburile pierdute si sa ii doara in P..A , de noi, jucatorii - dar sa bage Discount la pachetele de Sigilii pe care ar trebui sa ni le doneze ei gratuit ca le suportam Prostia si Cretinitatea.
    Acum bunii nostri developeri de la BlueByte te si baneaza (nu mai poti posta plangerile direct pe facebok-ul lor) si nu mai poti sa-ti exprimi parerea sau opinia ta critica la adresa INCOMPETENTEI lor !!!
    Locul vostru e clar la inchisoare pentru ca inselati lumea cu promisiunile voastre.

Nu mai fiti naivi .. poate peste 1 an vor remedia si ei ceva la acest joc ... momentan ne ofera doar miciuni si promisiuni desarte.

BURN IN HELL you stupid assholes !!!

Server
    CLA01
    eu cred ca pui prea mult suflet in jocu asta...cred ca uiti ca asta e numai o afacere,ca ei sa faca bani,nu sa faca un joc perfect si sa multumeasca playerii.
    daca esti nemultumit,nu mai le da bani reali,nimeni nu te obliga...asta e ce pot ei da la momentu de fata...prea mult te plangi,serios acu..nu iti convine ceva?gaseste alt joc,ei nu au nici o datorie catre tine.

just enjoy the game,like all of us,as free players.

Server
    CLA01
    Pun suflet cata pentru ca imi place jocul ...
    Cum pot sa joc ceva daca nici macar nu poti intra in joc ?
    Cine iti plateste cioburile consumate fara a fi folosite de tine ?
    De ce atata bataie de joc si neglijenta ?

Mai bine ar inchide serverele ... mai mult chinuie clientii.

Mi-am gasit oricum alt joc si sterg caracterele ... in veci nu mai am incredere in nimic creat de companiile BlueByte si Ubisoft.

Server
    CLA01
    problema cu log in poate fi de la tine..acum jocul este on,vad tot felul de playeri in el,ro si straini
    incearca mai multe browsere:chrome,mozilla,opera
    eu le-am incercat pe toate 3 si opera merge cel mai bine,fara lag
    daca stai 30 sec si tot nu iti intra in joc,mai incerci cu refresh,nu stai sa astepti la clepsidra aia,ca daca nu ti-a mers din prima,nu se mai incarca,si incerci refresh

jocurile de browser sunt neglijente,scopul lor e sa obtina profit rapid si apoi papa.
    nu sunt ca jocurile pe pc unde clientii platesc pt a cumpara jocul si normal ca au pretentia sa mearga bine tot,

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2